Sizce bu yüzük nasıl? (tektaş resimli)

erika_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2023
9
14
25
yüzük.jpeg

Selamlar, bu tarz tektaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz sizce klasik tektaşa göre daha mı güzeller? Açıkçası herkeste aynı tip tektaş görmekten sıkıldım farklı bir şeyler araştırıyorum

Zevk meselesi beğendiyseniz neden olmasın. Benim tarzım değil mesela

Yüzük güzel ama günlük sıradan bir yüzük gibi. Evet tektaş herkeste var ama tektaş olsun beştaş olsun bunlar sembolik olarak doğrudan evlenme teklifi söz vs sembolü olduğu için daha anlamlı oluyor. Biraz da gerçek gibi durmuyor bu yüzük açıkçası sahte gibi bujiterilerde satılan yüzüklere benziyor

Eki Görüntüle 3272047

Selamlar, bu tarz tektaşlar hakkında ne düşünüyorsunuz sizce klasik tektaşa göre daha mı güzeller? Açıkçası herkeste aynı tip tektaş görmekten sıkıldım farklı bir şeyler araştırıyorum
Zevk meselesi ama bence hiç güzel değil ben sevmiyorum böle çok taşlı yüzükleri rahat edemezsin taşı düşer günlük takarsan

Vintage model tektaşlar var daha hoş yada şimdi lotus çiçeği tektaş var değişiklik istiyosan onlara da bakabilirsin ama klasikler her zaman iyidir

Ya beştaş ya tek taş seviyorum ikisi patlıyo görsel olarak gerisi benim için seçenek değil ama zevk meselesi tamamen ❤

Eki Görüntüle 3272047

Bunu pek bgenmedim ama tabiki tarz meselesi.
Herkesin zevki farkli.
Damla tektaslar var mesela cok guzel ve farkli.

X