Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçi otunu kullanan var mı?? Göğüs büyütmek için

bilgisahibi

Elhamdülillah
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
197
183
Kızlar, şerbetçi otunu kullanan var mı?? Bunu duydum ve işe yaradığı söyleniyor. Bana bu konuda bilgi verip yardım eder misiniz?? İşe yapıyorsa deneyip bilgileri size aktaracağım inşallah:KK31:Hoppa

Ben 1 ay kullandim. Goguslerde ergenlige ilk girdigindeki gibi agri oluyor bi heycanlaniyosun buyuyecek diye.. Ama bende 2cm cik buyudu. :KK43:
Göğüs büyütmek zor ve sabır istiyor anlaşılan :KK70:. Birde yaş ve hormon yapısıyla alakalı olabilir :p yorumunu için teşekkür ederim. Bu çayın dışında bir şey yaptınız mı??

Valla bende aynı dertten muzdaripim :110:
Burada okuduğum konu ve yorumlar üzerine gidip hayıt tohumu ve şerbetçi otu aldım ama bayram falan derken bi evde kalıp ta baslayamadım... Bu gün başlıycam inşallah umarım faydası olur

Ya bu şerbetçi otunu da içicek miyiz bazı konularda krem yapıldığı yazıyı bazı konularda cay olarak içildiği yazıyo lütfen yardımmm

bende baslicam bir ay serbetci otu bir ay hayit tohumu icicem ve isirgan meyankoku serbetci otu ve cesitli yaglardan olusan bir krem hazirlicam internetteb buldum duzenli kullanildgnda iki beden buyutyormus goguslerim ergenlige yeni girmis kizlar gibi ufak bir kabariklik o kadar umarik biraz gelisme olur

Ben ikisini birden uyguladim. Ama icince daha etkili oluyor

Ben su an hayıt tohumu içiyorum acaba şerbetçi otunu ne zaman içmeliyim ikisini de içip birde buz masajına başlamyı düşünüyorum göğüs ölçümü de yapmadım gözle görülür fark olana kadar devam etmek istiyorum...

Valla bende aynı dertten muzdaripim :110:
Burada okuduğum konu ve yorumlar üzerine gidip hayıt tohumu ve şerbetçi otu aldım ama bayram falan derken bi evde kalıp ta baslayamadım... Bu gün başlıycam inşallah umarım faydası olur
ben şu anda evde değilim, sadece ada çayı içe biliyorum. birde duştan sonra soğuk su masajı. Eve gidince hayıt otu, nar çiçeği çayı, narlı kremle masaj yapacağım. Nar çok ise yaşıyormuş ayrıntıları yazarım inşallah. Allah yardımcınız olsun :KK70:

bende baslicam bir ay serbetci otu bir ay hayit tohumu icicem ve isirgan meyankoku serbetci otu ve cesitli yaglardan olusan bir krem hazirlicam internetteb buldum duzenli kullanildgnda iki beden buyutyormus goguslerim ergenlige yeni girmis kizlar gibi ufak bir kabariklik o kadar umarik biraz gelisme olur
Allah yardımcın olsun inşallah. Bende hayıt tohumu, nar çiçeği ve narlı kremle masaj başlayacagim. evimde değilim su anda yaşamıyorum. gelişmeleri yazarım, başladığım zaman :p

Ya bu şerbetçi otunu da içicek miyiz bazı konularda krem yapıldığı yazıyı bazı konularda cay olarak içildiği yazıyo lütfen yardımmm
Şerbetçi otunu çay yapıp iciyorsun, çaydan kalan posasına arko krem koysan iyi olur. onu kullan baya iyi geliyor dediler. Ben arkonun narlı kremkremi kullanacağım inşallah. Nar baya ise yapıyormuş. Allah kolaylık versin

Şerbetçi otunu çay yapıp iciyorsun, çaydan kalan posasına arko krem koysan iyi olur. onu kullan baya iyi geliyor dediler. Ben arkonun narlı kremkremi kullanacağım inşallah. Nar baya ise yapıyormuş. Allah kolaylık versin

Amin hepimize ben az önce hayıt içtim bi gün içinde hem hayıt hem şerbetçi otu içsem sorun yaşamam sanırım demi akşam da şerbetçi otu içeyim diyorum evliyim yatarken bişiler sürüp yatma gibi imkânım yok eşim bilmiyorum uğraşlarımı o memnun çünkü ama ben değilim :KK12:

Amin hepimize ben az önce hayıt içtim bi gün içinde hem hayıt hem şerbetçi otu içsem sorun yaşamam sanırım demi akşam da şerbetçi otu içeyim diyorum evliyim yatarken bişiler sürüp yatma gibi imkânım yok eşim bilmiyorum uğraşlarımı o memnun çünkü ama ben değilim :KK12:
Abla ben bilmem tabi ki ama bana öyle geliyor ki, sen kendini nasıl rahat ediyorsan öyle olmalısın :KK70:. Hayıtla birliklikte aynı gün icsen sorun olmaz bence, yinede tam bilmiyorum bu benim fikrim. Ben Diane 35, rezene, aslan pencesini aynı gün içerisinde iciyorum. Bende hayıt alayımda deniyeyim inşallah. Hatta annemden izin alırsam bu gün almaya çıkarım :KK70: gelişmelerden haber vereceğim inşallah
Bu arada evlidiniz diye süremiyor olabilirsiniz. Dizede arkonun narlı kremini öneririm. Hem güzel kokulu hemde masaj ve nar büyümede etkili :p

Abla ben bilmem tabi ki ama bana öyle geliyor ki, sen kendini nasıl rahat ediyorsan öyle olmalısın :KK70:. Hayıtla birliklikte aynı gün icsen sorun olmaz bence, yinede tam bilmiyorum bu benim fikrim. Ben Diane 35, rezene, aslan pencesini aynı gün içerisinde iciyorum. Bende hayıt alayımda deniyeyim inşallah. Hatta annemden izin alırsam bu gün almaya çıkarım :KK70: gelişmelerden haber vereceğim inşallah
Bu arada evlidiniz diye süremiyor olabilirsiniz. Dizede arkonun narlı kremini öneririm. Hem güzel kokulu hemde masaj ve nar büyümede etkili :p

Valla ben az daha büyük olsalar rahat olacam canım :KK31:
İnşallah başarılar hepimize :)

canım 1 60 civarı boy 45 kilo sutyen de dolgulu 75 anca tam doldurmuyo maalesef :KK1:
Biraz daha dolgun olsun istiyorum 24 yaşındayım çocuk var emzirince söndü maalesef kaldı öyle toparlamaya çalışıyorum
:KK16:

X