Sezeryan sonrasi

betul 24

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
9
1
28
Merhabalar benim 7 aylık bebeğim.var sezeryan doğum oldu ve 2 defa adet oldum normal bir şekilde ama şuan adet olmuş gibi lekelenmelerim oldu 2 gündür karnım ağrıyo adet olucakmisim gibi ama olamıyorum test yaptım bişey çıkmadı neden bu şekilde oluyordur sizce....
Bundan önceki çocuğumda bu şekilde hamile kalmışım haberim yoktu çok test yapmama rağmen çok korkuyorum...

Merhabalar benim 7 aylık bebeğim.var sezeryan doğum oldu ve 2 defa adet oldum normal bir şekilde ama şuan adet olmuş gibi lekelenmelerim oldu 2 gündür karnım ağrıyo adet olucakmisim gibi ama olamıyorum test yaptım bişey çıkmadı neden bu şekilde oluyordur sizce....
Bundan önceki çocuğumda bu şekilde hamile kalmışım haberim yoktu çok test yapmama
dogum sonrasi ne kadar surede gebe kalmistiniz

Söyle söyliyim ilk cocugumla 2 çocuğumun arasında 5 sene var 2 cocugumla 3 çocuğum arasında 1 sene bile yok
benim ilk cocugumda 5 yasinda ikinci cocugumu 8 aylikken ölü dogum yaptim konunuzdan bagimsiz ama erken gebe kalirsam sorun yasarmiyim diye sormak istedim doktorlar bir sene bekleyin diyorlar . ucuncu cocuguma gebe kalmak icin acele ediyorum biryandanda korkuyorum . 2. ve 3. gebeliginizin arasi kisaymis gebeliginizde bir problem yasadinizmi bebeginiz vaktindemi dogdu merak ettim

Bundan önceki çocuğumda bu şekilde hamile kalmışım haberim yoktu çok test yapmama rağmen çok korkuyorum...
Ben hiç regl olmadan ikiz gebe kaldım. Kaset test yapmıştım ama negatifti, sanırım zamanında yapmadım. Benimde 7 aylık bebeğim vardı.

Ben 2 çocuğumu emzirirken hamile kalmışım.haberim bile yoktu adet görmemiştim emziriyodum sut koruyo sandim 6 aylık hamileymişim haberim Öyle oldu hic bisey hissetmemistim karnim cikmis ben onu kilo aldim saniyodum hep diyet yaptim ilaclar ictim dis tedavisi gördüm sonra bi evde test yapayım dedim baktım hamileymişim mevlam verince veriyo ve onu oyle bir koruyo gebeligimde biir sorun yaşamadım 2 çocuğum normal doğum oldu 3. Normal olucaktı son anda sezeryan oldu onun dışında bir sorunum olmadı çok şükür

Ben hiç regl olmadan ikiz gebe kaldım. Kaset test yapmıştım ama negatifti, sanırım zamanında yapmadım. Benimde 7 aylık bebeğim vardı.
Ben 2 defa aralıklı bir şekilde test yaptım ama negatif cikti ilk 3 gun leke gibi regl gordum daha bisey yok

Ben 2 defa aralıklı bir şekilde test yaptım ama negatif cikti ilk 3 gun leke gibi regl gordum daha bisey yok
İstiyorsanız birşey diyemem istemiyorsanız kan testi yaptırın ben kan testi vermedim bir şey yok sütüm korur diye şimdi 4 çocuklu bir bordo bereliyim 🥱

Bende korkuyorum çok biraz daha bekleyip sonra bende yaptiririm kan testi rabbim isteyene versin

X