sevgilinizin sizde en beğendiği parfümünüz ?

fitifitii

hmmm..
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
159
21
evet kızlar sevgilinizin sizde en beğendiği parfümünüz hangisi ?

bir de chloe roses de chloe parfümünü deneyen var mı ? kalıcığı nasıl saf gül gibi mi kokuyor? chloe love da ki gül ve pudra bana çok yoğun geliyo mesela ama chloe signature sakin ve güzel bi parfüm. kıyaslayabilecek birileri varsa çok sevinirim :))

Benim daha çok sevdiğim parfümler var ama eşim bende en çok Zen beğeniyor. Her sıktımda es gecmeyip mutlaka bir kaç cümle kurar:)
Tatlimsi baharatlı vb değil de ferah parfümler daha çok hoşlarına gidiyor bence.

Benim eşimin bende beğendiği parfümler başta 212 sexy , very irresistible, lacoste klasik, black opium ve olympea :) şuan olympea kullanıyorum ve bana bugüne kadar ki kullandıklarımın arasında en güzelinin bu parfüm olduğunu söyledi çok da kalıcıdır :)❤️

Benim daha çok sevdiğim parfümler var ama eşim bende en çok Zen beğeniyor. Her sıktımda es gecmeyip mutlaka bir kaç cümle kurar:)
Tatlimsi baharatlı vb değil de ferah parfümler daha çok hoşlarına gidiyor bence.
Benimki nedense tatlı kokuları seviyor :KK53:

Benim kocam fazla ilgilenmez parfümlerle. Onun için güzel koksun yeter :) ama pur blanca burberry weekend ve emotion love kullandigim dönemler tepki vermişti :KK70: ama şimdi hiç kullanasim gelmiyo bunlari. Hatta emotion love kokusunu bizim oğlandan geliyo saniyomus. Bu kokuyu ne zaman duysam bizim oglan aklima geliyo diyodu. Aha diyorum bi parfüme tepki verdi sürekli emotion love kullanayim diyorum ama yok yapamıyorum. Bayiyo.

Açık parfüm almış bana gecenlerde bargellonun 122 numarası ama markasını bilmiyorum henüz bulamadım sorucam ilk firsatta parfumeriye.Normalde davidoff cool walter seviyordu ama bu kokuya daha büyük bir ilgisi varmış bende bayıldım yalan yok :)

Açık parfüm almış bana gecenlerde bargellonun 122 numarası ama markasını bilmiyorum henüz bulamadım sorucam ilk firsatta parfumeriye.Normalde davidoff cool walter seviyordu ama bu kokuya daha büyük bir ilgisi varmış bende bayıldım yalan yok :)
Hugo boss intense adı bargellonum 122 nolu parfümü :)

Benim eşim benim parfümleri kullaniyo 😂🙄 sağolsun işe gider boca ediyo üstüne 😨🤗 en son emotion aldım kullaniyoz kari-koca 😃👫

Bu ara La vie est belle kullanıyorum cok begenıyor.Daha once dogum gunumde kendı zevkıne gore aldıgı koku da hypnotic poison.

X