Selge Beach Resort

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0

Selge Beach Resort - Alanya

Antalya Havalimanına 75 km, antik şehir Side’ye 15 km ve Manavgat’a 12 km mesafededir. Denize Sıfır.

Otel Kategorisi: 5 yıldızlı (Tur On9 Değerlendirmesidir).

Tesiste; Çocuklar ve Büyükler için çeşitli kaydırakların bulunduğu aktivite havuzu, Sakinlik isteyen konuklar için ayrı bir yüzme havuzu, Aquapark, Isıtmalı kapalı havuz, 4 Adet tenis kortu, 2 Adet standart futbol sahası, Voleybol, Basketbol, Okçuluk, Boccia, Masa tenisi, Jimnastik, Su topu, Dart, Havuz oyunları, Shuffle Board, Step-Aerobik, Fitness center, Sauna, Türk hamamı, Motorlu ve Motorsuz su sporları, Sörf, Kano(ehliyetli), Lobby'de Wireless sistemi, Havuz ve Sahilde Şezlong, Minder, Şemsiye, SPA, Wellness center, Bali köyü, Masaj, Bilardo, Video oyunları, Langırt, Bowling, ınternet cafe, Telefon, Telefax, Konferans salonu, VıP salonu, Tv Odası, Otopark, Kuyumcu, Bayan ve Erkek kuaförü, Butik, Mini market, Derici, Hediyelik eşya, Çantacı, Araba kiralama, Bijuteri, Fotoğrafçı, Gümüş, Ev tekstili, Optik, Tatoo, Popkorn, Nargile, Doktor.

Ultra Herşey Dahil, Sabah Kahvaltısı(07.00-10.30), Öğle yemeği(12.30-14.30), Fast Food(12.00-16.00), Dondurma Evi(12.00-18.00), Pastane(12.00-18.00), Çay saati(16.30-18.00), Akşam Yemeği(19.00-21.30), A'la Carte(rezervasyonlu 19.00-22.00), Gece çorbası(23.00-01.00), Pool Bar(10.00-00.30), Piano Bar(18.00-24.00), Beach Bar(10.00-18.00), Bira bahçesi(12.00-18.00), Lobby Bar(24 saat açık), Disco(23.00-03.00).

Tesise Otobüs ıle Ulaşım Hizmeti Vardır.

En ekonomik fiyatlarla, 2010 Erken Rezervasyon Fırsatları başladı!
Fiyat Listesi için tıklayınız.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

eylül ayında evleniyorum aşkımla bu otele gitmekte karar kıldık bakalım inşallah güzel vakit geçiririz ee nede olsa balayımız:))

eylül ayında evleniyorum aşkımla bu otele gitmekte karar kıldık bakalım inşallah güzel vakit geçiririz ee nede olsa balayımız:))

canım ilk olarak mutluluklar dilerim.

iki sene önce balayına bizde bu otele gitmiştik ve gerçekten çok memnun kalmıştık. hatta geçen sene başka biryere gittik burayı mumla aradık diyebilirim.

yemekler animasyonlar havuz hepsi çok harika.

Merhaba!Bizde 20-25 ağustos 2009 tarihlerinde balayı için bu oteli tercih ettik.Bizim dönemimiz ramazan ayına denk gelmişti.Otelde çok sayıda rus vardı.Denizi pek güzel olmadığından havuzu tercih ettik.Havuzu gerçekten güzel.Eşim kaydıraklardan kaya kaya bir hal oldu:)Balayı çifti olmamıza rağmen öyle ayrı bir muamele görmedik.Yani öyle balayı çiftine yapılan jestlerden hiçbiri yoktu:KK43:Otel iyiydi ancak bir daha tercih eder miyiz,sanmıyorum:KK43:Ama fiyat açısından uygunsa tabi ki gidebilirsiniz.Şimdiden mutluluklar ve güzel bir tatil diliyorum...

biz geçen sene buradaydık
fiyatına göre oldukça güzel
denize zaten pek girmediğimiz için bizim için önemli değildi...
yemekler süper diyebilirim, her gün mutlaka ızgara da vardı...balık et tavuk
tek eksisi akşam yemeğinden sonra hayat bitiyor...animasyon oldukça zayıf, canlı müzik vs yok...öyle boş boş oturduk...emekli tatili gibi geçti biraz ama dinlenmiş olduk:)

