Şifalanma çalışmaları

Bahsettiğim şeylerin bilimsel açıklaması var aslında.
Ben her yolu denemekten yanayım.
Denemeden bilemem..
Kimisi paranız çoksa yardım edin,
Kimisi kuaföre gidin vs demiş.
Kendime hizmet içim bir yol deniyorum sadece.
Dene tabi canım bu konular bana bir tık karışık geliyor ama annem ve teyzem yaptığı için onlarda ki farkı eskiye nazaran görebiliyorum mesela o yüzden faydası olduğuna inanıyorum. Dene en azından içinde kalmaz.
Arayıp konuşmaktan ziyade seminer tarzında toplu grup oluşturuyorlar onu da öneririm

Arkadaşlar merhaba..

Auro yükseltme,bolluk ve ilişkile üzerine şifalanma için Tuğçe ışınsu’yu aradım yüzüme kapattı ve engelledi..
Çok şaşırdım.
Çok eee diyormuşum.Konuşmama fırsat vermedi.

Neyse öncesinde bir araştırma yapmıştım.Serdal demirciden seans alcam şimdi..Kişisel gelişim uzmanı bir saat seans artı reiki yapıyormuş.

Ben yabancıyım bu konulara biraz araştırdım.Güzel yorumlar var..
serdal demirciden seans alan var mı acaba?
Ya da farklı çalışmalarla hayatı güzel anlamda değişen var mı?
Reklamın kötüsü 😂😂 Mune Mune

Ay bizim ülkede bilmediğimiz her şeyi b.klama hastalığımiz neden var?
Yaptırıp memnun kalmayan varsa söylesin, ya da yakınında gidip fayda görmeyen. Ama aura ne bilmeden , bahsettiği egitimde neler olduğunu bilmeden neden hemen dalga gecmeye çalışıyorsunuz?
Alışveriş yapmaya aura yukselseydi aha tüm mutsuz kadınlar alışveriş bağımlısı. Hangisinin aurasi yüksek?
Yardım yapmayla aura sifalandirmak arasında bir bağ var mı, eğer kişinin sorunu paylaşım yapmamak üzerine değilse? Deprem bölgesine ne yardım yapan insanlar gördüm, ağlak salak ifadeyle insanların canını sıkıyordu acır gibi dağıtıyordu, kimi de kibirli kibirli dağıtım yapıyordu. Sonradan sosyal medyada gördüm,bazı gönüllü gelenler psikolojisi bozulmuş insanların iki lafına takılıp 'ben buraya sizin için geldim' diye kavga ediyormuş. Bu insanların aurasi yüksek mi yani? Bu ülkede benim 'merhaba' dediğim herkes ramazanda fitre dağıtıyor , zekat veriyor. Bu da bir iyilik. Kimin aurasi yüksek? Hiçbirinin:)
Bilgim yok, de geç. Ya da 'cok eee diyorsun' diye engelleyen kadınla dalga geç. Neden dolandırıcı muamelesi yapıyorsunuz ki bu işlere.
Ben hiç aura maura eğitimi almadım, çünkü param kıymetlidir. Böyle şeylere bütçe ayiramam.
Ama KK'dan sevdiğim bir arkadaşım gitti bu tarz bir eğitime. Hatta epey pahalı bir egitimdi. Kursu verecek olan kadın demişti ki 'merak etme, bu para sana geri gelecektir'
Arkadaşımı ikna etmiş, kız başka şehirden birkaç haftasonu uçakla gelip eğitimlere girip otelde kalıp tekrar kendi şehrine döndü. Derken bu kizin bir arkadasina su banka faizleri veriliyor ya, çalıştığı yer banka mi değiştirmiş ne olmus öyle bir yerden faiz parası gelmiş yukluce. Eşi de "bu paranın helal olduguna dair kimse bir şey söylemiyor,evime sokmam" demiş, kavga etmişler. Kız da benim bu arkadaşıma vermiş parayı. 'Al ne yaparsan yap' diye:)
Yani kadının dediği cikmis oldu 😅
Kurs da bence arkadasima epey destek oldu. Düşünce yapısının değişmesi, istediği şeyleri çekmesi üzerine. En basiti küçük sehirdeki güzel işini bıraktı ve uzun yıllardır istediği İstanbul'un en şirin yerinde film setinden çıkmış gibi bir ev tuttu. Üstelik bagcilardaki evlerden daha ucuza. Derken eskisinden iyi bir iş buldu falan filan, şimdi çok harika bir düzeni var. Tabii ki bunu aura kursu yapmadi ama kızın hep akljnda olan şeyleri yapabilmesi için ona biraz ceSaret verdi, daha olumlu bir bakış açısı kazandırdı.
Bu kızın şöyle bir pandül sarkaci var mesela, her gittiğimde benim de aurami ölçüyor 😅 bence çok keyifli
IMG_20230522_230044_530.jpg

