Göz Makyajı Simsiyah Gürleşmiş ve Güçlü Kaşlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tekrardan merhabalar.
Biliyorsunuz ilk deneyimledigim; sarimsak ile kasi ovup ardindan e vitamini ekledigim vazelinimi temiz bir rimel fircam ile kaslarima uygulamam olmustu.

Ardindan bunu birakip daha dogrusu harmanlayip kendi sarimsak yagimi yaptim. 5 dis sarimsagi rendeleyip icine esit oranlarda zeytinyagi badem yagi ve cam terebentin koydum ve yine rimel fircam ile kaslarima uyguladimm yatarken ise yine vazelinim ve ek olarak yesil tupteki arko kremi uyguladim.

Ise yaradi mi? Hem de nasil:KK66:

Ancak bu kurum de bitince farkli kure baslamayi istiyorum. Kasi tek bir seye alistirmayip hepsini denemek ve hepsinden olabildiğince faydalanmak amacim.
Az once yeni bir yag hazirladim. Su kokulu sarimsak yagimin bitmesine az kaldi. Bitince de ona baslayacagim.

Yagimi soyle hazirladim.
Iki cay kasigi susam ve yine iki cay kasigi corek otunu havanda ezdim. Bos minik bir kavanoza aktardim. Icine zeytinyagi, badem yagi veee 5 adet karanfil ekledim. Agzina bir pecete koyup kapagini kapattim.
En az 1 hafta en uzun 3 hafta bekletip bu sefer de onu uygulayacagim kaslarima.

Sarimsagi da yine ikiye bolup surecegim o donem.
Ve elbet vazelinden de vazgecmeyecegim.

Umarim yardimci olabildigim birileri vardir..

Sevgiler...

ya bence ilk hali çok güzel doğal açık renk ve düz kaş..zamanla kavise girdikçe girmişsiniz artışta yok sonuçta olmayan kökten kaş çıkmaz
Begenine saygi duyarim.
Ama kaslarimi en iyi ben tanidigim icin hayli arttiklarini soyleyebilirim. Yoksa kalkip da buraya herkes uygulasin diye yazmam.
Evet olmayan yerden kas veya kil cikmaz. Zaten olmayan yerlerden bir beklentim yok. Istedigim kas&tuy olan yerlerdeki koklerin kalinlasip gurlesmesi.
Oyle de oldu.
Kimse sana olmayan yerden kil cikarmayi vaad edemez. Etmemeli. Ve ben de etmedim.

X