Sipaydi ye Yardım lütfen

alıntı yapamadım kızlar telden, izindeyim artık. Sipaydim ben de işin kötüsü ne yaşayacağımı çok iyi biliyorum, ondan tedirginim zaten. Neyse hayırlısı olur inşallah. Haber ederim doğurunca :KK70: dua edin bana

Hadi hayirli haberler verirsin insallah kuzum, Allahim saglikla sihhatle ve kolaylikla kucagina almayi nasip eder insallah :KK68::anneadayı::nazar:

yok tatlım ben akışına bıraktım, ikisine de eşit mesafefeyim. Doktorum da o yüzden sezeryan randevusu vermedi. Son ana kadar beklicez herşey yolunda giderse. Normal olursa olacak, olmazsa sezeryan olacak. Şimdilik plan bu. Allah en hayırlısını göstersin inşallah, hep öyle dua ediyorum... Bol bol da uyuyorum. :)
Anladım canım çatı muayenesi olmadan detayı belli olmuyor zaten inş Çatıda da sıkıntı olmaz normal yolla gelir Dünya'ya

kızlarrrr selam napıyorsunuz? size suprizim var :) tatlikedi canımmm çok özür diliyorum çok ama çokkk. Herşey çok ani oldu, haber veremedim. Ben 13 kasım akşamı acil doğum yaptım. İkimiz de iyiyiz şükür. Sana hemen haber vereceğim diye söz vermiştim ama olmadı çidoşum ya, anlatsam hak verirsin bana eminim. Nolur affet beni. Unuttum sanma seni. Özelden yazıyorum hemen

kızlarrrr selam napıyorsunuz? size suprizim var :) tatlikedi canımmm çok özür diliyorum çok ama çokkk. Herşey çok ani oldu, haber veremedim. Ben 13 kasım akşamı acil doğum yaptım. İkimiz de iyiyiz şükür. Sana hemen haber vereceğim diye söz vermiştim ama olmadı çidoşum ya, anlatsam hak verirsin bana eminim. Nolur affet beni. Unuttum sanma seni. Özelden yazıyorum hemen

geldi demek bebis.
Sağlıkla büyüsün bakalım alisin birbirinize :KK66:
sormak istediğin bişey olursa taze anneolarak burdayim camim.

bu günlerin tadını çıkart güzel günlerde büyüt

Canım benim sen ve bebek iyisiniz ya gerisi boş affedilmicek bişey değil aşk olsunn :))

Zaman buldukça gel anlat neler yapıyosunuz oğlunla :) annelik zormu :) bide senden dinleyelim :))

geldi demek bebis.
Sağlıkla büyüsün bakalım alisin birbirinize :KK66:
sormak istediğin bişey olursa taze anneolarak burdayim camim.

bu günlerin tadını çıkart güzel günlerde büyüt

Canım benim sen ve bebek iyisiniz ya gerisi boş affedilmicek bişey değil aşk olsunn :))

Zaman buldukça gel anlat neler yapıyosunuz oğlunla :) annelik zormu :) bide senden dinleyelim :))
sipaydim şükür geldi kuzucum, herşey çok güzel. Allahım kimseyi bu duygulardan mahrum bırakmasın. Sağol canım, aklıma takılanları sorarım çok sağol canım, senin prensesin nasıl, büyüdü baya.
çidoşum annelik müthiş birşey. Sen de gör bu günleri hayırlısıyla. Ama hamileliğin de her gününü doya doya yaşa, o da harika bir duygu. Bakalım kız mı erkek mi olacak senin de, ay çok heyecanlı :)

sipaydim şükür geldi kuzucum, herşey çok güzel. Allahım kimseyi bu duygulardan mahrum bırakmasın. Sağol canım, aklıma takılanları sorarım çok sağol canım, senin prensesin nasıl, büyüdü baya.
çidoşum annelik müthiş birşey. Sen de gör bu günleri hayırlısıyla. Ama hamileliğin de her gününü doya doya yaşa, o da harika bir duygu. Bakalım kız mı erkek mi olacak senin de, ay çok heyecanlı :)

benim kızımda derdi de büyüdü valla annelik her daim zor galiba kolaylğını göremiyorum :KK70:
sende büyüt sağlıklla

Di mi :KK70:
Konu böyle hortlatılır işte:KK70:
Ben iyiyim canım sen napıyorsun? Ne var ne yok nasıl gidiyor evlilik?
Herkesler iyidir, herşeyler yolundadır umarım...

Ayyyyy iyi iyi aynı tas aynı hamam devam ediyorum

speddynin kızışı kocaman oldu
çiğdem in bebişi büyüdü
mutlu da hamiş :) azıcık kaldı doğuma

Ayyyyy iyi iyi aynı tas aynı hamam devam ediyorum

speddynin kızışı kocaman oldu
çiğdem in bebişi büyüdü
mutlu da hamiş :) azıcık kaldı doğuma
Sipaydinin kızını fotoda gördüm maşallah kocaman olmuş :nazar::nazar::nazar:
Çidoşumun Ela'sı da büyüyor maşallah :nazar::nazar::nazar:
Mutluya da çok sevindim, Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :emir_bebek::KK200:
Benimki de büyüyor, 16 aylık oldu:emir_bebek::nazar::KK51:

Sipaydinin kızını fotoda gördüm maşallah kocaman olmuş :nazar::nazar::nazar:
Çidoşumun Ela'sı da büyüyor maşallah :nazar::nazar::nazar:
Mutluya da çok sevindim, Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :emir_bebek::KK200:
Benimki de büyüyor, 16 aylık oldu:emir_bebek::nazar::KK51:

Bi an alttaki şeyi görünce 2. mi geliyor acaba dedim :KK45: :KK45:
çalışmaya devam ediyor musun evde falan yolunda mı herşey

Selam kızlar.

Deryaw maşallah büyümüş seninki de benim kızın bu eski hali :)
14*15 aylık falan burada şimdi kocaman oldu. 26 aylık olduk çok şükür.

Bi an alttaki şeyi görünce 2. mi geliyor acaba dedim :KK45: :KK45:
çalışmaya devam ediyor musun evde falan yolunda mı herşey
Altta ne var göremiyorum ama hamile değilim :) Henüz düşünemiyorum da:KK17::eek:Evet hala aynı yerde çalışıyorum, devam. Herşey yolunda ama çalışanan anne olmak çok zormuş

Selam kızlar.

Deryaw maşallah büyümüş seninki de benim kızın bu eski hali :)
14*15 aylık falan burada şimdi kocaman oldu. 26 aylık olduk çok şükür.
selam canım, büyüyor valla. Tam 10 ay var demek kızınla oğlum arasında. Maşallah ya zaman nasıl da geçiyor. Keyifler Nasıl canım?

X