sarı saç siyah kaş

Sadece sarı saça yoğunlaşmak bana saçma geliyor.
Tabi ki sarı saç kara kaş güzel değil. Ama sadece sarışınlarda söz konusu bir durum bu.
Kızıla boyayana da siyah kaş gitmiyor ona bakarsak.
Siyaha boyayıp kaşları sarı olan çok kişi gördüm onlar da kötü.
Güzel topik ama, sevdim.

Etrafta çok görüyorum, dalgaya alınmalarına rağmen hala nasıl özgüvense o kara kaşlarla- sarı saçlardan vazgeçmiyorlar, bu tiplerin birde saçı uzun düz oluyor hatta bir ara makarasını yaptık neden saçını sarıya boyatanlar saçı bele kadar uzun yapıyorlar diye... doğuştan sarışın değilseniz sarışın olmaya çalışmayın hakikaten yakışmıyor.

keira knightleye karayip korsanlarında yakışmıştı. doğal durunca yakışıyor. ilk sayfadaki ünlüler berbat

Evet gerçekten çok kötü. Genel olarak esmerlere sarı saç yakışmıyor zaten. Benim saçlarımda sarı ama kaşlarım açık renk.

Küllü sarı'larda çokta kötü durmaz bence, kömür gibi kaş olmadığı sürece tabii.

Gerçekten komik, ama bu çok meşhur insanların stil danışmanları filan mutlaka vardır, belki onlar bunu normal kabul ediyordur? Mesala zencilerde büyük popo makbul

Kızlar öyle demeyinn :KK43: Benim saçlarımda boya olmadığı halde saçlarım sarı kaşlarım siyah ama bunlar kadar değil tabi saçım koyu sarı sayılır altın sarısı gibi kaşlarım da açık siyah diyim:KK70::KK70: ama bu aralar çok gözüme batmayı başladı böyle diyenleri okudukça :KK43:

Bu da bir örnek. Çok da felaket değil sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK53::KK53:

tumblr_lrn4xdw7Ok1qjgjqio1_500.jpg

tumblr_m46e7oiHds1qc3rva.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de sarışın olmama rağmen saçımı siyaha boyamıştım kaşlarım çok sırıtmıyodu tabi..
ama bidaha siyaha boyarsam kaşlarımı da mı boyayım
bendeki de ayrı bi delilik görüldüğü üzere:KK1:
millet sarışın olup kaşını boyamaz ben de sarışın halimle siyaha boyayım diyorum
utanmadan bir de kaşlarımı boyucam :KK9:

böyle bir başlık varsa scarlett johansonnun bir resmi var bi bakın derim diyesim geldi zaten o foto paylaşılmış :))))

Bencede çok güzel duruyor asıl kaşlarda aynı renk olunca ruhsuz bı ıfade alıyor ..Bende boyatacagım bu sekılde:)

Türk kızları da böyle yapıyor işte kaşlar siyah saçlar platin birde ten esmer ohh çok güzel oluyorlar:KK25:Kumral açık tenli insanların sarışın olmasını anlıyorum ama esmerleri hiç anlayamayacağım.

iğrenç + iğrenç+ iğrenç ötesi kombinasyon..dağdan indim şehre kreasyonu :)) acaba çekici olduğunumu düşünüyolar?? ben biraz fazla abartıyorum belki 2-3 haftada falan boyuyorum ama saçım açık platin çıkınca feci duruyo kendimden tiksiniyorum :))

hangi boya ile boyuyorsunuz kaşlarınızı

X