Selülit Selülite İçin Yeni Bir Ürün Aldım Galiba Farklı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tutuile

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
144
7
dün loreal in perfectslim denen bir ürününü aldım bu ürün selülite giderici ve inceltici kutunun bir agzı masaj aleti diğer kısma krem yeri jel şeklinde önce masaj aleti ile masaj yapıp sonra kremi sürdüm ilk uygulamada bile farkedebilir demişti ve gerçekten oldu gibi gerildi cildim ve pamuk bile sert kalır cildim hoş bir dokunuşa sahip oldu hergün 2 defa kullanan 15 günde sonuç alıyormuş bugun bir kaldı 14 bakalım ne olacak

son durum ne canım_?
memnun kaldın mı aslında bende selilüt yok ama ben önlem almak istiyorum
napıcamı da bilmiyorum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba_?

inanmazsın ama farketti topladım sağdan soldanmorarmalar var ama geçer onlar yanlarımda ve göbişimde çekilme oldu inceldi bende ha gayret devam ediyorum

merhaba canım. ben de dediğin loreal'in kremini kullandım, düzenli olarak. kola, kahve vb. içmeyi de kestim. zaten işe hergün 30-35 dk. yürüyerek gidiyorum. sonuç olarak bende hiçbir etki göstermedi. 2. defa almamı tavsiye ettiler ama o kadar para verip, sonucunun hüsran olmasını istemedim. belki herkese göre değişiyordur etkisi. bende çok yoğun değil ama aspirinli tarifi denemek istiyorum. umarım herkes kurtulur.

X