Seneye bugün ben 💌

Şuan orucun son günlerindeyiz, zaman geçsin diye bir o yana bi bu yana devriliyorum, aşkısı görevde akşama gelcek inşallah
Seneye bugün notumu tekrarladığımda kucağımda bir bebiş süt bekliyo olsun amin🙃 hadi bakalım geçsin zamaaan⏰
Gerçekleşmiş canım duan😍 , sayende bende yazıyorum Ya Rabbim seneye bu zamanlar bebeğim veya bebeklerim 😍 yanımda ve sağlıklı olsunlar. Ben onlaraı uyutmaya çalışıyor olayım. Aminnn🤲

Gerçekleşmiş canım duan😍 , sayende bende yazıyorum Ya Rabbim seneye bu zamanlar bebeğim veya bebeklerim 😍 yanımda ve sağlıklı olsunlar. Ben onlaraı uyutmaya çalışıyor olayım. Aminnn🤲
Allah razı olsun canım inşallah dilediğin olur senin de beraber büyütelim haberlerini verirsin sendebir an önce inşallah herkese nasip olsun bu büyük mucize😍🤲🏻💋 şükürler olsun🤲🏻

Allah razı olsun canım inşallah dilediğin olur senin de beraber büyütelim haberlerini verirsin sendebir an önce inşallah herkese nasip olsun bu büyük mucize😍🤲🏻💋 şükürler olsun🤲🏻
İnşaallah sende sağ salim kucağına alırsın inşallah 😍😍😍😍😍

18 temmez 2020
Trabzondayız, Çok istediğim sahildeki o evi aldık ve anne oldum miniş miniş sevimli bir erkek bebeğim var.
👐
Bunu yazdığımda İş için belirsiz bir süre farklı bir şehirdeydik ve Allah için o şehri hiç sevmemiştim. Ekim gibi Trabzon'a döndük ama şu anda ev ve bebek konusunda gelişme yok. Bakalım 18 temmuza bir ay kalmış. Nasipte ne olur Allah bilir bekleyelim görelim hayırlısıyla

Ah be zaman bu konuyu açtığımı bile unutmuşum bildirim gelince hatırladım ve olmadı yazdığım dilediğim şey, bebek. Tüp yaptık transfer oldum bebeğim şuan benimle ama benimle kalacak mı bilmiyorum, bekliyorum, seneye bugün onunla oyun oynuyo olmak dileğiyle..
Nurov Nurov , hayırla sağlıkla 9 ayı tamamlayıp kucağına da alırsın inşallah.:emir_bebek::anneadayı:

Bugün gebelik haberimi aldım şükürler olsun, seneye bugün kucağımda olsun demeye geldim, rabbim kimseye aratmasın çok zor süreçlerden geçtik, onu bize bağışlasın Allah, çok şükür🤲🏻🤰🏻💖
Çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bu duyguyu benim gibi bekleyen herkese nasip etsin inşallah 😍🤲🏻

Bugün gebelik haberimi aldım şükürler olsun, seneye bugün kucağımda olsun demeye geldim, rabbim kimseye aratmasın çok zor süreçlerden geçtik, onu bize bağışlasın Allah, çok şükür🤲🏻🤰🏻💖
Yaa konuya yeni denk geldim. Tek tek okurken bu mesajınızı yeni gördüm ve nasıl sevindim anlatamam. Allah size bağışlasın, sağlıkla kollarınıza alın inşallah.

Ben de seneye yarın nişan için hazırlık yapıyor olurum inşallaaahh :)

Yaa konuya yeni denk geldim. Tek tek okurken bu mesajınızı yeni gördüm ve nasıl sevindim anlatamam. Allah size bağışlasın, sağlıkla kollarınıza alın inşallah.

Ben de seneye yarın nişan için hazırlık yapıyor olurum inşallaaahh :)
Çook teşekkür ederim amin, inşallah sizin de sırasıyla mutluluklarınızı yaşarız yazın mutlaka buralara o güzel haberlerinizi😍🤗💋

X