Sıemens almayın

Sinpac

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.991
54
Kızlar herkese Merhaba,

Evlenirken, üç-beş kuruş fazla verelim iyi olsun diye bütün mutfağı komple Siemens aldık. Çalışmaya başladıktan sonraki 2. ayından itibaren karlanma yaptı. Teknik servisi aradık, (Ankara'da 1 tane var) bana: "Buzdolabının kapağını kapatmayı bilmiyorsunuz" dediler. Her seferinde içindekileri çöpe atıp 2 gün fişini çekip bekledik. Mutfağım hep berbat oldu.

Sonra yaklaşık 2 ay daha sonra falan, yine bir aramamızda başka bir adam geldi. Bu adam ödüllüymüş. Adam buzdolabımın üstüne 6 kova kaynar su döktü. Ocakta kaynatıp üstüne döktü kısaca. Sonra benim yerlere battaniye atmamı istedi. Sonra bir parça değiştirdi.

Adamı şikayet ettim. Adamı korudular! Şimdi buzdolabım yiyecekleri kurutuyor. Ama ben servisi çağırmaya korkuyorum çünkü 4 aylık evliyken evde onlar yüzünden sinir krizi geçirdim. Eşime bağırıp çağırdım. Huzurumuzu aldılar.

Çok layatlar. Servisleri iğrenç. Şikayet için arayınca adamlarını koruyorlar. Herşey mallarını satana kadar...

Siemens'ten buzdolabı alınmaz. Alınırsa servise muhtaç kalınır ve bu sonuç çıkar. Bence en iyisi servise muhtaç bırakmayacak modelleri seçmek, çünkü hepsi aynı bana göre. Siemens çamaşır/bulaşık makinesi ve fırınlarda iyidir. Buzdolapları ve televizyonları alınmaz. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun arkadaşıma:teselli:,hem üzüldüm hem şaşirdım açıkçasıCADIARZU,benim görümcem iki yıl dır simens ankastre ürünleri kulanıyor,hiç sorun yaşanmadı bu zamana kadar:nazar:,bir tek buzdolabı alırken çift kapılı aldığını pişman olmuş:sm_confused:,hayır dolap çok iyi çalışıyorşakkıdı,ama çok dar,kulanışsız:umursamaz:,görünüşü mükkemel opuyorumnanaktanama kulanışsız:eek:lmaz:,şimdi de onu değiştirmeye düşünyoryerimseniben,

Siemens'ten buzdolabı alınmaz. Alınırsa servise muhtaç kalınır ve bu sonuç çıkar. Bence en iyisi servise muhtaç bırakmayacak modelleri seçmek, çünkü hepsi aynı bana göre. Siemens çamaşır/bulaşık makinesi ve fırınlarda iyidir. Buzdolapları ve televizyonları alınmaz. Geçmiş olsun.

FIRIN için ilk önereceğiniz marka nedir. (konuyla ilgisi yok biliyorum ama tespitleriniz doğru geldi de bi sorayım dedim..

cnm bende siemens kullanıyorum evleneli 2 ay oldu bi problemim yok inşallahta olmaz ama annemin evindede herşey siemensti..fabrika hatası ürünler oluyo bazen sana omu denk geldi acaba..üzüldüm ama ya..

Tatlım madem böyle bir sorun yaşadın hemen tüketici haklarına başvur.

Dünya para vereceksin adamlar işini yapmayacak olacak iş mi bu ya

Yetkili biriyle görüşmeyi denemelisin.Ya buzdolabın değişeceğini ya da

tüketici haklarına gideceğini söyle.

hayret bişey ya
ne kadar ilgisizler
bende beyaz eşyalarmı alırken herkes siemens dedi
biz bosch tan aldık
zaten aynı fabrikadan çıkıyolar
çok şaşırdım okuyunca
çok geçmiş olsun

FIRIN için ilk önereceğiniz marka nedir. (konuyla ilgisi yok biliyorum ama tespitleriniz doğru geldi de bi sorayım dedim..

Fırında Profilo öneririm. Malzemesi çok kaliteli ve pişirmesi çok güzel. Bütçene göre dilediğin modeli seçebilirsin, hepsi kendi ölçüsünde iyi çünkü. Bosch'un aynısı tamamen zaten, ama çok daha ucuz.

Fırında Profilo öneririm. Malzemesi çok kaliteli ve pişirmesi çok güzel. Bütçene göre dilediğin modeli seçebilirsin, hepsi kendi ölçüsünde iyi çünkü. Bosch'un aynısı tamamen zaten, ama çok daha ucuz.

tamam canım çok teşekkür ederim önerin için..

kötü bir tecrübe yaşamışsın gerçekten.ama olur böyle aksilikler siz canınızı sıkmayın derim.eşinizle huzurunuz olsun gerisi hallolur...

karlanmanın yaşandığı yer dondurucu kısmımı yoksa aşağı bölmede mi böyle bir durum var
geçmiş olsun çok büyük talihsilik olmuş

X