Sayı Sekansları ile Gidişatı Değiştirme

Bende bu aralar merak saldım ama sizin sayılarla benim sayılar farklı neden böyle oldu ki. Herkes kafasından mı atıyor diye düşünmeye başladım

• Beğen
Reactions: Kuf
Ben de sayılarla çalışıyorum. Suya yazmayı tercih ediyorum hafızası olduğundan. Hatta suyun Pandül ile ölçüp sayıları bardağa yapıltırdıktan sonra enerjisi, frekansı artıyor

• Beğen
Herkese merhaba.

Bu aralar sayı sekansları ile ilgilenmeye başladım. İnanca göre, sayıların bir frekansı var ve yaydıkları bu frekanslar, bazı şeyleri değiştiriyor. Bu sayıları teker teker tekrar ederek ya da suya kaydederek kullanıyoruz. Suya kaydetme şu şekilde oluyor. Sayıları bir kağıda yazıp cam bir bardak ya da sürahiye yapıştırıyoruz. Ya da sayıların yazdığı kagidin üstüne cam bardak ya da sürahiyi koyup içini şu ile dolduruyoruz. Sonra da bu suyu bir gün bekletip içiyoruz. Suyun üstünü de peçete vs ile kapatmak lazim.

Sistemi bulan kişi bir Rus, adı Grigori Grabovoi. Dileyen araştırabilir. Google'da çok fazla sayı sekansi var ama güvenmek zor. Benim Instagram'da takip ettiğim birkaç sayfa var, onlar güvenilir geliyor bana. Onlardan öğrendiğim birkaç sekansi yazmak istiyorum.

En bilineni acil para sekansi: 5 2 0

Beş iki sıfır şeklinde okuyoruz. Bazı sekanslarda arada nokta oluyor. Oralarda birkaç sn bekliyoruz.

Beden sağlığı için: 1 8 1 . 4 3 2 1
Mucizeler için: 7 7 7
Evrensel şifa: 3 3 9 6 8 1 5
Para mıknatısı: 3 1 8 . 7 9 8
Bebekler için uyku: 5 1 4 2 4 8 5 3 8
Kilo vermek için: 3 1 . 2 2 . 7 7 8

Ve daha onlarcası. Benim gibi ilgilenen var mı bu konuyla? Farklı hesapları birbirimizden öğrenebilir, deneyimlerimizi yazabiliriz.
Ben sadesi ve bediakahyakılıç'i takip ediyorum.

Şu aralar da ayağımdaki kemik için Hallux valgus sekansini deniyorum. Sonuç alırsam yazacağım.
Ben bi ara kulak çınlaması için denedim, işe yaramamıştı öylece bıraktım 🙈

Bende bu aralar merak saldım ama sizin sayılarla benim sayılar farklı neden böyle oldu ki. Herkes kafasından mı atıyor diye düşünmeye başladım
Kimden ve nereden ulaştınız sayılara?

Temel blokaj kaldırma çalışmaları çakra bazında, ilgilisine :)

Eklentiler

• 07989ED0-E00B-4BDB-B2CF-A507E313E5C6.jpeg
    07989ED0-E00B-4BDB-B2CF-A507E313E5C6.jpeg
    398,5 KB · Görüntüleme: 497
Merhabalar bende sayıların mucizesine inanıyorum yaklaşık bir yıldır da çantanızda bulunması gereken acil durum kiti gibi her anımdalar çok faydasını gördüm sağlığımda işimde param da ☺️ Hamileyim bende ama bir türlü normal doğum sekansını bulamadım. İlk doğum sezeryan ikinci için normal çok istiyorum bulduğunuz sayıyı paylaşabilir misiniz rica etsem🙏🏻

