Siddet sonrasi beklenmeyen son

Bakın ısrarla yazıyorum siz beni baska kişiyle karıştırıyorsunuz ben buraya ilk defa konu açtım ve ayrıca benzer olayları okuyup okuyup siz eskiden bu konuyla burdaydiniz diye yargılamak linclemek için buraua yorum uazmayi birakin ortalık karıştırmak konuyu saptırmak yerine konuyla ilgili ya yorumunuz varsa yazın yoksa uzak durup cevap vermeyin
Ablacım Ip numaranı görebiliyor modlar bilgin olsun yani bi akıllı sen değilsin.

Avukat cıkmaz falan demiş ama biz mustakil evde otururken suriyelelerşn yeni geldigi zamanlar da damda uyurduk ablalarımla sapık bir suriyeli bizim evi gözğne kestirmişti gece tacize gelmişti ki allahtan o gece damda biz uyumuyoduk babam annem uyyodu babamı gorunce kacmıs 2 3 kez yine geldi bize dnek gelme umuduyla tabi en son yakaladı babam iyi bir eldem gecirp polise oyle teslim ettiler. Bide sizofren gibi insan yakalanma riski var herkes kebdini bekliyor bidaha gelirse sonu olur diye yine krkusuzca suursuzca geliyor. Mahkeöe vs adamı içeri attılar 6 ay sonra biz sikayet falan almadık geri ama adamı cıkarmıslar bizde korkumuzdan o güzelim mustakil evimzden cıktık tokiye tasındık basımıza bela olursa diye valla ne olacagı belli olmaz ben acıkcası korkardım malum gunumuz kadınların sonu ne oluyor ne derece savunmasısız artık görüyoruz. O bu yaptıgını unutmaz cıkarsan ha bire bilenecek kavga edecek,cıkarmasan daha da bilenip intikam planları kuracak ne bilim.bu arada nasıl bir siddet naptı yani. Ve cocugun onunde mi? :KK43:
Evden cikicaginiza eve klima taktirsaydiniz keske

Burda herkes farkında ama reelde oscar beceremedi oscar evlilikten anlamıyor. İç anadolulu olmaktan nefrt ediyorum
İç Anadolulu hatta Konyalıyım ben. Çoook yobazdır baba tarafım ama onlar bile fikir değiştiriyorlar yavaş yavaş. Onlar senin haklı olduğunu biliyor laf söylemek için konuşuyorlar. Karşındakinin kanı bozuk ise sen ne yapacaksın ? Boş.

İç Anadolulu hatta Konyalıyım ben. Çoook yobazdır baba tarafım ama onlar bile fikir değiştiriyorlar yavaş yavaş. Onlar senin haklı olduğunu biliyor laf söylemek için konuşuyorlar. Karşındakinin kanı bozuk ise sen ne yapacaksın ? Boş.
Eşinde konyalı mı mesela. Oda geri kafalı mı?
Kadın çalıştırmaya gelince gerikafalılık gidiyor çagdaşlık yükleniyor
Dikiş tutturamamış olmak çok sıkıcı. Sınıfta kalmak gibi

Eşinde konyalı mı mesela. Oda geri kafalı mı?
Kadın çalıştırmaya gelince gerikafalılık gidiyor çagdaşlık yükleniyor
Dikiş tutturamamış olmak çok sıkıcı. Sınıfta kalmak gibi
O da Konyalı. Ben ondan daha sekülerim o biraz daha yobaz. 😁 Ama kırmızı çizgilerim nettir asla acımam. Çalışmak gibi maddi olarak daima güvencede olmak gibi gibi. Paramı vermem ama. 😁 Taa başta söyledim bu çizgilere dikkat etmezsen çeker giderim diye ki yaparım bilir. Para konusunda erkeklere acımam onu da bilir. 😁 Dikiş deme o işe ya. Nasip tamamen. Ki sorun sen de değil karşı tarafta. Diyorum ya kaliteli herif çok nadir ve onların bile falsosu var.

