Tüp Bebek Merkezleri SAMSUN TÜP BEBEK TEDAVİ SÜRECİNDE OLANLAR TOPLANALIM

Şafak Hoca medicanadan ayrıldı
Ama hala Samsunda
Mediliv hastanesinde şu an
P pastell3455 instagramdan mesaj atarsanız size geri dönüş yapacaktır 😊Hatta instagramda bi fotonun altına telefonunuda yazmıştı whats uptan da yazabilirsiniz
Mesaj yazmakta hiç çekinmeyin
Çok babacan birisidir
Ben ilk instagramdan yazmıştım kendisine hemen geri dönüş yapmıştı 😊

Merhaba ben de Samsun şafak hatırnazın hastasıyım. Temmuz sonunda gideceğim inş. Şafak hocanın hastası var mı ?

Merhaba son deneyimleriniz nedir ben de tup bebek tedavisi dusunuyorum su an acik ara onde safak hatirnaz oneriliyor once OMÜ düşünmüştüm kararsizim siz neler yaptiniz

Samsunda ikamet eden ve bu süreci yaşayan arkadaşlarımızın deneyimlerini paylaşması için açtığım bir konu .
Bilgi kirliliğinden uzak faydalı içerikler olur umarım. Şimdiden görüşlerini deneyimlerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Hayırlı, olumlu sonuçlarımızı paylaşacağımız bir grup olur inşallah.

Hakkında hayrlısı olsun inşallah hangi doktora gidiyorsun tedavi için

Samsun’dayım ,
İstanbul Memorail ‘da tedavi görüyorum .

2018 yılında Medicalpark Tayfun Alperde negatif sonuçlanan bir deneyimim oldu.
2020 yılında Medicana Şafak hoca ile yarıda kalan (sperm bulunamadı) bir başlangıcım olmuştu.

Şuanda Şişli Memorial için araştırma sürecindeyim. Öncesinde araştırma yapıyorum

Hayırlı akşamlar bende iki denememi özel Ankara tüp Bebek merkezi nde yaptırdım pozitif oldu çok şükür bu 3.denemem maddi imkanlardan dolayı 19mayis fakültesinde tedavi gördüm davut hocada ayın 2sinde transfer oldum bakalım sonuç ne olacak dua edin

Malaesef fakülteden olumsuz sonuç aldım 9.gun değerim 0.100

Üzüldüm doğrusu , keza bir o kadar da şaşırmadım gibi birşey …
Sakın yanlış anlamayın lütfen , şahsınıza söylenmiş değil ama malesef ki devlet kapısına güvenipte bu süreci onlara emanet ediyoruz ve ben eminim ki boş muayeneler , baştan savma iş …
İmkan olsa, kimse o kapıyı açmaz

Baştan pek umutlu değildim cnm zaten pozitif sonuç alan çok nadir orası boşa vakit kaybı orada da az para harcamadim 17 bin gitti keşke ilk gottigim yere gitseydim diyorum ama hem maddi imkan hemde kayınbabamin isteği ile gittim orası uzak olunca burada da olur dediler tamam sizin dediginiz olsun dedim

bende samsun medicalpark tüp bebek merkezinde başladım yumurta toplama yapıldı pazartesi günü 9 yumurtadan 2 si döllendi. cumartesiye kadar beklicez yine embriyoların durumu için
hemen transfer yapmicam dedi doktor bira dinlen dedi 2 regl dönemi bekleyecekmişiz

bu tip durumlarda ailenin müdahil olmasına da karşıyım. zaten psikolojik olarak zor kafalar karışık birde dışardan müdahale olunca insan hep çaresiz hissediyor

Kaç yaşındasınız ?

