Senin burcun ve sevgilinin burcu ne ? Sizde ilişkiye başlamadan önce Yıldız haritasina bakanlardan misiniz yoksa normal misiniz ?

Çoook hemde herkesle çok iyi anlaşır biz evlenmeden önce onu tanyan herkese soruyordum nasıl biri diye hepside aşırı övgüyle bahsederdi
Ama ben pek titiz değilim burcumun aksine rahatım kendi kurallarım var o ayrı
Ay benimde sevgilimin yükseleni terazi hava elementi oda arkadaş canlisi bu konudan bazen gıcık oluyorum 😸Allah isteseydi Hz Adem'in yanına arkadaslar yaratirdi 😅Yukseleniniz ne oda çok etkiliyor.Tabi diğer gezegenler stelyumlarimizda etkili sadece güneş burcuyla yorum yapmak her zaman doğru sonucu vermez 😇

Hahaha benimde sinirimi bozuyor bu durum arada😅 ay okadar detaylı bilmiyorum ki
Ay benimde sevgilimin yükseleni terazi hava elementi oda arkadaş canlisi bu konudan bazen gıcık oluyorum 😸Allah isteseydi Hz Adem'in yanına arkadaslar yaratirdi 😅Yukseleniniz ne oda çok etkiliyor.Tabi diğer gezegenler stelyumlarimizda etkili sadece güneş burcuyla yorum yapmak her zaman doğru sonucu vermez 😇

Ben yengeç sevgilim koç
Ama o bir tık fazla duygusal ben bir tık fazla macerasever olduğum için anlasiyoruz. Teeee Eylül'de yıldönümünde sinastri haritası almıştım, hala gelsin diye bekliyorum 😂

Ben yengeç sevgilim koç
Ama o bir tık fazla duygusal ben bir tık fazla macerasever olduğum için anlasiyoruz. Teeee Eylül'de yıldönümünde sinastri haritası almıştım, hala gelsin diye bekliyorum 😂
Selam burcdasim Su ateşi sondurur.Sizde de Zitlarin cekimi var😸Yukseleniniz neydi?

Bizde tam tersi ben aslanım yükselenim akrep eşim yengeç .. anası doğduğu günü bile karıştırıyor ne venüsü ne ayına bakayım bu adamın .. umrumda da değil genelde zıtız ben sokak severim o ev ben eglence ararim o dinginlik ben daha rahatım o kasar gezer ama çok uyumlu olduğundan sorun olmuyor ayak uyduruyor .. her burcla anlasmam zor yengec iyidir 🤣

Kardesim kova mesela şen şakrak eglencelidir ama hep aykiri hep enteresan bakis acilari mevcut 3 gun yanyana dursak girtlaklayasim geliyor kovadan ikizlerden teraziiden koca olmaz bana 🤣

Selam burcdasim Su ateşi sondurur.Sizde de Zitlarin cekimi var😸Yukseleniniz neydi?
Yok ya, ben tam tersi ateşini harliyorum onun😂 o çok evcimendir. Haftasonu kamp yaptık, taslardan oturma grubu, ekmek kızartma makinası, cicegimize saksılık vs yaptı, dekorasyon için kozalak buldu süsledi 😅😅 dünyada en sevdiği şey dize yatsin, başı okşansin, ninni söylensin. Neyse ki bir yengecle beraber. Sefkatimden nasibini alıyor😇
Mizaç haritamız birebir aynı
IMG_20240515_162353~2.jpg

Buna da Horoscopes.astro-seek 'ten baktım.o siteye göre signature sing'im- yani ozelligini encok yansittigim burç aslan. Linke tiklarsan seni direkt o sayfaya götürür

Benim yükselen oğlak / ayım yay. Ama gezegen haritamda aslan-yengec ve oğlak stelyumum da var:) Mars-Venus aslan:) 5. Ev boğa/7. Ev yengeç
Çiçeğimin yükseleni aslan / ayı ikizler . Oğlak ve kova stelyumu var. Marsi-venusu kova
5. Evi yay/ 7. Evi kova

Ben de çok severim, arkadaşımdan haritayı satın alali da 8 ay olacak. Hala daha gelmedi. Merakla bekliyorum .Arada kendimi hatırlatıyorum ama çok da darlamak istemiyorum yogun diye

Harbiden aynı baskinliklar siz yengeç olmanıza rağmen haritanizda ateş daha baskın 😸Benimde venusum aslan .Bu siteyi biliyorumda bu soyledinize bakmadım bakicam teşekkür ederim 😇🙏Nasıl harita satın aldınız 8 ay da uzun bı sure olmuş🙀

Bizde tam tersi ben aslanım yükselenim akrep eşim yengeç .. anası doğduğu günü bile karıştırıyor ne venüsü ne ayına bakayım bu adamın .. umrumda da değil genelde zıtız ben sokak severim o ev ben eglence ararim o dinginlik ben daha rahatım o kasar gezer ama çok uyumlu olduğundan sorun olmuyor ayak uyduruyor .. her burcla anlasmam zor yengec iyidir 🤣

Kardesim kova mesela şen şakrak eglencelidir ama hep aykiri hep enteresan bakis acilari mevcut 3 gun yanyana dursak girtlaklayasim geliyor kovadan ikizlerden teraziiden koca olmaz bana 🤣
Hahaha bazıları net bilmiyor doğum saatini falan😸Cimerden bakabiliyorsunuz diye biliyorum Sizde Zitlarin çekimi var bizimki gibi 😸Kovalarda zeki oluyo ama çapkın oluyolar 😸Aman ikizlerden uzak durun zaten Bu hava burçları etkililer hep flortoz 😸

X