O da Konyalı. Ben ondan daha sekülerim o biraz daha yobaz. 😁 Ama kırmızı çizgilerim nettir asla acımam. Çalışmak gibi maddi olarak daima güvencede olmak gibi gibi. Paramı vermem ama. 😁 Taa başta söyledim bu çizgilere dikkat etmezsen çeker giderim diye ki yaparım bilir. Para konusunda erkeklere acımam onu da bilir. 😁 Dikiş deme o işe ya. Nasip tamamen. Ki sorun sen de değil karşı tarafta. Diyorum ya kaliteli herif çok nadir ve onların bile falsosu var.
Türkiye'ye gidince bende başlayacağım çalışmaya.
Biraz birikmişim olursa ailemde arkamda durur.
İnşallah kurtulurum şu kart zamparadan
Bidaha da tövbe

Evden cikicaginiza eve klima taktirsaydiniz keske
Anlamadın galiba, olay sıcaklık falan dgil adamın sşzofren olması yakalanmasına ragmen defalarca musallat olması ve içeri girip çıktığı için bize bela olup intikam amaclı silahla milahla gelebilir ev mustakil? Tek katlı. Bahcede col cocuk oynuyor otuuryorz oyle bir durumda silahla gelse saldırsa klima mı bizi kurtarıcak.

Anlamadın galiba, olay sıcaklık falan dgil adamın sşzofren olması yakalanmasına ragmen defalarca musallat olması ve içeri girip çıktığı için bize bela olup intikam amaclı silahla milahla gelebilir ev mustakil? Tek katlı. Bahcede col cocuk oynuyor otuuryorz oyle bir durumda silahla gelse saldırsa klima mı bizi kurtarıcak.
Anlatimizdan israrla damda yattiginiz sonucu cikinca o kadar korktugunuzu anlayamadim demek

Son durum icin haber vermek istedim arkadaslar duruşma erkene alındı 13 gün sonra ve ilk duruşmada çıkacaktır cezaevinden onlar savunma için avukat tutmuş eşim kendi kendini dövdü diye bende avukat tuttum gecmisten bugüne bana saldirirken ki video darp resim ve tehdit küfür hakaret mesajlarını flash bellek ile dosyaya ekledik avukatimla hakime teslim ettik ama benim endişem hiç bir ceza almaması çok okudum maalesef adalet sistemi eksik işliyor hatta bayan hakim in tayini çıkmış durusma gunune kadar yerine gelen hakim bakabilirmis kesin oda bakmadan dosyayı incelemeden karar verecektir dikkate almayacaktir diye dusunuyorum eğer hakkettiği cezayı almaz utanmadan hiç birsey olmamış gibi mesleğine devam ederse çok üzülürüm kendi adıma değil cunku ben kesin bosaniyorum cok kararliyim eskisi gibi sans verip ailenin ikna etmesine izin vermeyecwgim asla degismeyecegini biliyorum ben başkalarının adına böyle birinin bu onurlu meslegi yapmasına çok üzüleceğim 😔

Ablacım Ip numaranı görebiliyor modlar bilgin olsun yani bi akıllı sen değilsin.
Size anlatmak istediğim şu bu hersey36 yeni hesabi açtım kabul edildi ilkkez konu actim ve ısrarla bu nedenle yazdım beni başkasıyla karistiriyorsunuz diye sonra dan sizin dediğiniz gibi olmuş eski hesabım elbetbirgundu editör farketmis ayni ip ile olduğunu sanirim ondan silmiş o hesabi ve eski konular birleştirmiş ve siz söyleyince farkettim siz söylemezseniz farketmeyecektim eski hesabın şifresini hatırlamadıgim için ordan devam edemedim ki söyledigim doğru bu hesap için ilk konuydu sonradan birlestirilmis ayrıca o konu üzerinden 1 yıl geçti bizi aileler uzun uğraşlar göz boyamalar buyuk sözler sonucu barıştirdi son bir kaç aya kadar da hersey iyiydi taki bu adam beraat edene kadar önceki davalardan yani anlayacağınız oyuna geldim ama ilk ve son şans oldu emin olun