Tayfun Hoca’damısınız ?
İnşAllah hayırlı haberler alırsınız 🤲🏻

muhterem akdeniz çokta menunum kendisinden herşeyden önce harika bi insan 2 embriyo donduruldu şu anda

Arkadaşlar merhaba samsunda tüp bebek yaptırmaya karar verdim ama doktor konusunda çok kararsızım.Aranızda yaptıran memnun kalan kalmayan görüşlerini yazabilir mi fikir olması açısından şimdiden teşekkür ederim🥰

Arkadaşlar nerhaba tüp bebek ilacı iğne ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz ( tüp bebek tedavim yeni bitti transfer bekliyorum ) elimde kalan ilaçlar var satış fiyatından daha uyhuna veririrm reçeteli hepsi

Merhaba Samsun'da tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum MedikalPark Muhterem Akdeniz'i önerdiler memnuniyet fazla ama henüz karar vermedik araştiriyoruz. Olumlu olumsuz görüşleri olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim☺️birde morfoloji sorunu var eşimin. Morfoloji bozukluğundan dolayı tüp bebek yaptıran ve olumlu sonuç alanlar var mı aramızda?

Merhaba umarım güzel sonuçlar alırsınız tayfun bey ile ilgili bir bilginiz var mı acaba ben de kararsızım halen bir arkadaşım tayfunda hamile kaldı

Tayfun bey ve Muhterem beyin adını duymuştum bende ama Muhterem beyi tavsiye etti bir yakınım yinede emin olamıyoruz..gerçekten kararsızlık zor..Ağustos yada Eylül gibi başlamayı düşünüyoruz o zamana kadar araştıracağız inşallah en doğru en hayırlı karar olur..siz ne zaman düşünüyorsunuz tedaviye başlamayı?☺️

hemşireyim eşimin ailesinde birçok sağlıkçı var ,genel kanı olarak tayfun beyi tavsiye ediyor herkes ,kasım gibi başlicaz tüp bebeğe ama yine de insan fikir almak istiyor tabiki bildiğim kadarıyla tayfun beyde tedavi görseniz bile yunurta toplama işlemini muhterem bey veya mehmet bilge bey yapıyormuş yani ikisi tayfın beye yardımcı oluyor bilginiz olsun diye söyleyeyim dedim😊

Ben şafak hatırnaza gidiyorum. Tayfun beye bi kere görüşmeye gittik adam egosundan gecilmiyodu. Yaninda asistan kadin vardi ona anlatarak muayene etti. Hosuma gitmedi. Hasta-Doktor iliskisi benim icin onemli. İkinciye daha gitmedim. Sonra arastirmalarimdan şafak hatırnazi buldum. Cok memnunum cok ilgili babacan, ve bilgili. Cumartesi gunu yumurta toplamam oldu. İnsallah hayirli sonuclar alirim.

Aaa ciddi misiniz hasta doktor ilişkisi çok önemli şehir dışında olduğum için birebir görüşemedim kendisiyle şuan ben de muallakta kaldım inanınki🤔

Yani benim en önemsediğim konu hasta doktor iliskisi. İnanin belki bana o gün öyle denk gelmistir tayfun bey ama yinede kabul edilir bi tavir degildi. Simdiki doktorum cok iyi her sorumu yanitliyor, mesajlarima donuyor, kibar en onemlisi babacan. Ve gercekten bilgili

Çok teşekkürler fikrinizi söylediğiniz için mutlaka dikkate alacağım.Doğru söylüyorsunuz sonuçta devlete oyüzden gidilmiyor ilgi alaka açısından e bir de malum tüp bebek fiyatları ilaç fiyatları vs uçtu oyüzden ince eleyip sık dokumak gerek size ne kadara maal oldı bu süreç acaba bu arada umarım güzel sonuçlar alırsınız 🤲🏻😊

şuana kadar 12.500 yumurta toplamaya kadar olan sürece verdik 5 bin ilaclar tuttu, transfer icin 3 bin dediydi doktorum, ama bize pgt yapilcak embriyo başı 250 dolardan bahsediyolar. Tabi embriyom kalirsa suan beklemedeyiz 5. Gune gelmelerini bekliyoruz😀

Tahminimden uyguna yaptırıyorsunuz pgt hariç tabi😊 ben 50 bini gözden çıkardım açıkçası Allah çabalarımızı sonuçsuz bırakmasın inşallah zor süreçler🤲🏻🥰

merhaba bizde ilk denemeyi omü de davut hocada yaptık olumsuz sonuç aldık ve çok ilgili açıklayıcı bir süreç olmadı. Önerdiğiniz doktorlar var mı?

