Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Silikondan baska care yok mu😞😞😞

Windwoman

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2020
451
588
Merhabalar 3 çocuk annesiyim 3 ünü de emzirdim göğüslerim çok büyük değildi bekarken küçük de değil ama dolgundu bayağı şimdi haliyle sarktı biraz yani aşırı deforme olmamış ama o dolgunluk dik olmasi da haliyle kalmadı uzun zamandır arastiryrm ama anladığım kadarıyla ameliyattan başka çare y9k gibi instagram da explant diye bi sayfa var dünyadaki silikon taktirip da çıkartan kadınların hikayeleri resimli filan onları okuyunca korktum bayağı ameliyattan. ama canım çok sıkkın 😔bu dert mi diceksiniz şimdi esim cinselliğe çok düşkün ama öyle takiyorumki bu göğüslerimi yanında soyunamıyorum bile elleri gidip dokunsa istemiyorum.bu şerbetci otu filan genelde 30 yas üstü ve emziren kadınlarda ise yaramıyor diye okudum burda sürekli.benim gibi olupta az da olsa çare bulan var mi?. boyum 160 kilom 54 göğüs ölçüm 75 B ama basen ve simitlerde var armut tipli yani yok mu çare bulan ben de uygulasam😔😔😔

Merhabalar 3 çocuk annesiyim 3 ünü de emzirdim göğüslerim çok büyük değildi bekarken küçük de değil ama dolgundu bayağı şimdi haliyle sarktı biraz yani aşırı deforme olmamış ama o dolgunluk dik olmasi da haliyle kalmadı uzun zamandır arastiryrm ama anladığım kadarıyla ameliyattan başka çare y9k gibi instagram da explant diye bi sayfa var dünyadaki silikon taktirip da çıkartan kadınların hikayeleri resimli filan onları okuyunca korktum bayağı ameliyattan. ama canım çok sıkkın 😔bu dert mi diceksiniz şimdi esim cinselliğe çok düşkün ama öyle takiyorumki bu göğüslerimi yanında soyunamıyorum bile elleri gidip dokunsa istemiyorum.bu şerbetci otu filan genelde 30 yas üstü ve emziren kadınlarda ise yaramıyor diye okudum burda sürekli.benim gibi olupta az da olsa çare bulan var mi?. boyum 160 kilom 54 göğüs ölçüm 75 B ama basen ve simitlerde var armut tipli yani yok mu çare bulan ben de uygulasam😔😔😔
Aynı dertten müzdarabim fakat benim gogsum 90 beden ama ici boş fos yani bi ara spor yaptigim.icin kuculduler sarkti suan telrar kilo aldim toparladi biraz ama emzirmeyi birakinca tekrar ayni olur bende biraz sert ve birazdaha dolgun olsun istiyorum esimde oyle kucuk gogus sevmiyor suan 3.oglumu emzirmeyi biraktirmak üzereyim o aşama bitince şerbetci otunu denicem siparis verdim bi kac gune gelir ben 26 yasindayim 69 kiloyum 160 boyum..senin kilon biraz az belki o yuzden goguslerin kucuk olabilir

Merhabalar 3 çocuk annesiyim 3 ünü de emzirdim göğüslerim çok büyük değildi bekarken küçük de değil ama dolgundu bayağı şimdi haliyle sarktı biraz yani aşırı deforme olmamış ama o dolgunluk dik olmasi da haliyle kalmadı uzun zamandır arastiryrm ama anladığım kadarıyla ameliyattan başka çare y9k gibi instagram da explant diye bi sayfa var dünyadaki silikon taktirip da çıkartan kadınların hikayeleri resimli filan onları okuyunca korktum bayağı ameliyattan. ama canım çok sıkkın 😔bu dert mi diceksiniz şimdi esim cinselliğe çok düşkün ama öyle takiyorumki bu göğüslerimi yanında soyunamıyorum bile elleri gidip dokunsa istemiyorum.bu şerbetci otu filan genelde 30 yas üstü ve emziren kadınlarda ise yaramıyor diye okudum burda sürekli.benim gibi olupta az da olsa çare bulan var mi?. boyum 160 kilom 54 göğüs ölçüm 75 B ama basen ve simitlerde var armut tipli yani yok mu çare bulan .

