Sıkı Takipli Diyet Grubu 🌸

O çayı tek başına içmeye alışmak zaman alıyor maalesef. Ben de sabahları kursta Türk kahvesi içiyorum hafta içi,yanında ikram olan çikolatayı bazen yiyorum, geri çevirmiyorum. Tatliyla normalde aram yok ama şu PMS döneminde hafif bir göz kayması olmuyor değil.😋
Ben kahvaltımı öğlen yapıyorum ya, öğlene kadar çay içemiyorum. Boş mideye çay mide bulantısı yapıyor. Öğle ve akşam yemekten sonra içiyorum ama evdeyken illa yanına bir şey istiyor canım. Son günlerde özellikle tatlı şeyler. 🙈
Gelen kalıcı olsa şu an 20 kişiydik 😂😂
Tam karar verip başlamak lazım,yoksa bir başla bir bırak yalama yapıyor. Sonu da hep pişmanlık. İrade gerçekten her işin olmazsa olmazı. Arada tabii ki kaymalar olur da ayağım kaydı diye de yola küsülmez.
Geçen sayfa altlarında kalan bir günceyi okudum,daha baştan dedim ki bu hanım sebat edemeyecek,çok belli oluyor yazım tarzından. Ve iki günde bıraktı. Bir süre sonra belki döner ama giden zaman zayi oldu bile.
Ahhh o giden zaman... Kum saati gibi, akıp gidiyor elimizden. Irade, disiplin şart bu süreçte. Düşsek de kalkıp devam etmeyi bilmek lazım. Yoksa her ay +1 eklenir gider.

ilk bildirim benden gelsinnnn
Görmeyi çok istediğim 61li rakamları
sonunda görmüş bulunmaktayım canlarr
ne olur beni tebrik edinnn:halay:
Geçen hafta 62.3
bu hafta 61.9
Fark -400
Oleyyyyy

Eklentiler

• 20231103_075223.jpg
    20231103_075223.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Günaydın arkadaşlar 🥀
Ben tartıldım ama sonucu inandırıcı bulmadım 😂😂
Özel gün tam gününü buldu. Bir kaç gün içinde gerçek kilomu görürüm. Ama verdigimi düşünüyorum.

Ben de geldim✌️ 10 gundur if duzenli diyetisyen esliginde karbonhidratsiz besleniyor birebir antremanli sporuma gidiyorum yuzum kuculdu inceldigimi hissediyorum tartida 3 kg azalmisim ama hissim daha buyuk😄

Ben de geldim✌️ 10 gundur if duzenli diyetisyen esliginde karbonhidratsiz besleniyor birebir antremanli sporuma gidiyorum yuzum kuculdu inceldigimi hissediyorum tartida 3 kg azalmisim ama hissim daha buyuk😄
Olsun cnm tebriklerrr az az gitmesi daha iyi
neleyiyor neler içiyorsun?
klasik ifmi? 16/8?

Çocukları okullu olanlara iyi tatiller diliyorum.
Benim küçük de tatilde ama lgs ogrencisi olduğu için masasından pek kalkamıyor çocuk. Sürekli oturduğu için menüleri kilo almayacak şekilde düzenliyorum. Karbonhidrat yerine bolca sebze,protein yapmaya çalışıyorum. Tatlı olarak da sütlü tatlılar hazırlıyorum. Bunun bana da faydası var tabii. 57.1 bu haftaki kilom. Korumaya devam edebilirsem bir süre sonra vücut onu sabitliyor.
Sizler neler yaptınız,takımdan uzaklaştığınız sürede ne kadar aldınız ya da verdiniz bir yazın.

X