serbest günlük

Ben aynıyım ama oğlumun yine sut3ve yumurtla alerjisi en yüksek eşikte ,tavan yani 100 . 99 a indiremedik 2 senedir. İgE seviyesi de yine 2500lerde en son 2450 olmustu ama olmasi gereken sayı 60 yani arada uçurum var. Aylık Ivig tedavisi aliyor. Antikor destegi yani. Ama cogu besine basladi hamd olsun mesela portakal,simit,domates,salatalık,kestane,ne bileyim bu sekilde çoğu besine de basladik😊 artık disarida kuru ekmek yemekten kurtuldu kuzum hamd olsun 🤗 sordugun için sag ol🥰
alerji zaten zor ama besin alerjisi çok çok zor. Rabbim şifa versin 🙏
diğer besinlere başladığınıza sevindim canım. çok şükür 🙏

Ben aynıyım ama oğlumun yine sut3ve yumurtla alerjisi en yüksek eşikte ,tavan yani 100 . 99 a indiremedik 2 senedir. İgE seviyesi de yine 2500lerde en son 2450 olmustu ama olmasi gereken sayı 60 yani arada uçurum var. Aylık Ivig tedavisi aliyor. Antikor destegi yani. Ama cogu besine basladi hamd olsun mesela portakal,simit,domates,salatalık,kestane,ne bileyim bu sekilde çoğu besine de basladik😊 artık disarida kuru ekmek yemekten kurtuldu kuzum hamd olsun 🤗 sordugun için sag ol🥰
İnşallah dahada iyi olacak bazı besinlere başladığınıza göre süreç uzun olsada umut var demektir çok sevindim canım benim 😘

Menu
Saat 12.00
1 tabak dolusu pirinc pilavi🙈😥😥😥
2 kupa çay ,ilk bardaga iki seker attim diger bardak sıfır seker
.sonra yuruyus
Eve geldim 1 topkek vardi acımadım gömdüm 😅
Saat 16.00 da .

Bu saatten sonra yemek memek yok
Spor
Eki Görüntüle 3004264
sara_28 sara_28
Menün biraz tuhaf olmuş ama afiyet olsun canım insan bazen elinde olmayan sebeplerdende yiyebiliyor insanlık hali yarın daha dikkatli olursun 😘

Ama adımların çok güzel yediğini yakmışsındır kesin

Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Çok az salata
Çay kaşığı büyüklüğünde peynir
Bir fincan ıhlamur

Öğle
Bir tabak pırasa yemeği
Bir kase yoğurt

Ara
Küçük bir tane portakal
Bir fincan sütlü kahve

Akşam
Bir tabak tavuk suyu çorbası
Çok az salata

Su 2.5 litre spor yok

alerji zaten zor ama besin alerjisi çok çok zor. Rabbim şifa versin 🙏
diğer besinlere başladığınıza sevindim canım. çok şükür 🙏
Cok şükür 😊
İnşallah dahada iyi olacak bazı besinlere başladığınıza göre süreç uzun olsada umut var demektir çok sevindim canım benim 😘
Insallah canım cok sag ol☺
Menün biraz tuhaf olmuş ama afiyet olsun canım insan bazen elinde olmayan sebeplerdende yiyebiliyor insanlık hali yarın daha dikkatli olursun 😘

Ama adımların çok güzel yediğini yakmışsındır kesin
Benim menülerim oldu olası tuhaf 🤣
Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
Çok az salata
Çay kaşığı büyüklüğünde peynir
Bir fincan ıhlamur

Öğle
Bir tabak pırasa yemeği
Bir kase yoğurt

Ara
Küçük bir tane portakal
Bir fincan sütlü kahve

Akşam
Bir tabak tavuk suyu çorbası
Çok az salata

Su 2.5 litre spor yok
Yaa ne kadar düzenli maşallah
.
Yarin Allah izin verirse hava da gunesli 11 km yuruyus hedefim yani 3 saat yani 20.000 adım civarı

Saracım ben yarın tartilayim cunku bugun full yuruyus yapacagim.insallah şimdiden 5000 adim oldu daha 20 000den fazla adim atacagim Allah izin verirse . Yarina insallah ben de guzel bir eksi yaşarım 😊

Menümü yazayım
Sabah
Tavada çok az sıvı yağla bir yumurta
Bir dilim peynir
Üç tane zeytin
Bir tatlı kaşığı Lutenitsa
Ihlamur

Öğle
Bir tabak pırasa yemeği
Bir kase yoğurt

Ara
Bir tane orta boy muz