12-18 eylülde alanya veya sidede 2 yetişkin iki çocuk uygun fiyatlı erken rezervasyonla tatil yapmak istiyoruz.tavsiyelerinizi bekliyorum kk üyesiyim.ilgilenirseniz çok teşekkür ederim.

biz 12-17 temmuz arası selge beach te olacagız..
ama denizi hakkında ek iyi seyer duymadık kafamız karıstı..
rezerve de yapıldı para da ödendi..
umarım pişman olmayız

Merhaba NAZ20,

Selge Beach Resort'ün ince kum-çakıl karışık bir denizi mevcuttur.
Deniziyle ilgili problem yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Şimdiden İyi tatiller dileriz.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

phoenix verano family resort otele gitmeyi düşünüyoruz.13-18 eylül arasında fiyatını öğrenebilirmiyim.kk üyesine indirim varmı?

Merhaba Serzedal,

Phoenix Verano Family Resort 13 - 18 Eylül 2 yetişkin 5 gece 6 gün konaklaması nakit olarak 355.00TL'dir.

KK Pro Üyelerin %10 indirim, KK üyelerine %5 indirimimiz mecvuttur ancak bu indirimler erken rezervasyon döneminde geçerli değildir. Erken rezervasyon döneminden sonra indirimler geçerli olacaktır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

[/B]süpermiş fiyat,ödemesını gitmeden önce yapıcaz o zaman öylemi????eylül bası mesela..
peki eylulde hava nasıl olur?????
kızımla yaz sonu cok daha uygun olucak sanırım..
fiyatı erken ödeme sansımz yok sanırım artık????[/B]

Merhaba Serzedal,

Phoenix Verano Family Resort 13 - 18 Eylül 2 yetişkin 5 gece 6 gün konaklaması nakit olarak 355.00TL'dir.

KK Pro Üyelerin %10 indirim, KK üyelerine %5 indirimimiz mecvuttur ancak bu indirimler erken rezervasyon döneminde geçerli değildir. Erken rezervasyon döneminden sonra indirimler geçerli olacaktır.

Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

teşekkür ederim rezervasyonu yaptırdım eylülde gideceğiz inşallah.

Merhaba serzerdal,

Şimdiden size iyi tatiller diliyoruz.
Yeni tatil planlarınızda yine size yardımcı olabilmek dileğiyle...

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Merhaba M.joYy,

Erken rezervasyon kampanyamızdaki indirimlerle K.K üyeliği indirimi bir arada kullanılmamaktadır. Eylül döneminde yaptığınız işlemlerde o günün fiyatları üzerinden + indirim uygulanacaktır.

Eylül ayında Antalya bölgesinde hava sıcaklıklarının 40-42 Derece arasında değişmesi bekleniyor.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

eşimle geçen sene bu otelde balayı tatiline gittik.çok memnun kaldık.otel yemekleriyle havuzuyla personeliye çok güzel.fakat akşamları animasyonlar gerçekten zayıf.içinde hareket çok az olan bir otel.yani müzik eksik.güzdüzleri güzeldi fakat akşam yemeğinden sonra odamıza geçiyorduk.gitmeyip aklında soru işaretleri olanlar için yazıyorum kesinlikle pişman olmazlar.fırsatımız olsa bu sene yine gideceğiz.

merhaba.. selge otelde 1-8 temmuz arası tatil yaptım. size otel hakkında söyleyeceğim şunlar. oda, yemekler güzeldi. animasyon -gece disco gibi etkinliklerine, geç saatlerdekilere, zaten 3 yaşında bi çocuğum olduğu için katılmadım o konuda bi eleştiri yapamam. otelden genel olrak memnun kaldık ama her güzelin bi kusuru vardır ya ,bu otel denize sıfır ama bence plaj denen bişey yok kendisinde. zaten deniz kıyısında iskele var... çünkü kıyı hep kayalık.taşlık.ince kum yok gibi. iskeleden atlayıp açıkta yüzmeyi tercih ediyordu insanlar.biz havuzu tercih ettik.bir de çok kalabalık bi otel olduğunu söyleyebilirim.

X