Bazen insanların bir çıkışa ihtiyacı oluyor, onu da kimi insanlara saçma gelen yollardan , ne bileyim nlp ile,yoga ile, numeroloji ile, astroloji ile, aura ile, sifalanma ile çözmek istiyorlar.
Bana doğal bir istek gibi geliyor. Umarım gittiği kurstan bir fayda görür

Ay bizim ülkede bilmediğimiz her şeyi b.klama hastalığımiz neden var?
Yaptırıp memnun kalmayan varsa söylesin, ya da yakınında gidip fayda görmeyen. Ama aura ne bilmeden , bahsettiği egitimde neler olduğunu bilmeden neden hemen dalga gecmeye çalışıyorsunuz?
Alışveriş yapmaya aura yukselseydi aha tüm mutsuz kadınlar alışveriş bağımlısı. Hangisinin aurasi yüksek?
Yardım yapmayla aura sifalandirmak arasında bir bağ var mı, eğer kişinin sorunu paylaşım yapmamak üzerine değilse? Deprem bölgesine ne yardım yapan insanlar gördüm, ağlak salak ifadeyle insanların canını sıkıyordu acır gibi dağıtıyordu, kimi de kibirli kibirli dağıtım yapıyordu. Sonradan sosyal medyada gördüm,bazı gönüllü gelenler psikolojisi bozulmuş insanların iki lafına takılıp 'ben buraya sizin için geldim' diye kavga ediyormuş. Bu insanların aurasi yüksek mi yani? Bu ülkede benim 'merhaba' dediğim herkes ramazanda fitre dağıtıyor , zekat veriyor. Bu da bir iyilik. Kimin aurasi yüksek? Hiçbirinin:)
Bilgim yok, de geç. Ya da 'cok eee diyorsun' diye engelleyen kadınla dalga geç. Neden dolandırıcı muamelesi yapıyorsunuz ki bu işlere.
Ben hiç aura maura eğitimi almadım, çünkü param kıymetlidir. Böyle şeylere bütçe ayiramam.
Ama KK'dan sevdiğim bir arkadaşım gitti bu tarz bir eğitime. Hatta epey pahalı bir egitimdi. Kursu verecek olan kadın demişti ki 'merak etme, bu para sana geri gelecektir'
Arkadaşımı ikna etmiş, kız başka şehirden birkaç haftasonu uçakla gelip eğitimlere girip otelde kalıp tekrar kendi şehrine döndü. Derken bu kizin bir arkadasina su banka faizleri veriliyor ya, çalıştığı yer banka mi değiştirmiş ne olmus öyle bir yerden faiz parası gelmiş yukluce. Eşi de "bu paranın helal olduguna dair kimse bir şey söylemiyor,evime sokmam" demiş, kavga etmişler. Kız da benim bu arkadaşıma vermiş parayı. 'Al ne yaparsan yap' diye:)
Yani kadının dediği cikmis oldu 😅
Kurs da bence arkadasima epey destek oldu. Düşünce yapısının değişmesi, istediği şeyleri çekmesi üzerine. En basiti küçük sehirdeki güzel işini bıraktı ve uzun yıllardır istediği İstanbul'un en şirin yerinde film setinden çıkmış gibi bir ev tuttu. Üstelik bagcilardaki evlerden daha ucuza. Derken eskisinden iyi bir iş buldu falan filan, şimdi çok harika bir düzeni var. Tabii ki bunu aura kursu yapmadi ama kızın hep akljnda olan şeyleri yapabilmesi için ona biraz ceSaret verdi, daha olumlu bir bakış açısı kazandırdı.
Bu kızın şöyle bir pandül sarkaci var mesela, her gittiğimde benim de aurami ölçüyor 😅 bence çok keyifli Eki Görüntüle 3251373
Bazen insanların bir çıkışa ihtiyacı oluyor, onu da kimi insanlara saçma gelen yollardan , ne bileyim nlp ile,yoga ile, numeroloji ile, astroloji ile, aura ile, sifalanma ile çözmek istiyorlar.
Bana doğal bir istek gibi geliyor. Umarım gittiği kurstan bir fayda görür
Burdaki bazı insanların amacı bu platformun amacından çok daha farklı olduğunu düşünüyorum.

