Silik çizgi

Nur61_ Nur61_ hayırlı olsun canm kürtaj zamanında seninle konuşmuştuk hatırladım seni çok sevindim senin adına bende bu ay bıraktım korunmayı 5 ay oldu kürtaj olalı bana da dua edebilirmisin inş bende bu ay hamile kalmış olayım adetime 4 gün var bekliyorum şuan
Evet hatırlıyorum seni , inşallah hamissindir sende Rabbim sana da bu duyguyu tekrar tattirir ❣️

H Hah61 Bende 3 ay korundum canım ondan sonra 4. Ayda oldu artık ama 3 ay olmadi. Ovulasyon kullandım ben bu ay. Pik gördüğüm gün 2 saate bir test yaptım akşam catlamayi yakaladım ve hemen değerlendirdim ve tutmus

H Hah61 Bende 3 ay korundum canım ondan sonra 4. Ayda oldu artık ama 3 ay olmadi. Ovulasyon kullandım ben bu ay. Pik gördüğüm gün 2 saate bir test yaptım akşam catlamayi yakaladım ve hemen değerlendirdim ve tutmus
Ben o testleri hiç yapmadım nasıl yapıcam bu ay eğer hamile değilsem onu yapmayı deneyeceğim bende bilgi verebilirmisin canım

Benimde 8 gün gecikti adetim ama 20 nisanda yumurtlamam oldu :KK43: 23 Nisan adet olmam lazımdı olmadım hala olmuyorum silik çizgi gördüm yumurtlamadan 11 gün geçti acaba hamılemıyım diye düşünmüyor değilim
Canım ben görür gibi oldum. Ama daha erken bence biraz daha bekleyin. Her şey gönlünüzce olsun 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20240514_221106.png
    IMG_20240514_221106.png
    294,5 KB · Görüntüleme: 19
Herkese merhaba, konunun üstünden biraz zaman geçmiş ama aklım çok karıştı, belki bilginiz vardır diye sormak istedim. Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10-15 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile. (sonra daha çok belirginleşti, erken gebelik testi de ikinci çizgi çok çok silik çıktı) Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim
Bende aynı durumdayım regli bekleyeceğim umarım vardır ikimizde de adet gününüz ne zaman ? Bir de hangi testten yaptınız ?

Bende aynı durumdayım regli bekleyeceğim umarım vardır ikimizde de adet gününüz ne zaman ? Bir de hangi testten yaptınız ?
Kaybettiğimiz bebeğimizde de geç döllenme olmuştu, reglden 10 gün sonra çıkmıştı. Şimdi de tam o kadar geçti, bugünki testlerin iki tanesi çok çok silik çıktı. Az önceki negatif çıktı. Yarın doktora danışacağım, biraz erken ama Yasmin de kullandığım için kesin olsun istiyorum 😔 Regl ağrısı gibi ağrılarım var, düşük yaptığımda da aynı böyle ağrılarım vardı. Bir an önce ikimiz de hayırlı haberleri alırız inşallah 🙏

Eklentiler

• IMG_5505.jpeg
    IMG_5505.jpeg
    62,6 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_5504.jpeg
    IMG_5504.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 9
Kaybettiğimiz bebeğimizde de geç döllenme olmuştu, reglden 10 gün sonra çıkmıştı. Şimdi de tam o kadar geçti, bugünki testlerin iki tanesi çok çok silik çıktı. Az önceki negatif çıktı. Yarın doktora danışacağım, biraz erken ama Yasmin de kullandığım için kesin olsun istiyorum 😔 Regl ağrısı gibi ağrılarım var, düşük yaptığımda da aynı böyle ağrılarım vardı. Bir an önce ikimiz de hayırlı haberleri alırız inşallah 🙏
Kesinlikle doktora gidin ve zaten zaten gecikmeniz de varmış kan vermeniz için uygun bir zaman.

X