Sevgilim manipülasyon mu yapıyor yoksa ben mi abartıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben böyle düşünüyorum bana normal gelmiyor (geçici süreli uzaklıklar hariç)
ne kadar iyi anlaşırsan anlaş telefonla ilişki yaşıyorsun aslında
göremediğin insanla ne ilişkisi ?
sevgilim var ama iş çıkışı bi kahve bile içemiyorum, sevgilim var ama özlediğimde sarılamıyorum, sevgilim var hep yalnızıma dönüyor iş
koca koca insanların telefon konuşmalarıyla , azıcık görüşmelerle yetinmesi normal değil
uzak mesafede olup haftada 1 görüşen tanıdıklarımda var onları bu düşünceme dahil etmiyorum çünkü yolsa yol , zamansa zaman kahrına katlanıp en azından haftada 1 buluşabiliyorlar
ama bu konuda 7 8 ay görüşmemekten bahsediyorlar
çok nadiren yan yana gelebildiğin insanı sevmek bana tuhaf geliyor ona sevgilim diyebilmek
ben normal bulmuyorum
yüzlerce insan arasından kendine anlaşabilmek için kendinden uzaktaki birini bulduysan sorunu kendinden araman lazım
konuya dönecek olursam kızımız ilişkisinden zaten memnun değil adam çoktan kopmuş ilişkiden yani bu konu için anlaşabileceği, seveceği tek insan aylar sonraki görüşme için hayvanat bahçesi planı yapan biriyse orda bi sorun varır
Ay niye sorunu kendlmde arayayım ya belki çevremdeki lerden hoslanmiyorum hoslandigim kişi uzakta yaşıyor belki yurt dışında yani.
Zaten belli bir süre sonra evlilikle sonuçlanır yada ayrılıyor insanlar yüz yıl uzak mesafe ilişkisi yasayacaz anlamına gelmiyor.
Ne kadar komik ve sığ düşünceniz .
Dibinde olan erkeği bile yerl geliyor taniyamiyorsun yanı

Ay niye sorunu kendlmde arayayım ya belki çevremdeki lerden hoslanmiyorum hoslandigim kişi uzakta yaşıyor belki yurt dışında yani.
Zaten belli bir süre sonra evlilikle sonuçlanır yada ayrılıyor insanlar yüz yıl uzak mesafe ilişkisi yasayacaz anlamına gelmiyor.
Ne kadar komik ve sığ düşünceniz .
Dibinde olan erkeği bile yerl geliyor taniyamiyorsun yanı
konu burda güven güvensizlik değil .
size uymayan düşünceler ne zamandan beri komik ve sığ oldu ?
yazdığım yoruma cevap veren sizdiniz
ben böyle düşünüyorum bu benim fikrim
akşam iş çıkışı kahve içelim diyemeyeceği adamı sevgili sanmakta herkes özgür
bana normal gelmiyor
bana göre bunu yapan insanın başka sorunları vardır
fikrinize katılmıyorum der geçersiniz komik ve sığ ne demek ? herkes kendine yakışan üslubu kullanır
muhatap olmazsak sevinirim

Farklı ülkelerde değilseniz 7 ay gorusmemek normal bir durum değil.
Üstelik sadece birgün gorusecekmissiniz bu normal mi şimdi ?
Bir günde ne yaparsanız yapın yetmez zaten.
Siz yaşadığınız ilişkiyi bir sorgulayın derim öncelikle sağlıklı değil hiç.

konu burda güven güvensizlik değil .
size uymayan düşünceler ne zamandan beri komik ve sığ oldu ?
yazdığım yoruma cevap veren sizdiniz
ben böyle düşünüyorum bu benim fikrim
akşam iş çıkışı kahve içelim diyemeyeceği adamı sevgili sanmakta herkes özgür
bana normal gelmiyor
bana göre bunu yapan insanın başka sorunları vardır
fikrinize katılmıyorum der geçersiniz komik ve sığ ne demek ? herkes kendine yakışan üslubu kullanır
muhatap olmazsak sevinirim
Fikirlerini söylemek başka insanlara hakaret etmek anlamına gelmiyor hanımefendi.
Resmen uzak mesafe ilişkisi yaşayan insanların pıskolojık sorunlu olduğunu iddia ediyorsunuz .
Bence sizin büyük sorunlarınız var.
Dünyada milyonlarca insan uzak mesafe ilişkisi yasiyor herkes sorunlu bir siz iyisiniz

Terbiyesizlesmeyin.
Pıskolog musunuz doktor musunuz siz kimsiniz insanlara sorunlu diyorsunuz haddinizi bilin.
Uslubumu karşımdaki kişiye göre ayarlarım buda böyle bilinsin

Fikirlerini söylemek başka insanlara hakaret etmek anlamına gelmiyor hanımefendi.
Resmen uzak mesafe ilişkisi yaşayan insanların pıskolojık sorunlu olduğunu iddia ediyorsunuz .
Bence sizin büyük sorunlarınız var.
Dünyada milyonlarca insan uzak mesafe ilişkisi yasiyor herkes sorunlu bir siz iyisiniz

Terbiyesizlesmeyin.
Pıskolog musunuz doktor musunuz siz kimsiniz insanlara sorunlu diyorsunuz haddinizi bilin.
Uslubumu karşımdaki kişiye göre ayarlarım buda böyle bilinsin
yazılarımdan bu anlamı çıkarmanız benim sorunum değil .
ayda alemde bir gördüğüm adama ben sevgilim demem, denilmesinide normal bulmuyorum
kimseye sorunlu demedim sorunu kendinde araması lazım dedim ama yarası olan gocunur :)
neyse bu benim görüşüm
nokta.
kendinize yazılmayan yoruma atlayan sizsiniz bu kadar zaman ayırıp cevap verdim size , yeterli
konu sahibine saygısızlık yapmayalım konu dışına çıkıp. kızın durumu ilişkisi de problemli zaten
daha fazla alıntılamayın cevap vermeyeceğim .

yazılarımdan bu anlamı çıkarmanız benim sorunum değil .
ayda alemde bir gördüğüm adama ben sevgilim demem, denilmesinide normal bulmuyorum
kimseye sorunlu demedim sorunu kendinde araması lazım dedim ama yarası olan gocunur :)
neyse bu benim görüşüm
nokta.
kendinize yazılmayan yoruma atlayan sizsiniz bu kadar zaman ayırıp cevap verdim size , yeterli
konu sahibine saygısızlık yapmayalım konu dışına çıkıp. kızın durumu ilişkisi de problemli zaten
daha fazla alıntılamayın cevap vermeyeceğim .
Sorunu kendinde araması gerek ne demek kivirmayin ne demek istediğiniz ortada.
Cevap verneyln bence de çünkü sığ ve terbiyesizsiniz.

Ya konu ne kadar farklı açılardan ele alınmış şaşırdım açıkçası 😅 Uzak mesafe ilişkisi şeklinde başlamadı ilişkimiz. Yüz yüzeydik sonra uzak mesafeye dönmek mecburiyetinde kaldık. Direkt uzak mesafe olarak da başlayabilirdik yani bu biraz tercih meselesi. Ha aylardır görüşemememiz de iş durumlarından dolayı. İleride rahat rahat görüşebilmemiz için şu an bazı konulardan fedakarlık vermemiz lazım. Siyah ve beyaz olmak zorunda değil her şey. Herneyse konumun mesaj gönderimine kapatılması için ne yapmam gerekiyor? Mune Mune bu şekilde mi etiketleme yapıyordum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X