içlerindeki öfkeyi tanımadıklara insanlarla dalga geçerek,fikirlerini önemsemeyerek kusmaya çalışıyorlar.

Tuğçe ışınsuyu şahsen tanımıyorum ama kendisi aşırı net bu konuda.
Arayın ve kısa konuşun net olun diye neredeyse her gün story atıyor.
Muhtemelen kararsız davranmışsınızdır.
Uyuşamamış olabilirsiniz.
Diğer kişiyi de tanımıyorum ama vazgeçmeyin. Buralar güzel.

Onlar kim gı

Müslümansanız allahı bol bol zikredin şifalanma da zirve yaparsınız

Benim hayatım güzel anlamda değişti. Şöyle ki psikolojik olarak çok kötüydüm bi dönem intiharı bile düşünüyordum. Sonra çokça şükretmeye başladım. Allah’ında Şekür ismi vardır biliyorsunuz. Ruhum karanlıklardan aydınlığa çıktı resmen. Ya böyle var ya sanki ayaklarım yere basmıyordu uçuyor gibiydim. Ne güzel hisler ne güzel duygulardı ah ah

Oo çok daha güzel şeyler yaşayanlar var
Dua bölümünde zaman zaman açılıyor böyle konular

TI yapmıştır ınanırım , ben de engelliyim İnstasında 😂

O kadının kendine hayrı yok zaten tipinde meymenet yok ... valla millet takipliyor, söylediği zırvaları ciddiye alıyor, kendini bir halt sandırıyor sonuç belli poposu kalkıp milleti engelliyor , yüzüne telefon kapatıyor. İnsanlarımız neden soytarıların sözlerine itibar ediyor :olamaz:

Arkadaşlar merhaba..

Auro yükseltme,bolluk ve ilişkile üzerine şifalanma için Tuğçe ışınsu’yu aradım yüzüme kapattı ve engelledi..
Çok şaşırdım.
Çok eee diyormuşum.Konuşmama fırsat vermedi.

Neyse öncesinde bir araştırma yapmıştım.Serdal demirciden seans alcam şimdi..Kişisel gelişim uzmanı bir saat seans artı reiki yapıyormuş.

Ben yabancıyım bu konulara biraz araştırdım.Güzel yorumlar var..
serdal demirciden seans alan var mı acaba?
Ya da farklı çalışmalarla hayatı güzel anlamda değişen var mı?
Etrafa saçacak çok paranız var galiba,gelin ben sifalandırırım sizi🙄.

Tuğçe ışınsuyu şahsen tanımıyorum ama kendisi aşırı net bu konuda.
Arayın ve kısa konuşun net olun diye neredeyse her gün story atıyor.
Muhtemelen kararsız davranmışsınızdır.
Uyuşamamış olabilirsiniz.
Diğer kişiyi de tanımıyorum ama vazgeçmeyin. Buralar güzel.

