Sarkmış karın 🤦‍♀️

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.653
10.051
Kızlar, kızım şu an 2 yaşında.

Karnım gebelikte çok büyüdü. Sonrasında diyet yapıp kilo vermediğim için de karnımdaki hasarı çok göremedim. Şu an diyet yapıyorum yeni başladım 84 kilo ile. Güzel de gidiyor ama alt karnım da aşağı iniyor 🤦‍♀️ Bu sarkıklık sporla gider mi acaba? Çoook fazla sarkık da değil, az da değil...

Ameliyat olma gibi bi düşüncem şimdi için de sonrası içinde maddi ve manevi olarak yok... Konuyu doğru yere açtım umarım

Bende iki taneyi üst üste yapınca pek önemsemedim kilomu ama bende de alt karın göbeği kaldı ne ettiysem gitmedi benimkide çok değil ama hiç olmaması daha iyi diyetten tut spora spordan tut herşey ettim geçmedi bu sıralar bölgesel incelme aklımdan geçiyor siz denediniz mi hiç

Bende iki taneyi üst üste yapınca pek önemsemedim kilomu ama bende de alt karın göbeği kaldı ne ettiysem gitmedi benimkide çok değil ama hiç olmaması daha iyi diyetten tut spora spordan tut herşey ettim geçmedi bu sıralar bölgesel incelme aklımdan geçiyor siz denediniz mi hiç

Hay Allah yaa.. denemedim henüz çünkü sınava çalışıyorum ve diyete da yeni başladım ama en kısa zamanda spor ekleyeceğim. Çünkü bu karınla zayıflasam da kendim o sarkıklığı görüdükten sonra hoşuma gitmeyecek 🤦‍♀️

Hay Allah yaa.. denemedim henüz çünkü sınava çalışıyorum ve diyete da yeni başladım ama en kısa zamanda spor ekleyeceğim. Çünkü bu karınla zayıflasam da kendim o sarkıklığı görüdükten sonra hoşuma gitmeyecek 🤦‍♀️
Bende çalışıyorum valla sınava fırsat buldukça zor oluyor ama iki cocukla 😂

X