Şarjlı süpürge almak istiyorum ama dyson mı yoksa o kadar para vermeye gerek yok philips serisi de iş görür mü?

Dyson sadece isim yapmış bataryası bi süre sonra bitiyo şuan rekabet var çünkü herkes çok reklamını yaptı bizde geçen gün philps dyson arasında kalmıştık philps süpürüp silenini tercih ettik kesinlikle philips almalısın zaten iade edebiliyosun beğenmezsen
Aldım artık dyson inşallah pişman olmam

Dyson v10 kullanıyorum mükemmel
Ama kablolu isterseniz miele c3 kullanım yanında dyson bile hiç bişey
Mielinde sarjlı süpürgeleri var diye biliyorum
İkisindende aşırı memnunum ama miele tam bir canavar

Ablam da v15 var. Birkaç kez denedim gerçekten mükemmel bir ürün.
Ben Philips speedpro Max aldım. İki hafta falan oldu. Çekim gücü mükemmel Dyson a o kadar para vermeye gerek yokmuş dedirtti bana. Genelde 2. Ayarda süpürüyorum. Turbo ayarında çok yapışıyor halılara zorlanıyorum. Şarj süresi de beklediğimden iyi. Evim büyük ama rahatça yetiyor. Dip köşe temizlikte bile kablolu açmadım. Tek olumsuz yorumum kılları Dyson parçalıyor. Bunda başlığa dolanıyor. Düzenli başlık temizliği yapıyorum. Tavsiye ederim
Philips speed pro max hangi ürününü aldınız? 7043/01 almak istiyorum ama yorumlarda plastik ve metalin birleşim yerinden kırıldığı yönünde sikayet görünce emin olamadim

Dyson yedek parçası sıkıntı pişman olursunuz. Ayrıca şarjlı alacağınıza robot alın.

X