Şarjlı Dik süpürge Philips bosh kararsızlık

en iyi dikey şarjlı süpürge hangisi

• bosch dikey süpürge

OY: 0 0,0%
  • philips dikey süpürge

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Tansutac

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2022
89
28
32
Merhaba hanımlar çok kararsız kaldım sizce bosh mu yoksa Philips mi almalıyım, kullananlar varmı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

Bende Philips var, ben temizliğini biraz ihmal ettim. Dolanan saçlar benim temizleyemediğim yerlere girdiği için 2 başlığının fırçası da kullanılamaz halde maalesef. Bosch'u bilmiyorum ama her süpürmeden sonra temizlik yaparım derseniz Philips'i beğenmiştim ben

Bende Philips var, ben temizliğini biraz ihmal ettim. Dolanan saçlar benim temizleyemediğim yerlere girdiği için 2 başlığının fırçası da kullanılamaz halde maalesef. Bosch'u bilmiyorum ama her süpürmeden sonra temizlik yaparım derseniz Philips'i beğenmiştim ben
Philips maraton mu acaba

Yaa bosh un hangi ürünü peki
Serie 6 yarim saat 45 dk olan şarjlı süpürgesi bana hediye aldılar tam bilmiyorum şuan ama çok memnunum alt başlığı gırgır gibi dönüyor saç tüy her şeyi çok güzel alıyor sizde şikayet varda falan aratıp o şekilde karar verebilirsiniz ben birşey almadan önce öyle yapiyorum

Hangi modeli tefalin? Ne kadar süredir kullanıyırsınuz acaba, çekim gücü ve şarj bitme süresi ne kadar?
Normal kodda 45 dk, turbo acarsan 30 dk. Tefal x force animal modeli. 4 ay kadar oldu. Çekim gucu cok iyi. Ozellikle turboda hali kaldırıyor havaya

Normal kodda 45 dk, turbo acarsan 30 dk. Tefal x force animal modeli. 4 ay kadar oldu. Çekim gucu cok iyi. Ozellikle turboda hali kaldırıy
Bu model mi sizinkisi?
A671C324-831A-4206-B414-FF863CEA782F.jpeg

X