Şarjlı süpürge almak istiyorum ama dyson mı yoksa o kadar para vermeye gerek yok philips serisi de iş görür mü?

HaklisinHocam

Ben, keyfim ve kahyası
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
1.200
1.461
Başlıktan da anlaşılacağı gibi kararsızlığın zirvesindeyim, dyson mı alsam Philips mi? Gerçi dyson piyasa da yok, kendi üretici firmasında bile stokta yok, zaten bu yüzden kafam karıştı, olsa alacaktım ama muhtemelen stoğa girince daha da zamlı girecek, Philips şarjlı süpürge kullanan var mı, memnun musunuz?

Ailede alerjik biri varsa Dyson çünkü 1 hafta toz olmuyor bile ev. Ondaki hepa filtre hiçbir şarjlı süpürge de yok. Ama alerji sorununuz yoksa 2 3 güne bir kullanırım diyorsanız Philips de olur.

Alerji problemimiz yok, elektrikli süpürge çok yoruyor artık beni pratik ve temiz iş gören bir makine arıyorum, cevabınız için teşekkürler

Kesinlikle dyson v15 sanırım son süpürgeyi ben aldım ve stoklar bitti ne zaman gelir bilmiyorum ama bence diğerleri süpürge değil kullanınca o kadar iyi anladım ki.

dyson için 4yıl ömrü var diyorlar ya ne derece doğru bilmiyorum ama alerjik bir aileyiz o yüzden kablolu tercih edicem sanırım🧐

Dyson gerçekten iyi çekiyor. Ama benim için bir süpürgenin o kadar iyi çekmesine gerek yok. O kadar para vermem o yüzden. Kişisel bir karar.

Dyson'ım vardı, sattım, başka süpürge aldım, sonra yeni bir Dyson aldım.
Başka açıklama yapmaya gerek yok =)

dyson için 4yıl ömrü var diyorlar ya ne derece doğru bilmiyorum ama alerjik bir aileyiz o yüzden kablolu tercih edicem sanırım🧐
Şarjlı olanlar için olabilir 4 yıl bataryası içindir. 9 yıl olacak nerdeyse dyson kablolu kullanıyorum bi sorunu yok

Başlıktan da anlaşılacağı gibi kararsızlığın zirvesindeyim, dyson mı alsam Philips mi? Gerçi dyson piyasa da yok, kendi üretici firmasında bile stokta yok, zaten bu yüzden kafam karıştı, olsa alacaktım ama muhtemelen stoğa girince daha da zamlı girecek, Philips şarjlı süpürge kullanan var mı, memnun musunuz?
Dyson v8 absolute kullaniyorum 3 sene oluyor sanirim gercekten cok guzel cekiyor süpürüyor bence dysonun üst modellerine cokta gerek yok evinin m2sine uygun bi dyson alsan yeter sarji tüm eve yeterli olsun en üst modeli olmasada olur kablosuz olmasi büyük kolaylık motorlu basliklari olmadan cekim gücü öyle cokta süper degil dysonu dyson yapan motorlu basliklari bence 🤣 gine alsam dyson alirim cok memnunum ha toz oluyormu ev gine oluyor batmayan ev yok ben hergün süpürüyorum evi gine ayni gine ayni onca toz nerden cikiyor anlamiyorum 😂

Dogru . Biz de Big bal animal pro var , sap bir yerden hava aliyor bantladim, parke basligi kirildi yenisini aldik ve artik Eskisi gibi cekmiyor. Ha bi de kablosu ben temizlik yaparken Sürekli icine kaciyor tam delirtmelik. 5 sene boyunca ama golden retriever tüyü temizledi evden. Yine de o kadar paraya degmezmis

Dogru . Biz de Big bal animal pro var , sap bir yerden hava aliyor bantladim, parke basligi kirildi yenisini aldik ve artik Eskisi gibi cekmiyor. Ha bi de kablosu ben temizlik yaparken Sürekli icine kaciyor tam delirtmelik. 5 sene boyunca ama golden retriever tüyü temizledi evden. Yine de o kadar paraya degmezmis
Size öyle denk gelmesi şanssızlık🥺

Ablam da v15 var. Birkaç kez denedim gerçekten mükemmel bir ürün.
Ben Philips speedpro Max aldım. İki hafta falan oldu. Çekim gücü mükemmel Dyson a o kadar para vermeye gerek yokmuş dedirtti bana. Genelde 2. Ayarda süpürüyorum. Turbo ayarında çok yapışıyor halılara zorlanıyorum. Şarj süresi de beklediğimden iyi. Evim büyük ama rahatça yetiyor. Dip köşe temizlikte bile kablolu açmadım. Tek olumsuz yorumum kılları Dyson parçalıyor. Bunda başlığa dolanıyor. Düzenli başlık temizliği yapıyorum. Tavsiye ederim

Ablam da v15 var. Birkaç kez denedim gerçekten mükemmel bir ürün.
Ben Philips speedpro Max aldım. İki hafta falan oldu. Çekim gücü mükemmel Dyson a o kadar para vermeye gerek yokmuş dedirtti bana. Genelde 2. Ayarda süpürüyorum. Turbo ayarında çok yapışıyor halılara zorlanıyorum. Şarj süresi de beklediğimden iyi. Evim büyük ama rahatça yetiyor. Dip köşe temizlikte bile kablolu açmadım. Tek olumsuz yorumum kılları Dyson parçalıyor. Bunda başlığa dolanıyor. Düzenli başlık temizliği yapıyorum. Tavsiye ederim
Buldum dyson aldım ama v12 inşallah iade edilen sorunlu bir ürün değildir şu an tedirginlik içindeyim hayırlısı bakalım 🤔

Buldum dyson aldım ama v12 inşallah iade edilen sorunlu bir ürün değildir şu an tedirginlik içindeyim hayırlısı bakalım 🤔
Dün stoğa girdi bende aldımm canım v15 alayım dedim ama stokta yok eğer girerse v15 alıp v12 iade ederim gibi hazne kısmı düşündürüyor benide ama tuşsuz kullanım açısından hafif olması tabikide cezbetti 😊

Dün stoğa girdi bende aldımm canım v15 alayım dedim ama stokta yok eğer girerse v15 alıp v12 iade ederim gibi hazne kısmı düşündürüyor benide ama tuşsuz kullanım açısından hafif olması tabikide cezbetti 😊
Katılıyorum onca zaman v12 yi beğenmedim almışken 15 alayım dedim, stoğa girince kaptım hemen 12 yi inşallah pişman etmez

Dyson sadece isim yapmış bataryası bi süre sonra bitiyo şuan rekabet var çünkü herkes çok reklamını yaptı bizde geçen gün philps dyson arasında kalmıştık philps süpürüp silenini tercih ettik kesinlikle philips almalısın zaten iade edebiliyosun beğenmezsen

X