Selülit Sarkmış Sıkı Olmayan Bacaklar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
ya kızlar ben doğum yapmadım kilom normal ama yıllardır selülit o biçim bi de bu yetmiyor gibi bacak içlerim iğrenç derecede sarkık:çok üzgünüm:ne yapacağımı şaşırdım

aynı sorun bende de var yaşlı gibi hissediyorum kendimi,çok iğrenç duruyor.

bu konuda bir fikri olan yok mu,ben de bu garipliğin sadece kendimde olduğunu zannederdim:)off napıcaz acaba sporla geçer mi.lütfen birileri çözüm önersin.

Ben hiç kilo alıp vermedim,hep 53 kiloyum ama maşallah selülit,çatlak ne ararsanız var.bir de kızartma yemem,kola içmem...bir de bacak içlerim iğrenç...aktardan aldığım selülit yağını sürüyorum,işe yararsa yazarım:)

ya kıslar bimiyorum bu küçten haberiniz var mı ama ben az önce göğüsle ilgili olan bölümede yazdım İNANIN BU KÜÇ DAHA Bİ HAFTADA VÜCUDUMU BACAKLAR KALÇALAR ÖZELLİKLE SIMSIKI YAPTI BENİMKİLERDE TUTUNCA UZAYAN CİNSTEN LÖPÜR LÖPÜR SALLANIRDI NORMALDE ŞİMDİ İNANAMIYORUM :) MUTLAKA DENEYİN AYRICA AZ ÖNCE AKTARDAN (HABİPOĞLU ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ SABUNU ALDIM ) SAF ZEYTİN YAĞI VE ÜZÜM ÇEKİRDEĞİNDEN ÜRTİLMİŞ YÜZ VE VÜCUT İÇİN KILCAL DAMAR VE SELÜLİT İÇİN DE YAZIO ÜSTÜNDE :) HEMEN KULLANICAM PAYLAŞMAK İSTEDİM DENEYİN BENCE :)

küç ne ki.. kara üzüm çekirdeği?? yağını mı sürüyosunuz göğüs ve vücudunuza sıkılaşsın diye??

bu kara uzum cekirdegi hangi marka nerden aldiniz,gunde ne kadar kullandiniz,tozmu hapmi arkadaslar bunu aciklarmisiniz lutfeeeeeeeeeen

SILAGÜL,markası aklımda deği şuan ama aktardan kara üzüm çekirdeği deyince veriyorlar.sanırım markanın önemi yok.açıkta da satılıyor ama kutuda olanları öneriliyor.zaten toz şeklinde,un gibi oluyor.ağzıma 1 tatlı kaşığı alıp üstüne su içiyorum.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Aynisefa yağı(Doğal cilt nemlendiricisidir. Dokuların ve derinin sağlıklı hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır. Cildin onarılmasına ve yumuşamasına destek verir. Cildi toparlayıcı, gençleştirici etkisi vardır.) ile badem yağını karıştır ve kabak lifiyle ovulmuş yada kese yapılmış cilt üzerine masaj yaparak 1 gün arayla kullan birazda bacak egzersizi yaparsan iyi olur banyodada soğuk su tutabilrsinki biraz şoktedavisi olsun:)bu arada masajı yukarı doğru hızlı ve seri hareketlerle sıvazlar şekilde yap umarım istediğin dilediğin sonuca ulaşırsın:)yanlız böyle deişimlerde sabır lazım en az 2-3 ay kolay gelsin tatlım

Küç sanırm çok etkili
ben de çok uzun zamandır baya ağır spor yapıyorum
ama küç'ü kullanmaya başladığımdan beri, ki 2 ay geçti, geçen gün farkettim ki bacaklarımdaki selülit görüntüsü çok çok azalmış
sanırım spor ve küç kullanımı bana yaradı..
göğüslere tam bi etki olmadı sanırım ama ben 3-5 ay daha devam etmeyi düşünüyorum küç yemeye...

ben size termal tuz öneririm aktardan çilekli termal tuzunu alın faydasını göreceksiniz kullanışı üstünde yazıyo zaten

canım zaten en zor toparlanan yerler bacak içleri koşu şart bence ve bacak içlerini toparlayacak egzersizler

ya arkadaşlar benimde bacaklar fena ne yapacaz ya biz bu dertten nasıl kurtulacaz

ben sauno şort kullanıyorum tuzla beraber. çok faydasını gördüm 1 haftada bile. eşim de farketti dün.
tavsiye ederim

ya ben anlamadım bu küç üzüm çekirdeği yenilen bişi sürülen bişi mi
yani yağ mı yoksa tane gibi yenilioo mu benimde doğumdan sonra göğüslerim çok sarktı pahalı kremler kullandım fayda etmedi tavsiyesi olan war mı??fisfisfis:1no2:

Yenilen bişey canım.
Aktarlarda satılıyo pahalı bişeyde değil zaten...
Burdaki arkadaşların çoğu bende dahil yoğurtla karıştırarak yiyoruzz.
Denemekte fayda var....

mihriban bu t&s yi tavsiye etmiyor kimse kardiyo bisikleti alın onun yerine diyolar.. bende almayı düşünüyodum kaç gündür araştırıyorum aslında..
çok sert 15 adım zor atabiliyosun dediler.. sen ne diyorsun?

aaay bnmde aynısorun var ya lütfen çaresini bulan yassın bir zahmet..

arkadaşlar merhaba,yeni üyeyim ben yazılarınızı okur okuma hemen üye olmak istiyorum.size bir tarif verim ama gerçekten çok faydalı.herhangi bir nemlendirici alın ama kase yani yuvarlak kutu biçiminde olanlar tamamen yağsız alın sonra içine bir çorba kaşığı elma sirkesi sonra 2 damla taza limon sıkın en sonda 10 damla nane yağı damlatın.karışımı iyice kaşıkla altı üstü bir oluncaya kadar karıştırın.dipnot:kokusu ağırdır ama aldırmayın.her akşam ve her sabah yatağınıza uzanın bacaklarınızı karnınıza gelecek şekilde sürün bilhasa iç bacaklarınıza sürün ama düzenli olacak şekilde 2 gün sürdüm off aman sıkıldım demek yok:umursamaz: hergün her akşam düzenli sürdükten sonra üstüne poşet yada giymediginiz eski bir taytınızı giyin üstüne pantolununuzu çekin.bakın ne kadar faydasını göreceksiniz.ama krem uygulanmadan önce yıkanması daha ii olur nedenini anlamışsınızdır.bu arada uzun yazdım diye kızmayın sizler için açıklamalı uzattım.çay yerine sürekli poşet çaylar içelim 29 yaşındayım ama en az çinliler kadar genç formunda bir insanım.sırrım yeşil çay ve papatya .başka önerisi olan varsa lutfen yazın sevgiler

X