Sevgilimi çok kıskanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olmayan bir şeyle nasıl yarışıyorsun 😂😂
Kim iki yıllık sen mi😂 Ayriyeten iki yıla nolmuş burada senden daha vizyonlu 2 senelik mezunlar var. 🧿 Lince hazır ol
Vizyon nedir desem susacaksın vizyon diyo konumuzla vizyonun ne alakası var mesela? Yok bu arada iki yıllık yüksek ıq lu birisi çok nadirdir gerçekçi olalımmm, ıq yarıştıramayınca vizyona da geçmeyelim olur mu jdşsmdldlf . Ben 6 yıllık üniversite okuyorum ileride yolun bana düşmez umarım

Vizyon nedir desem susacaksın vizyon diyo konumuzla vizyonun ne alakası var mesela? Yok bu arada iki yıllık yüksek ıq lu birisi çok nadirdir gerçekçi olalımmm, ıq yarıştıramayınca vizyona da geçmeyelim olur mu jdşsmdldlf . Ben 6 yıllık üniversite okuyorum ileride yolun bana düşmez umarım
Vızyın nidir disim sisiciksin bık bık bık.
Nesin ilkokulu öğrencisi falan mı 😂
Vizyonu üniversite yılına göre biçmen de ayrı bir vizyonsuzluk zaten hahaaha😂😂

Sevdiğini gerçekten çok belli ediyor ama benim ufak bir şeyde bile hemen modum düşüyor kuruyorum kafamda yetersiz hissediyorum. Yani mesela kalabalık arkadaş grubumuz var ortamda sohbet dönüyor bir kızın esprisine gülünce ben direkt düşüyorum moral olarak. Başka bir kıza bakması beğenmesi falan değil de böyle sohbet olarak mizah anlayışı olarak uyum sağlamasına acayip kuruluyorum ya. Yani en çok bana gülmeli en iyi benimle anlaşmalı en çok benimle sohbet etmeli falan. Çok mu anormalim dostlar nasıl aşıcam ben bunu ya sonra da küsüp ben eve gidiyorum diyorum kdsşdmd. Tabi ona söylemiyorum kıskandığımı ama anlıyor niye neşen gitti niye böylesin falan. Ben cidden özgüvensizim galiba çözemedim niye böyleeee. Ve ne yapmalıyımmm
Özgüveninizi vs bilemem ama normal değil tutumunuz gerçekten... o ne demek “en çok bana gülmeli benimle anlaşmalı” hayatınızın merkezine bu kadar koymayın. hayatı kendinize zindan edersiniz, gönül ilişkinizde de arkadaş aile vs ilişkilerinizde de.

Adminliğini kullanıp önceden sorduğum soruları falan da sermiş
Şunu yapmak için admin olmaya gerek yok. Filtre özelliği ile ben de görebiliyorum. Herkes görebiliyor. Mune Mune nin gelip bişey sermesine gerek yok. Alıp alabileceğiniz en düzgün en üsluplu mesaja bu kadar yükselmeniz zaten içten içe sorunun farkında olmanızdan.

Lütfen aynalama yapma. 😂 Neyse sen biraz daha ağla buralarda 😂 Dün üye olmuşsun burada admine kadar saldırıyorsun. Hayırdır? Seni burda çıtır çıtır yerler 😂 Tavsiyem fazla açılma 😂
KDŞSMDŞDLFŞ ya sen ve adminin bana ne yapabilir mal mısınız ay hiç güleceğim yoktu djşsndşsmdşddöşfkfşf yoksssaaaaa benim hesabımı mı kapatıcaksınız 😱 hayat bitti. Sizin için psikiyatri seçip komple şöyle kırmızı reçete ilaç yazıcam admine saldırmışım gasp mı ettik admini darp mı dkaşdmdşfl nası bi hayal dünyası ya

Özgüveninizi vs bilemem ama normal değil tutumunuz gerçekten... o ne demek “en çok bana gülmeli benimle anlaşmalı” hayatınızın merkezine bu kadar koymayın. hayatı kendinize zindan edersiniz, gönül ilişkinizde de arkadaş aile vs ilişkilerinizde de.
Haklısınız çözümünü bulamadım henüz

Şunu yapmak için admin olmaya gerek yok. Filtre özelliği ile ben de görebiliyorum. Herkes görebiliyor. Mune Mune nin gelip bişey sermesine gerek yok. Alıp alabileceğiniz en düzgün en üsluplu mesaja bu kadar yükselmeniz zaten içten içe sorunun farkında olmanızdan.
Ay siz inanılmazzzzzsınız düzgün üslupla ben de seni yereyim o zaman. Ya da o kadar safsınız ki bi insan size sizi üzecek şeyler söylerken haklısın diyebiliyorsunuz

KDŞSMDŞDLFŞ ya sen ve adminin bana ne yapabilir mal mısınız ay hiç güleceğim yoktu djşsndşsmdşddöşfkfşf yoksssaaaaa benim hesabımı mı kapatıcaksınız 😱 hayat bitti. Sizin için psikiyatri seçip komple şöyle kırmızı reçete ilaç yazıcam admine saldırmışım gasp mı ettik admini darp mı dkaşdmdşfl nası bi hayal dünyası ya
Bak ben sana hakaret ettim mi sen tartışma boyunca kaç tane hakaret ettin. İşte sorunun boyutunu gör. Sorunlu ve tahammülsüzsün. Ayriyeten görgüsüz ve cahilsin 😂😂 Normal bir insan değilsin. Tedavi ol diyoruz hopluyorsun. 😂 Sonra sümük gibi millete bulaşıyorsun. Allah çocuğa yardım etsin. Tez zamanda kurtarsın 😂

Bak ben sana hakaret ettim mi sen tartışma boyunca kaç tane hakaret ettin. İşte sorunun boyutunu gör. Sorunlu ve tahammülsüzsün. Ayriyeten görgüsüz ve cahilsin 😂😂 Normal bir insan değilsin. Tedavi ol diyoruz hopluyorsun. 😂 Sonra sümük gibi millete bulaşıyorsun. Allah çocuğa yardım etsin. Tez zamanda kurtarsın 😂
Allah çocuğa neden yardım etsin? Nasıl poposu kalkıyordur şimdi onun. Böyle giderse kendini mesih bile ilan eder o.

benim bir arkadaşım var güya sevgilisi var cocuk istanbuldan izmir e kızı görmeye gelecek. kiz diyor ki çocuğu alsancaga vs goturemem abla orda cok güzel kızlar var 🙄e ama yavrucum güzel kızlar her yerde. olmadı oğlanın gözünü bağlayalım. sizinki de o hesap....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X