• Beğen
Merhabalar bende sayıların mucizesine inanıyorum yaklaşık bir yıldır da çantanızda bulunması gereken acil durum kiti gibi her anımdalar çok faydasını gördüm sağlığımda işimde param da ☺ Hamileyim bende ama bir türlü normal doğum sekansını bulamadım. İlk doğum sezeryan ikinci için normal çok istiyorum bulduğunuz sayıyı paylaşabilir misiniz rica etsem🙏🏻
İlk doğum sezaryense ikincide normal pek önermiyorlar ama drunuzla konştunuz mu

İlk doğum sezaryense ikincide normal pek önermiyorlar ama drunuzla konştunuz mu
Evet genelde sezeryan ise sezeryan yapılıyor doktorum normal doğum destekçisi şartlar benim ve bebek için uygun olursa denenebilir demişti. Tabi daha 29. Haftamdayım 35-36 dan sonra bir önceki sezeryan dikişimin durumu ve benim çatı muayneme bağlı.

Merhaba, ben kilo verme sekansını okuyorum ama kilo alıyorum, ne kadar süre ile okumak lazım?

Merhaba, ben kilo verme sekansını okuyorum ama kilo alıyorum, ne kadar süre ile okumak lazım?

öncelikle yediğinize içtiğinize Dikkat etmeli ve gün içerisinde bol hareketli olmanız lazım. Aksi durumda sayılar mucize yaratmıyor.

sadece kilo için değil herhangi bir sayı sekansı işe yaramıyorsa eğer sayı sekansının başına blokaj açma ve acil sayılarını ekleyebilirsiniz. Herkeste farklı sürede işe yarayabilir

İnstgrmda
grabovoiteacher_rabiaalga
Hesabına bakın, kiloyla ilgili bir gönderi var onun bulup altındaki yorumlara bakın, sanki orada böyle bir soru vardı.

Herkese merhaba.

Bu aralar sayı sekansları ile ilgilenmeye başladım. İnanca göre, sayıların bir frekansı var ve yaydıkları bu frekanslar, bazı şeyleri değiştiriyor. Bu sayıları teker teker tekrar ederek ya da suya kaydederek kullanıyoruz. Suya kaydetme şu şekilde oluyor. Sayıları bir kağıda yazıp cam bir bardak ya da sürahiye yapıştırıyoruz. Ya da sayıların yazdığı kagidin üstüne cam bardak ya da sürahiyi koyup içini şu ile dolduruyoruz. Sonra da bu suyu bir gün bekletip içiyoruz. Suyun üstünü de peçete vs ile kapatmak lazim.

Sistemi bulan kişi bir Rus, adı Grigori Grabovoi. Dileyen araştırabilir. Google'da çok fazla sayı sekansi var ama güvenmek zor. Benim Instagram'da takip ettiğim birkaç sayfa var, onlar güvenilir geliyor bana. Onlardan öğrendiğim birkaç sekansi yazmak istiyorum.

En bilineni acil para sekansi: 5 2 0

Beş iki sıfır şeklinde okuyoruz. Bazı sekanslarda arada nokta oluyor. Oralarda birkaç sn bekliyoruz.

Beden sağlığı için: 1 8 1 . 4 3 2 1
Mucizeler için: 7 7 7
Evrensel şifa: 3 3 9 6 8 1 5
Para mıknatısı: 3 1 8 . 7 9 8
Bebekler için uyku: 5 1 4 2 4 8 5 3 8
Kilo vermek için: 3 1 . 2 2 . 7 7 8

Ve daha onlarcası. Benim gibi ilgilenen var mı bu konuyla? Farklı hesapları birbirimizden öğrenebilir, deneyimlerimizi yazabiliriz.
Ben sadesi ve bediakahyakılıç'i takip ediyorum.

Şu aralar da ayağımdaki kemik için Hallux valgus sekansini deniyorum. Sonuç alırsam yazacağım.
Gerçekten işe yarıyor mu ilgimi çekti deneyeceğim bende:)

Bu aralar fazla merak saldım bakalımne olacak

ben iş bulma , gelir arttirma blokaj kaldirma ne varsa denedim .halada is bulamadim .ise yaramiyor malesef

X