Şekersiz 21 güne bana eşlik etmek isteyenler 🙋🏼‍♀️

Oooo maşallah çok güzel bende görürüm o günleri inşallah boyum kısa olduğu için çok çirkin duruyor bende kilo bi de. Tabi benım yolum uzun 82 kiloyla başladım diyete 🥺
benimde kısa 65 bile çok kötüydü ama hiç pes etme başarıyo insan yeterki istikrar olsun sonraki değişim nasıl hoşuna gidicek 🥰

Merhaba, şekersiz beslenmeye ben de dün başladım. Hatta kendime yeni bir konu açmak için geldiğimde bu başlığı gördüm, sevindim 😍. Her işte bir hayır vardır derler, ben de sizinle beraber yürümek isterim 💖🌹.

Şekersiz 1. günüm bitti 🧿.

Merhaba, şekersiz beslenmeye ben de dün başladım. Hatta kendime yeni bir konu açmak için geldiğimde bu başlığı gördüm, sevindim 😍. Her işte bir hayır vardır derler, ben de sizinle beraber yürümek isterim 💖🌹.

Şekersiz 1. günüm bitti 🧿.
hoşgeldin canım aynı gün başlamışız bugün 2 inci gün gayet güzel gidiyo şimdilik bakalım 😊 hepberaber sağlıklı günlere inşAllah 🤲🏼

hoşgeldin canım aynı gün başlamışız bugün 2 inci gün gayet güzel gidiyo şimdilik bakalım 😊 hepberaber sağlıklı günlere inşAllah 🤲🏼

İnşallah canım, hepimiz için hayırlara vesile olsun :nazar:. Benim de fena gitmiyor, gün geçtikçe kolaylaşacak bakalım :KK200:.

hoşgeldin canım ama minicik bile olmucak sadece bir meyve hakkın var 🙋🏼‍♀️🌸 başaralım sağlıklı olalım 😊

Ovvvv hoca çok sert :-). Ben sabah kahvaltıda 1 armut yedim sadece başka da şeker olmayacak inşallah.

yok canım estağfurullah ne serti😀😀 ama birbirimizi motive etmek için hiç şekersiz bende bıgün sadece bitane kivi yedim 😎 içim çekiliyo ama 😀 özellikle et tavuk köfte gibi şeyler yediysem ayyy inanılmaz şeker istiyo canım sizlerdede oluyomu 🧐

Oluyor olmaz mı ? Karnımda bir şeyler var sanki gıdıklayıp duruyor :-). Şeker yemeyince vücut, şeker yerine yağ ve protein yakıyormuş ya ondandır proteinden sonra canımızın daha da tatlı istemesi. Geleni yakıyor, geleni yakıyor :confused:. ama yağlar da gidiyor tabii, şekersiz beslendiğimizde göbek dümdüz, bel incecik oluyor.

Ben akşamları çok zorlanıyorum. 20.00 gibi biri beni dürtmeye başlıyor sanki "hadi yesene" diye. Mutfağı toparlayıp bütün işler de bitince, beynim ödül istiyor sanırım. "hadi çok iş yaptın, ödüllendir kendini" diyor.

Oluyor olmaz mı ? Karnımda bir şeyler var sanki gıdıklayıp duruyor :-). Şeker yemeyince vücut, şeker yerine yağ ve protein yakıyormuş ya ondandır proteinden sonra canımızın daha da tatlı istemesi. Geleni yakıyor, geleni yakıyor :confused:. ama yağlar da gidiyor tabii, şekersiz beslendiğimizde göbek dümdüz, bel incecik oluyor.

Ben akşamları çok zorlanıyorum. 20.00 gibi biri beni dürtmeye başlıyor sanki "hadi yesene" diye. Mutfağı toparlayıp bütün işler de bitince, beynim ödül istiyor sanırım. "hadi çok iş yaptın, ödüllendir kendini" diyor.
Ödüllendir ama başka şeylerle kuru meyveler al mesela olmaz mı

X