Sentetik kokmayan alerji yapmayan açık parfüm.

ismihaneflal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
8
1
38
Kızlar merhaba, 1,5 yaşında ve 8 yaşında iki kızım var.Çok sevmeme rağmen çocuklara zararlı olmasın diye parfüm kullanmıyorum.Ama bu sıcaklarda ter kokmamak için mecburen deodorant ve parfüm kullanmak istiyorum. Geçenlerde bir firmaya rastladım, instagram...., epey iddialı yazıları vardı,ürünlerinde alerjen paraben,petrol ürünleri içermeyen tamamen doğal esanslarla el yapımı parfüm ürettiklerini yazmışlar.Dilersem ücretsiz sample set göndereceklerini söylediler, benden hay hay dedim.Bir hafta sonra kargo geldi.Zaten sayfalarında da el yapımı olduğu için 1 7 iş günü arasında gönderebilecekleri yazıyordu. Ürünleri denedim inanılmaz beğendim, hassas bir cildim olmasına rağmen bende problem olmadı.Kokular inanılmaz derecede kalıcı ve beni en şaşırtan tarafı parfümün üst orta alt notaları tamamen algılanıyordu, orijinal parfümüm ile karşılaştırma yaptığımda ayırt etmek mümkün değil neredeyse.Yani epey kaliteli gibi geldi.Neyse sorumşu açık parfüm kullanmak çocuklarda ileride astım bronşit gibi hastalıklara neden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
X