Silik çizgi

İlk çocuğumdan önce adetlerim düzenli 28 günde bir olurdu.Bebeğim 18 aylık emziriyorum adetlerim düzensiz. İki ay önce ayın 18 inde adet oldum. Geçen ay baya erken oldum ayın 9 unda oldum. Bugün gebelik testi yaptım bakar mısınız bişey var mı

Eklentiler

• IMG_7748.jpeg
    IMG_7748.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 94
İlk çocuğumdan önce adetlerim düzenli 28 günde bir olurdu.Bebeğim 18 aylık emziriyorum adetlerim düzensiz. İki ay önce ayın 18 inde adet oldum. Geçen ay baya erken oldum ayın 9 unda oldum. Bugün gebelik testi yaptım bakar mısınız bişey var mı
Çok bariz ikinci çizgi. Hemen kan verin. Gebeyken bebek emzirmeniz doğru değil bildiğim kadarıyla

Gebesiniz.

Merhaba. Regle 11-12 gün kala (1-2 Mayıs'ta) lekelenme, kasık ağrısı gibi bazı belirtiler yaşadım. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Regle 7 gün kala (6 Mayıs'ta) HCG 2 çıktı, regle 2 gün kala yani 11 Mayıs'ta tekrar test yaptırdım, 2.5 çıktı. Değerlerin negatif olduğunu biliyorum ve gebelik olsa daha fazla yükselirdi diye düşünüyorum ama regl sonrası yükselme ihtimali de olabiliyormuş. Uygulamaya göre regl günüm dündü. Normalde de 1-2 gün gecikme olabiliyor. O yüzden tekrar test yaptırmak için bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşayan, HCG değeri regl öncesi düşük çıkıp regl olduktan sonra yükselen oldu mu?

Herkese merhaba, konunun üstünden biraz zaman geçmiş ama aklım çok karıştı, belki bilginiz vardır diye sormak istedim. Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10-15 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile. (sonra daha çok belirginleşti, erken gebelik testi de ikinci çizgi çok çok silik çıktı) Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 15
X