Silik çizgi siz de görüyor musunuz?

Amin amin inşallah ♥️
Kızlar merhaba gebelik testleri bunlar, mor ve yanındaki testi bugün yaptım sağdakini de dün yapmıştım tam kandil gününde siliği görmek çok tuhaf oldu 🥺 2.5 yıldır hep hüsran
Sizce nasıl var mı ama az da olsa koyulaşma olması gerekmez mi kan vermeye gidicem de koyulaşsın öyle gidiyim diyorum

Eki Görüntüle 3198060
Canım kan ver silik testlerin yeni olduğu için olabilir inşallah vardır canım

İnşallah koyulaşır canım kasiklarinda nasıl ağrı var
Ya sanki her an adet olucakmışım gibi ağrı saplanıyo bazen sadece uzun süren ince sızı bazen sancı gelip gidiyo oturup kalkmada falan bide şöyle bişeye dikkat ettim, öyle mi denk geldi onu da bilmiyorum bu ara gün içinde akıntı geliyo kasık ağrısı da başlıyo yani afedersiniz beyaz ve sulu çamaşır değişiyorum sürekli çok fazla geliyo bende sürekli ha tamam geldi adet diye bakıyorum yok akıntı valla anlamadım hiçbişey göğüslerimde çok dolgunluk, ağrı var dokununca arada belime de ağrı giriyo ama midemde bişey yok ama herkesin midesi bulanmış başı dönmüş bende yok bunlar ayy çok uzun yazdım:)

Ya sanki her an adet olucakmışım gibi ağrı saplanıyo bazen sadece uzun süren ince sızı bazen sancı gelip gidiyo oturup kalkmada falan bide şöyle bişeye dikkat ettim, öyle mi denk geldi onu da bilmiyorum bu ara gün içinde akıntı geliyo kasık ağrısı da başlıyo yani afedersiniz beyaz ve sulu çamaşır değişiyorum sürekli çok fazla geliyo bende sürekli ha tamam geldi adet diye bakıyorum yok akıntı valla anlamadım hiçbişey göğüslerimde çok dolgunluk, ağrı var dokununca arada belime de ağrı giriyo ama midemde bişey yok ama herkesin midesi bulanmış başı dönmüş bende yok bunlar ayy çok uzun yazdım:)
Ben iki hamilelik geçirdim bende hiç sulu beyaz akıntı gelmedi ama okuduğum bazı forumlarda gebelik içinde oluyormuş göğüs dolgunluğu hamilelikte oluyor canım inşallah hakimizda hayırlısı olsun 🤲🙏🤲

Amin amin inşallah ♥️
Kızlar merhaba gebelik testleri bunlar, mor ve yanındaki testi bugün yaptım sağdakini de dün yapmıştım tam kandil gününde siliği görmek çok tuhaf oldu 🥺 2.5 yıldır hep hüsran
Sizce nasıl var mı ama az da olsa koyulaşma olması gerekmez mi kan vermeye gidicem de koyulaşsın öyle gidiyim diyorum

Eki Görüntüle 3198060
Güzel düşün güzel olsun canım teste göre var gibi umarım sağlıklı bir gebeliktir ve sağlıklı ilerler 🌸

Amin amin inşallah ♥️
Sizce nasıl var mı ama az da olsa koyulaşma olması gerekmez mi kan vermeye gidicem de

Adet oldum bitti bu ay inşallah canım. Artık yoruldum valla heray hüsran olmaktan 1 yıl oldu
:KK43: sıkma canını hayırlısı olsun elden bir şey gelmiyor bende istiyorum her ay heyecanla test yapıyorum ama ya düşük oluyor ya kimyasal oluyor demek ki zamanı var beklemekten başka yapacak bir şey yok kafandan at diyorlar ama hep geliyor akla yani birlikte olurken bile bu niyetle olduğu için tabi ki hep aklımın bi köşesinde duruyo bakalım kısmet inşallah en kısa zamanda gelir bebişlerimiz umudunu yitirme 🥹💕

Amin amin inşallah ♥️

Eki Görüntüle 3198060
Acaba hamilesimisinz merak ettim

Kızlar bugün doktora gitim beş haftalık dedi kese yeni oluşuyor geçen hafta cuma günü kan vermiştim beta 56 çıkmış bugün verdim 925 sizce az değilmi ya

Adetim 5 gun var gebelik testi bu şekilde cikti bakarmisiniz

Eklentiler

• 20230217_120408.jpg
    20230217_120408.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 61
X