Cvpladigin için öncelikle teşekkürler evet ben de biraz kiloma bağlıyorum,kilo alirsamda zaten basen sınırlarım filan var onlarda haliyle büyüyorlar göğüs büyümez sadece onlar buyur diye de korkuyorum .ah nedir bu kadınların derdi esim sıkıntı değil diyor ama ben çok iyi biliyorum öyle istemediğini farkında olmadan söylüyor bunlar şöyle olsaydı filan diye ama tabi benim kafama çok taktiğini bilmiyor bu şerbetci otu filan diyorlar 33 yaşındayım ben etki edermi hiç duydunuz mu kullani0 memnun olan

Canım ya bende aynu şekilde çok kötğ oldular 2 cocuk emzirdim bende 😞😞 bnmde yapmadıgım bişiy kalmadı yani bende tek bir yag hafif dolgunluk vermisti tarcın yagı onuda burdan arastirip almistim.ama inanın bütün gögsüm boynum her yerim kıpkırmızı döktü yandı mahfoldu acillik oldum aman yapmayın sakın.. Suan bir krem kullanıyorum 5 gün oldu sadece sürerken hafif ağrı var ama gözle görülğr bişiy beklemek saçmalık olur suanlık insallah etki görürüm ya denemedigim birşey kalmadı para saçtıgımla kaldım 😞😞

Canım ya bende aynu şekilde çok kötğ oldular 2 cocuk emzirdim bende 😞😞 bnmde yapmadıgım bişiy kalmadı yani bende tek bir yag hafif dolgunluk vermisti tarcın yagı onuda burdan arastirip almistim.ama inanın bütün gögsüm boynum her yerim kıpkırmızı döktü yandı mahfoldu acillik oldum aman yapmayın sakın.. Suan bir krem kullanıyorum 5 gün oldu sadece sürerken hafif ağrı var ama gözle görülğr bişiy beklemek saçmalık olur suanlık insallah etki görürüm ya denemedigim birşey kalmadı para saçtıgımla kaldım 😞😞
Bu hayıt tohumu şerbetci otunu filan denediniz mi millet bayağı övmüş burda

Bu hayıt tohumu şerbetci otunu filan denediniz mi millet bayağı övmüş burda
Şerbetçi otunu iciyordum ama bıraktım kanser tiski varmıs.. Hayıtı denicektim ama saç döküyormıs zatwn benim dkülecek saçım kalmadı canım dökülenleri çıkartmak için çabalıyorım 😞

Ne yazıkki silikondan başka çözüm yok ben de çok şey denedim en sonunda ameliyat oldum kurtuldum

Ayni dertten muzdaribim
Umarim sevgili koca adayim bunu sorun etmez 😏😀

Aynı dertten müzdarabim fakat benim gogsum 90 beden ama ici boş fos yani bi ara spor yaptigim.icin kuculduler sarkti suan telrar kilo aldim toparladi biraz ama emzirmeyi birakinca tekrar ayni olur bende biraz sert ve birazdaha dolgun olsun istiyorum esimde oyle kucuk gogus sevmiyor suan 3.oglumu emzirmeyi biraktirmak üzereyim o aşama bitince şerbetci otunu denicem siparis verdim bi kac gune gelir ben 26 yasindayim 69 kiloyum 160 boyum..senin kilon biraz az belki o yuzden goguslerin kucuk olabilir
Merhaba yağ dolgusu işlemi yaptırabilirsiniz çok basit ve ağrısız bir işlemdir vücudunuzun yağ oranı olan yerlerinden yeterli kadar alınıp göğsünüze enjekte edilir

Merhaba yağ dolgusu işlemi yaptırabilirsiniz çok basit ve ağrısız bir işlemdir vücudunuzun yağ oranı olan yerlerinden yeterli kadar alınıp göğsünüze enjekte edilir
Siz yaptırdınız mı? Veya bir yakınınız? Galiba birkaç yılda bir tekrarlama işlemi yapılması gerekiyormuş. Biraz uğraştırıcı

Siz yaptırdınız mı? Veya bir yakınınız? Galiba birkaç yılda bir tekrarlama işlemi yapılması gerekiyormuş. Biraz uğraştırıcı
Benim bedenim silikon kabul etmiyor son çare yağ dolgusu şuan göğüs dokularım iyi olmadığı icin 2 ay sonra yapılacak fakat yakın arkadaşım yaptırdı ve şuan silikondan daha güzel görüntüsü var 350 gr 2 defa sıktırdı 4 ay aralıklı

Bende aynı derdi çekiyorum. 🧐

Canım krem kullanıyorum demissin ya bir faydasını gördün mu

X