Sebebi bulunamayan kasık agrisi

ozlem28

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
968
76
Kizlar selam. Bir ay önce başladı yoğun kasık ağrısı Dr gittim enfeksiyon dedi. Ama ben çok enfeksiyon olurum hiç ağrı yapmamıştı. İlaçlarımı kullandım Ağrı'da azaldı ve geçti adet oldum bittiği gün aynı ağrı bidaha geldi. Çok sinirim bozuluyor. Ultrasonda baska bsieyde çıkmadı. Başka bolumemi gitmeliyim anlamadım.

Merhabalae aynısını yasıyorum ben ılac olarak ne verılsı

Kizlar selam. Bir ay önce başladı yoğun kasık ağrısı Dr gittim enfeksiyon dedi. Ama ben çok enfeksiyon olurum hiç ağrı yapmamıştı. İlaçlarımı kullandım Ağrı'da azaldı ve geçti adet oldum bittiği gün aynı ağrı bidaha geldi. Çok sinirim bozuluyor. Ultrasonda baska bsieyde çıkmadı. Başka bolumemi gitmeliyim anlamadım.
Gazdan sebep olabilir mi?

İstediğin bölüme git aslaaa sebebini bulamıyorlar.Kadin doğum,Dahiliye,Genel Cer arası koşturdum ama sonuç yok.Sebebini bulamadılar pes ettim.Sanki orada bir şey var.Agri sabit bile değil buram işte diom anlaşılmiyor.Regl döneminde iyiyim bittikten 2 güne kadar iyiyim sonra oranda ağrı başlıyor taa yeniden Regl dönemine girinceye kadar🤷

Merhabalae aynısını yasıyorum ben ılac olarak ne verılsı
Antibiyotik ve krem verdi iltihap tedavisi ya geçmedi yada geçti ağrı ondan değildi bilemiyorum kontrole gidince ne dicek bakalim rahatsız edici bir ağrım var kasık ve daha alt tarafı hatta

İstediğin bölüme git aslaaa sebebini bulamıyorlar.Kadin doğum,Dahiliye,Genel Cer arası koşturdum ama sonuç yok.Sebebini bulamadılar pes ettim.Sanki orada bir şey var.Agri sabit bile değil buram işte diom anlaşılmiyor.Regl döneminde iyiyim bittikten 2 güne kadar iyiyim sonra oranda ağrı başlıyor taa yeniden Regl dönemine girinceye kadar🤷
Ağrı ne şekilde sizin benim kasık ve alt tarafı genel bir ağrı biraz rahatsız edici. Bana iltihaptan dedi Dr ama kontrole gidicem bakalım ne dicek. İlaçla rahatlamıştım adetoldum bitti tekrar başladı ağrı. Siz bide urolojiye gittiniz mi orayida deneyin belki sizinki farklidir. Sizin ağrı devamlı aynı siddettemi hangi durumlarda artıyor gozlemledinizmi

Ağrı ne şekilde sizin benim kasık ve alt tarafı genel bir ağrı biraz rahatsız edici. Bana iltihaptan dedi Dr ama kontrole gidicem bakalım ne dicek. İlaçla rahatlamıştım adetoldum bitti tekrar başladı ağrı. Siz bide urolojiye gittiniz mi orayida deneyin belki sizinki farklidir. Sizin ağrı devamlı aynı siddettemi hangi durumlarda artıyor gozlemledinizmi
Benim kasık bölgem çoğunlukla sağ ama bazen sol tarafa da geçiyor.Özellikle ilişki sırasında ağrım çok artıyor.Bazen karnımda şişiyor o zaman oturup kalkınca bile eziyet.Ama dediğim gibi adet döneminde ve bittikten 2-3 günlük sürecte çok rahat oluyorum.Ürolojiyi de deneyeyim.İnanin doktor şu rahatsızlığın var demesine bile razıyım böyle belirsizlikten iyi.

Benim kasık bölgem çoğunlukla sağ ama bazen sol tarafa da geçiyor.Özellikle ilişki sırasında ağrım çok artıyor.Bazen karnımda şişiyor o zaman oturup kalkınca bile eziyet.Ama dediğim gibi adet döneminde ve bittikten 2-3 günlük sürecte çok rahat oluyorum.Ürolojiyi de deneyeyim.İnanin doktor şu rahatsızlığın var demesine bile razıyım böyle belirsizlikten iyi
Adetken rahat olmanın sebebi nedir acaba adetken bende rahat oluyorum agriyosa adetten sonra başlıyor. Benim ağrım daha farklı sizinkinden. Urolojiye deneyin birde çok iyi bir kadın dogumcu bulun. Aa birde algoloji bölümü var ağrı için oraya mutlaka gidin hatta direk oraya gidin burda okumuştum bı bayan kasık agrilsrini o bölüm teşhis koymuştu