Yani anlamadım, kendisi sanırsam dünyanın sırrını çözmüş prof, öyle yapın böyle yapın diye direktifler yağdırıyor kendini ne sanıyor kafası nerelerde geziyor :KK51: Saçma sapan şarlatan tipleri bu kadar yücelten tek bizim millet var sanırsam.

Konu sahibesi cano bence bu ders olmalı sana, böyle saçma sapan tiplere paranı yedirme bak paranla rezil oluyorsun üstüne bir de kaba davranıyorlar:KK51:Bu iş parayla olsaydı herkes parasını verir mutlu olurdu. Yukarda inançlıysan Allaha dua et demişler öyle yap, Youtubeda bedava kanallar var otur onları dinle ...Parayı tatile ver olmazsa havan değişir, yeni mayo bikini al. Boşver sen bu zırto tipleri.

Yani anlamadım, kendisi sanırsam dünyanın sırrını çözmüş prof, öyle yapın böyle yapın diye direktifler yağdırıyor kendini ne sanıyor kafası nerelerde geziyor :KK51: Saçma sapan şarlatan tipleri bu kadar yücelten tek bizim millet var sanırsam.

Konu sahibesi cano bence bu ders olmalı sana, böyle saçma sapan tiplere paranı yedirme bak paranla rezil oluyorsun üstüne bir de kaba davranıyorlar:KK51:Bu iş parayla olsaydı herkes parasını verir mutlu olurdu. Yukarda inançlıysan Allaha dua et demişler öyle yap, Youtubeda bedava kanallar var otur onları dinle ... boşver sen bu zırto tipleri.
Yani dalga geçmek için söylemedim ama bahsettiği kadın tam bir şaklaban.

Bahsettiğim şeylerin bilimsel açıklaması var aslında.
Ben her yolu denemekten yanayım.
Denemeden bilemem..
Kimisi paranız çoksa yardım edin,
Kimisi kuaföre gidin vs demiş.
Kendime hizmet içim bir yol deniyorum sadece.

Bilim bu değil. 😄

kendini iyi hissetmek istiyorsan bence insanlara, hayvanlara, bitkilere ağaçlara yararlı şeyler yapabilirsin. Geçici süre için yaralı kedi/köpek besleyebilirsin. Ağaçlandırma çalışmalarına katılabilirsin. Hayata karışmak. Senin ellerinle yaptıklarınla bir canlının yaşamını güzelleştirmek inan bana harika hissettirecek seni. Lösev in çalışmaları var. Birçok seçenek var.

Bu tür işlere ve insanlara para kaptırmazsınız umarım.
Benim çok yakın bir arkadaşım dünya kadar para döktü bu tiplere.Dogum haritaları,yıldız yükseltme çalışmaları falan derken ödediği paraların haddi hesabı yok.Çok ünlü astrologlardan da danışmanlık aldı ama sonuçta eline geçen bir şey yok.

Benim çok yakın bir arkadaşım dünya kadar para döktü bu tiplere.Dogum haritaları,yıldız yükseltme çalışmaları falan derken ödediği paraların haddi hesabı yok.Çok ünlü astrologlardan da danışmanlık aldı ama sonuçta eline geçen bir şey yok.

O çok ünlü insanların merhemi olsa; en başta kendi başlarına sürerler zaten.

Merhaba, buradaki yorumların aksine ben de pranik şifa ile ilgileniyorum. Sadece ünlü isimler ne kadar faydalı olur bilemem ama önemli olan niyettir. Auranızın yükselmesi için çakralarınızın dengelenmesi gerekiyor

O kadar uzağım ki bu konulara
Hem uzak hem şaşkınım şu an. Gerçekten o kadar önemsiyor musunuz? İnanamadım yani ne bileyim,yargılamak istemem ama.

X