Seçim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin kaliforyani yerim.

Geçen ay @pnarasena hesabın ile greencard başvurusu yaptın ve şimdi kalifornaya mi ışınlandın?

Kalifornya nasıl okunuyor bir beceremedim, hayır IP lokasyonu da Türkiye :)))
Abi bunların tek amacı kaos ortamı yaratıp milleti birbirine düşürmek... Bazı sazanlar da hemen geliyor oltaya.

Senin kaliforyani yerim.

Geçen ay @pnarasena hesabın ile greencard başvurusu yaptın ve şimdi kalifornaya mi ışınlandın?

Bakır diyarına ne zamandan beri kaliforniya deniyor?
Sen bir efsane olmalısınnnn👍🏻

Senin kaliforyani yerim.

Siz kimden bahsediyorsunuz kuzum

Senin kaliforyani yerim.

Bakır diyarına ne zamandan beri kaliforniya deniyormuş

cananmutlu cananmutlu git elini yuzunu yika

Ben asıl sizin gibilern oy kaçırmak için bilerek salağa yattigini düşünüyorum
Yürü git bilmediğin işlere karışma

Ben uzun yıllardır yurt dışında yaşıyorum. İki sene önce bi Türkiye ye geldim ve hiç sevemedim. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti ülkenin yönetimi yobazların elinde. Eğitim seviyesi düşük ekonomi desen yerlerde sürünüyor. Kalkınma amaçlı hiç bir yatırım yapılmamış. Sırf biraz dindar diye bir ülkenin kaderini neden 20 yıl boyunca bi tane yobazın eline bırakıyorlar.

EEE hanımefendi gidin geldiğiniz yere o zaman. Biz ülkemizde kendi aramızda hem tartışıyoruz hem de birbirimizi seviyoruz. Hangi görüşten olursa olsun seviyorum arkadaşlarımı ailemi,. Sizin gibi bölücüleri aramızda istemiyoruz biz

Senin kaliforyani yerim.

Profil fotosundan anladım o olduğunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X