Sevgilimi çok kıskanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak ben sana hakaret ettim mi sen tartışma boyunca kaç tane hakaret ettin. İşte sorunun boyutunu gör. Sorunlu ve tahammülsüzsün. Ayriyeten görgüsüz ve cahilsin 😂😂 Normal bir insan değilsin. Tedavi ol diyoruz hopluyorsun. 😂 Sonra sümük gibi millete bulaşıyorsun. Allah çocuğa yardım etsin. Tez zamanda kurtarsın 😂
Hakaret ettim mi mi şu şekil salağa yatıcaksın. Şuanki paragrafında sayıyorum 7 hakaret var hani saymayı bilmiyosundur diye yardımcı oldum rica ederimmm şimdiden

Hayır o güldüğü kişiyle olacağını düşünmüyorum ama en iyi benimle anlaşsın o uyumu en çok benimle yakalasın istiyorum ilişkide en önem verdiğim şey bu olduğu içindir belki. O yüzden benimle eğlenebildiği gibi başka birisiyle de eğlenebilmesi sıradan hissettiriyor bana. Anormal bulabilirsiniz sorunum bununla değildi zaten
Peki bu sizce de biraz fazla toksik bir durum değil mi?
Her zaman “en” olamazsınız. Sadece bir kişiyle bir hayat süremeyiz. Bunu beklemek istemek sağlıklı değil.
En yakın arkadaşın yeri ayrıdır, arkadaşın yeri ayrıdır, güldüğün eğlendiğin geyiğini sevdiğin insanın yeri ayrıdır. Sevgilinin yeri apayrıdır. Sevgilin senin annen baban, en yakın arkadaşın olamaz. Sadece “ben” olayım. Tek beni sevsin gibi şeyler hastalıklı, saplantılı duygular.
Bence bunu fark edip kendinizi sağaltmalısınız. Normal değil bunj istemeniz beklemeniz.

İnanır mısın yine yanıldın
Tabi tabi hep öyle olur zaten. İnşallah kuyruğu mis gibi sevgiliyken flörte dönen ilişkinizde de dik tutabilirsiniz böyle. Al bak laf sokmak böyle olur. Gül gibi Mune'nin kıymetini bilmezseniz, işte, yani..

Peki bu sizce de biraz fazla toksik bir durum değil mi?
Her zaman “en” olamazsınız. Sadece bir kişiyle bir hayat süremeyiz. Bunu beklemek istemek sağlıklı değil.
En yakın arkadaşın yeri ayrıdır, arkadaşın yeri ayrıdır, güldüğün eğlendiğin geyiğini sevdiğin insanın yeri ayrıdır. Sevgilinin yeri apayrıdır. Sevgilin senin annen baban, en yakın arkadaşın olamaz. Sadece “ben” olayım. Tek beni sevsin gibi şeyler hastalıklı, saplantılı duygular.
Bence bunu fark edip kendinizi sağaltmalısınız. Normal değil bunj istemeniz beklemeniz.
Ya çok aşırı haklısın düzeltmeye çalışıyorum bazen geçiyor gidiyor ama bazen de başlıyorum işte düşünmeye epizodik ilerliyor.

Aayy evladım yapma annem. Öyle sey mi olur güldü diye modu düşer mi insanın .hani ben zaten kıskanç değilimdir pek anlayamam belki ama bu çok bence ya

Hay sizin gerçeğinize yani. Ne anlatıyorsunuz çıldırcam. Sen böyle şeylerden şımaran biriysen gel beraber gidelim terapiye daha vahim durum

Kiziyorsunuz ama dogru soyluyor boyle seyler bir cok kadinin hoşuna gidiyor.
Demek ki cok guzelim, sevgilisinin ilgi alanina girebilecegimi dusunuyor ki bu kadar cildiriyor diye dusunulur gayet.
Siz ortam icinde boyle hareketler yaparak kizlarin egosunu besleyip dalga malzemesi cikartiyorsunuz bu bir, erkek arkadasinizi da ayrica havaya sokuyorsunuz.
Bu kiskancligi cözene kadar icinizden kiskanin bari. 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X