Sat 30 Aralık Bat 23 ocak bakar mısınız lütfen?

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
293
87
34
Merhaba kızlar 4 aydır çocuk denemesi yapıyoruz son adet başlangıcım 30 Aralık beklenen adet tarihim 23 Ocak adetime şu an 8 gün var 2 gündür kasıklarım da ağrı sumukumsu uzayan kahverengi akıntı ve bel ağrım var sebebi ne olabilir bu bir yumurtlama akıntısımı yoksa gebelik ile alakası var mı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim

Merhaba kızlar 4 aydır çocuk denemesi yapıyoruz son adet başlangıcım 30 Aralık beklenen adet tarihim 23 Ocak adetime şu an 8 gün var 2 gündür kasıklarım da ağrı sumukumsu uzayan kahverengi akıntı ve bel ağrım var sebebi ne olabilir bu bir yumurtlama akıntısımı yoksa gebelik ile alakası var mı lütfen cevaplarsanız çok sevinirim
Yumurtlama akıntısı ablamdada öyle oluyor bence değerlendirme şansın varda değerlendirin 1 2 gün

Benim adet bitiyor bir kaç gün kuru oluyor sonra beyaz kokusuz krem gibi oluyor ardından şeffaf uzayan akıntım oluyor sonra o bitiyor kuruluk oluyor ve tekrar beyaza dönüyor
O şeffaf akıntı benim 11 ocakta oldu 13 ocakta akşam aniden bir şey saplandı kasigima
10 ,12,13 ,16 Ocak değerlendirdik tutarmi bilmiyorum regl tarihimide kestiremiyorum
Umarım bekleyen isteyen her çiftin bebeği olur 🌸🌹

X