Selülitler doğal yolla geçer mii???

Birkediannesii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.601
800
Kızlar ben evlendigimde 52 kiloydum 1.63 de boyum War ama ben bazı rahatsızlıklar geçirdim ve sürekli yatmak zorunda kaldım yedim içtim yattım😂😂 o süreçte fark etmeden ve kullandığım ilaçların etkisi ile 6 ayda 14 kilo aldım sonrası durmadı geldi işte şuan 67 kiloydum en son 😂 çok fazla çatlaklarım War bunlar nasıl geçer eşim artık selülitlerimle dalga geçer oldu doğal yolla bu geçer mi ?

Tamamen geçmese de hafifler canım.
Biraz sabir gerektirir sonuç almak.

Benim tavsiyelerim şunlar ;

Öncelikle yediklerine dikkat etmelisin, şekerli/ tuzlu selulit yapar bunu unutmamalısın.
Hergün mutlaka 1.5 litre su içmelisin.
Haftada en az 3 defa spor yapmalìsın ( kardio) bu yürüyüş, koşu, ip atlama olabilir.
Ve hergun en azindan ( yapabilirsen sabah/aksam ) aksamları 5 dakika selulitli bolgelere masaj yapmalısın.
Bunu greyfurt uçucu yağı ve makadamya yağını karıştırarak yaparsan daha guzel sonuç alırsın.

Umarim tavsiyelerim işine yarar. 🍀

Tamamen geçmese de hafifler canım.
Biraz sabir gerektirir sonuç almak.

Benim tavsiyelerim şunlar ;

Öncelikle yediklerine dikkat etmelisin, şekerli/ tuzlu selulit yapar bunu unutmamalısın.
Hergün mutlaka 1.5 litre su içmelisin.
Haftada en az 3 defa spor yapmalìsın ( kardio) bu yürüyüş, koşu, ip atlama olabilir.
Ve hergun en azindan ( yapabilirsen sabah/aksam ) aksamları 5 dakika selulitli bolgelere masaj yapmalısın.
Bunu greyfurt uçucu yağı ve makadamya yağını karıştırarak yaparsan daha guzel sonuç alırsın.

Umarim tavsiyelerim işine yarar. 🍀
Ya cok teşekkür ederim gerçektennn ❤️fakat ben gün içinde suyu bol içiyorum ama tuzu bir türlü atamıyorum 😂😂 geçen hafta bı heves greyfurt yağını ve jojoba yağını kullandım masaj da yaptım ama sonra bıraktım 😂 tavsiyelerin için çok sağol deniyecem dediklerini ☺️❤️

selülitler belirli bir yaştan sonra oturuyo sanki vucuda benimde cok zayıf olduğum dönemde de hala da var nasıl geçiricem bilemiyorum

Şimdiye kadar bir çok ürün denedim taa ki bu ürünü bulana kadar
Lida selülit jeli bak incele tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_20230125_115832.jpg
    IMG_20230125_115832.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 106
Tavsiye ederim kesinlikle denemelisin

selam,
yürüyüşün çok etkisi oluyor(lakin bir ayda anca etkisini gösteriyor)
ve mutlaka beyaz şekeri kesmek lazım.
rafine şeker demek selülit demek.
duştan sonra at kılı fırçasıyla baldırları bi güzel fırçalayın kalp yönünde, bir de yağlayın en son ooooh..
ben tüm vücudumu fırçalıyorum yağlıyorum mis..
etkisi cok belirgin.
insan biraz üseniyor, teyzem en son gördüğünde ne at gibi tımarlanıyon, dediydi de, olsun, gülüp gecmistim. bebek yapıyo bebek.

selam,
yürüyüşün çok etkisi oluyor(lakin bir ayda anca etkisini gösteriyor)
ve mutlaka beyaz şekeri kesmek lazım.
rafine şeker demek selülit demek.
duştan sonra at kılı fırçasıyla baldırları bi güzel fırçalayın kalp yönünde, bir de yağlayın en son ooooh..
ben tüm vücudumu fırçalıyorum yağlıyorum mis..
etkisi cok belirgin.
insan biraz üseniyor, teyzem en son gördüğünde ne at gibi tımarlanıyon, dediydi de, olsun, gülüp gecmistim. bebek yapıyo bebek.
Ya gerçekten mi..bende almak istiyorum ama bı türlü fırsat bulup alamadım 🤦🏻‍♀️ yürüyüş yaptığım zamanlarda bacaklarımda yanma hissediyorum özellikle o kısımlarda kaşınıyor felan..ama bende hareket yok malesef sürekli ev içindeyim nadiren dışarda yürüyorum 😌

Ya gerçekten mi..bende almak istiyorum ama bı türlü fırsat bulup alamadım 🤦🏻‍♀️ yürüyüş yaptığım zamanlarda bacaklarımda yanma hissediyorum özellikle o kısımlarda kaşınıyor felan..ama bende hareket yok malesef sürekli ev içindeyim nadiren dışarda yürüyorum 😌
yapın yapın,
hicbi sey yapmıyorsanız at kılı mutlaka yapin..

X