SİGARA BIRAKMA / KARABAŞ OTU

zeykar80

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
3
3
43
Merhabalar ,
Herkein yararlanması için buraya yazmak istedim. Yaklaşık senedir sigara içmekteyim . Hamilelik dönemim haricinde hiç bırakamamıştım. Karabaş otunun çayını içerek 3 gündür sigara içmiyorum ve hiç canım istemiyor. Aksine aklıma gelince midem bulanıyor. Her zaman çok isterdim bırakmayı ama bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim. Umarım bu halim devam eder. Ama deneyebilirsiniz gönül rahatlığıyla

Merhabalar ,
Herkein yararlanması için buraya yazmak istedim. Yaklaşık senedir sigara içmekteyim . Hamilelik dönemim haricinde hiç bırakamamıştım. Karabaş otunun çayını içerek 3 gündür sigara içmiyorum ve hiç canım istemiyor. Aksine aklıma gelince midem bulanıyor. Her zaman çok isterdim bırakmayı ama bu kadar kolay olabileceğini düşünmemiştim. Umarım bu halim devam eder. Ama deneyebilirsiniz gönül rahatlığıyla
Bu çayı nasıl demliyorsunuz? ,aç tok içmek farkedermi? Ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim
Şu an nasılsınız? Kesin bıraktınız mı?

bende düşünüyorum karabaş otuda kaldım,nikotin sakızıda :) umarım basarırız
Fesleğen de öneririm baya azaltmama yardımcı oldu
Balkonda iki saksı fesleğenim var (reyhanıda andırıyor iri yapraklı) her gördüğümde bi yaprak ağzıma atıyorum.

karabaş otu kullanımını aktar böyle tarif etti
Öncesinde bir bardak suyu kaynatın ve kaynamış suyun içerisine 4 adet karabaş otunu koyun. Tekrar 5 dakika boyunca kaynatın ve ılıtın. Karışımı süzün ve canınız her sigara istediğinde birkaç yudum için yda agızda gargara yapın

karabaş otu kullanımını aktar böyle tarif etti
Öncesinde bir bardak suyu kaynatın ve kaynamış suyun içerisine 4 adet karabaş otunu koyun. Tekrar 5 dakika boyunca kaynatın ve ılıtın. Karışımı süzün ve canınız her sigara istediğinde birkaç yudum için yda agızda gargara yapın
faydası varmı cidden , aktardan almadan önce sorayım dedim

benim babam aşırı derecede içiyodu sigara günde neredeyse 2 paket içiyodu. karabaş otunu denedi, doktorun verdiği ilaçları denedi ama kısa sürede tekrar geri başladı dayanamıyodu içmemeyee sonra bi eczacı arkadasım talya relax kapsülü önerdi yaklaşık 3 aydır bi tane bile sigara içmedi ve sinirlenmedi de her türlü rahatlattı yani öneririm herkeze

X