Adetken rahat olmanın sebebi nedir acaba adetken bende rahat oluyorum agriyosa adetten sonra başlıyor. Benim ağrım daha farklı sizinkinden. Urolojiye deneyin birde çok iyi bir kadın dogumcu bulun. Aa birde algoloji bölümü var ağrı için oraya mutlaka gidin hatta direk oraya gidin burda okumuştum bı bayan kasık agrilsrini o bölüm teşhis koymuştu
Ben bunun sebebını enfeksıyon adet zamanı daha da rahatlıyormus kanla atıldıgı ıcın o yuzden ahrımız az oluyormus sonrasında yıne artıyormus benımde aynı sekılde oluyor cınku gunde 6 ıgne yıyoeum gene enfeksıyon gecmıyor ne yapcaz bılemıyorum

Ben bunun sebebını enfeksıyon adet zamanı daha da rahatlıyormus kanla atıldıgı ıcın o yuzden ahrımız az oluyormus sonrasında yıne artıyormus benımde aynı sekılde oluyor cınku gunde 6 ıgne yıyoeum gene enfeksıyon gecmıyor ne yapcaz bılemıyorum
Şuan enfeksiyonum yok.Hatta adetin de son günü (normalde bugünlerim rahat olur du)ama ağrım var🤷Ne doktorlar ne ben ne olduğunu bilemedik.2.sezeryandan sonra oldu galiba benim durumum.Zaten odaya alınir alinmaz kramp ve kasılmalarla hastaneyi inletmistim.Vucudum travma yaşamış algoloji doktoruyla görüştülürdum hemen ağrı kesicilerle idare ettirdiler.Sonra bu ağrı kaldı galiba

Aa çok doğru mantık aklıma gelmemişti bende diyorum ağrı kesilmisti bidahami iltihap kaptım. Ozaman benim iltihap geçmemiş ağrı devam ediyor bı tık azalmış şekilde ama 10 tablet antibiyotik ve antibiyotikli krem verdi az geldi belkide

Birde rahim iltihabı yumurtalık iltihabı farklı şeyler mi Dr direk iltihap diyor hangisi acaba

benim de uzun bir süre böyle kasık ağrım oluyordu.
hatta ağrısı bacağıma bile vuruyordu.
kaç kere gittim doktora birşey çıkmıyordu.
en son gazdan dolayı olduğu ortaya çıktı.
dikkat ettim ve geçti.

benim de uzun bir süre böyle kasık ağrım oluyordu.
hatta ağrısı bacağıma bile vuruyordu.
kaç kere gittim doktora birşey çıkmıyordu.
en son gazdan dolayı olduğu ortaya çıktı.
dikkat ettim ve geçti.
Benimki daha farklı bir ağrı kaşığın daha altında yumurtalık yada rahim olan yer

Abla bende aynı durumdayım ne çıktı sende

Hiç bir şey🙄Gitmediğim bölüm kalmadı her şeyle baktılar ama yok bilinemedi.Simdi çok ağrı ve şişlik olmasıni bekliyorum.Kadın doğumcu bir bayan var o halde ona gidersem onun bulacağını ümit ediyorum

Ben daha sonuç alamadım malesef. Ağrım bazen çok az bazen biraz daha fazla yumurtalık kısmında ağrı var. Bazen çiz diye bişey batıyor gibi yanma hissine eklendi. Birde böbreklere boşluklarda yanma hissi geliyor idrar tahlili ve ultrasonsada bişey çıkmadı. Hep ilişkiden bir sonraki gün başlıyor ama bu seferki başladı bitmedi ağrı kaldı sabit. Kadın dogudma anlamadı bizlik biseyin yok dedi gönderdi diğer hanfendi ne durumda bende merak ettim

Ben genelde üşüttüğüm zaman yaşıyorum bunu

Ben daha sonuç alamadım malesef. Ağrım bazen çok az bazen biraz daha fazla yumurtalık kısmında ağrı var. Bazen çiz diye bişey batıyor gibi yanma hissine eklendi. Birde böbreklere boşluklarda yanma hissi geliyor idrar tahlili ve ultrasonsada bişey çıkmadı. Hep ilişkiden bir sonraki gün başlıyor ama bu seferki başladı bitmedi ağrı kaldı sabit. Kadın dogudma anlamadı bizlik biseyin yok dedi gönderdi diğer hanfendi ne durumda bende merak ettim
Abla ağlıycam ya benim bacaklarımı da vuruyor bu lanet şey

Abla ağlıycam ya benim bacaklarımı da vuruyor bu lanet şey
Benimki sanırım mesaneyle ilgili bişey üroloji öyle dedi. Bakalım kontrole gidince detaylı sorucam. Ağrı iliskiden bir gün sonra hep basliyordu. Birde ben çok tuvaletim gelmez Dr eskiden çok tuttuğum için dedi hatta detaylı baktı mesaneyide üçte biri kadar bosaltiyomusum. Bakalım ins kolay şekilde sonuçlanırsa kurtulurum

X