Ablacım Ip numaranı görebiliyor modlar bilgin olsun yani bi akıllı

Bu arada hesabı bu hesabı yeni açtığım zaman ip farklıydı sonra eski ip İnternet girince büyük ihtimal güncelleme yapıp eski konuları birleştirdi ve ben farketmedim kusura bakmayın yoksa göz göre göre neden inkar edeyim ki durum tamamen yanlış anlaşılma üzerine uzadı

Burda herkes farkında ama reelde oscar beceremedi oscar evlilikten anlamıyor. İç anadolulu olmaktan nefrt ediyorum
2-3 hafta önce iç Anadolu'nun ne kadar değiştiğinden hele hele Kırıkkalenin ne kadar modern olduğundan bahsedilen bir konu vardı. Bana 'zor coğrafya' dediğim için muhalefet olanlar çıkmıştı. Hatta birisi surucu kursuna erkeklerden çok kadinlar geliyor yazmisti, gelişmişlik seviyesinden bunu anlamış:KK14:Sanki boşuna oralarda kadın olmak zor dedim...

2-3 hafta önce iç Anadolu'nun ne kadar değiştiğinden hele hele Kırıkkalenin ne kadar modern olduğundan bahsedilen bir konu vardı. Bana 'zor coğrafya' dediğim için muhalefet olanlar çıkmıştı. Hatta birisi surucu kursuna erkeklerden çok kadinlar geliyor yazmisti, gelişmişlik seviyesinden bunu anlamış:KK14:Sanki boşuna oralarda kadın olmak zor dedim...
iç Anadolu'da bütün kadınlar araçta kullansa hepsi çalışsa paraya parada demeseler kafa aynı kalıyor. Bunu nasıl beceriyorlar bilmem. Havasından suyundan mıdır bilmem

Gebersin orda pislik vicdansız! Acımadan insan nasıl karısına vurur ya? Aynı yastığa baş koymuşsun o pis donuna kadar yıkayan insan. Beter olsun. Muhatap olma ailesiyle. Sonuçta onların yetiştirdiği tabi ki onu kollarlar

Son durum icin haber vermek istedim arkadaslar duruşma erkene alındı 13 gün sonra ve ilk duruşmada çıkacaktır cezaevinden onlar savunma için avukat tutmuş eşim kendi kendini dövdü diye bende avukat tuttum gecmisten bugüne bana saldirirken ki video darp resim ve tehdit küfür hakaret mesajlarını flash bellek ile dosyaya ekledik avukatimla hakime teslim ettik ama benim endişem hiç bir ceza almaması çok okudum maalesef adalet sistemi eksik işliyor hatta bayan hakim in tayini çıkmış durusma gunune kadar yerine gelen hakim bakabilirmis kesin oda bakmadan dosyayı incelemeden karar verecektir dikkate almayacaktir diye dusunuyorum eğer hakkettiği cezayı almaz utanmadan hiç birsey olmamış gibi mesleğine devam ederse çok üzülürüm kendi adıma değil cunku ben kesin bosaniyorum cok kararliyim eskisi gibi sans verip ailenin ikna etmesine izin vermeyecwgim asla degismeyecegini biliyorum ben başkalarının adına böyle birinin bu onurlu meslegi yapmasına çok üzüleceğim 😔
Polis mi bu eğer öyleyse maalesef ben de birini boşadım. Karakola her gelen kadınla ilişki kuruyordu arkadaşları da öyleydi. Allah düşürmesin karakola yani. Ben korkuyorum oralardan

iç Anadolu'da bütün kadınlar araçta kullansa hepsi çalışsa paraya parada demeseler kafa aynı kalıyor. Bunu nasıl beceriyorlar bilmem. Havasından suyundan mıdır bilmem
Ben kendim gaziantepteyim. Bütün kankalarım içanadolu bölgesinden. Kırşehir kırıkkale nevşehir. Hiçbiri memleketini sevmiyor. 50 yaşında annem pazara tek gidemiyor tacize uğruyor diyor. Normal bir günde dışarıda yemek yiyemeyiz etek giyemeyiz derlerdi. Gaziantep’in Nur nimet olduğunu söylerlerdi. Sanırım erkeklerini bir eğitime tabi tutmak gerek

X