Rabbim tekrarını yaşatmasın ..
Samsun’da malesef donanımlı bi merkez yok , haliyle kendini bu konuda büyük kentler gibi geliştiren hocalar da yok .
Sizde nasıl bi problem vardı peki , süreciniz olumsuz sonuçlandı ?

bende amh düşüklüğü, eşimde de azospermi var. öğrendiğimizde direk tüp bebeğe yönlendirildik 1 ay içinde işlemlere ve tedaviye başladık. tedavi sonucu 4 sağlıklı yumurtam oldu eşime de sperm bulundu demiş dr operasyon sırasında. 2 gün sonra aradılar embriyo oluşmadı diye.
şafak hocayı duydum ama henüz tamamen araştıramadım.

Şafak Hoca yolcu ..
Sanırım İstanbul’da devam edecek ..
Niyetiniz varsa bi öngörüşme yapın derim .
Eşide Embriyolog aynı hastanede

öyle mi.. :/
peki teşekkürler imkanımız olursa görüşelim bizde.
keşke samsunda daha kapsamlı merkezler olsaydı..

Şafak Hoca medicanadan ayrıldı
Ama hala Samsunda
Mediliv hastanesinde şu an
P pastell3455 instagramdan mesaj atarsanız size geri dönüş yapacaktır 😊Hatta instagramda bi fotonun altına telefonunuda yazmıştı whats uptan da yazabilirsiniz
Mesaj yazmakta hiç çekinmeyin
Çok babacan birisidir
Ben ilk instagramdan yazmıştım kendisine hemen geri dönüş yapmıştı 😊

Merhaba ben de Samsun şafak hatırnazın hastasıyım. Temmuz sonunda gideceğim inş. Şafak hocanın hastası var mı ?

bende tayfun beyde yaptırdım çok şükür oğlumu kucagıma aldım arkadasın dediği gibi birebir iletişim zor oluyor asırı yoğun bir doktor hemsiresiyle konuşuluyor hersey ama bir sıkıntı yasamadım

Ben şafak hocanin hastasiyim. 11 agustos transferim var
Merhaba son deneyimleriniz nedir ben de tüp Bebek tedavisi dusunuyorum su an acik ara ile şafak hatirnaz oneriliyor once OMÜ düşünmüştüm kararsizim siz neler yaptiniz

Selam arkadaşlar bende samsun medicana hastanesinde Esra Kayki ile Ayşe Zehra Hanımın birlikte takip edip 1 ağustosta ta transferim gerçekleştirdiler. Tüp bebeğe uzak baktığımız bir dönemdi ve Esra hanımın tüp bebek doktoru olduğunu bilmeden arkadaşımın tavsiyesi üzere gitmiştim. Ve eşimle birlikte muayene odasından çıktığımızda işte bu bizim doktorumuz olmali dedik güvendik ve yola çıktı Ayşe Zehra hocamızı da fakülteden bir defa aşılama yapmıştı ordan taniyorduk ve tesadüfün o ay Ayşe hocada Medicana da çalışmaya başlamış. Allah Razı olsun iki doktor birden takip etti sürecimi. Sonucum daha belli değil. Dr larimun pozitif enerjisi insaAllah kan sonucuma da yansır yarın transfer sonrawi 9 günüm kanda belli olurmu bilmiyirum 13 test günüm 🙃

Şafak Hocaya gitmeyi bende düşünüyordum ama çok sevdiğim aile hekimim ondan hiç memnun kalmadığını söylemişti tabi tedavi süreci nasıl ilerlediki memnun kalmadı bilemiyorum. Ama şunu biliyorum eger ki tüp bebeğe karar verdi iseniz bir kaç Dr gezdikten sonra bir doktor hakkında işte benim doktorum bu olmalı diyorsunuz kesinlikle tayfun hocaya da gittim mesela ama hiç içim Isınmadı İdrs koçak hocaya gittim ondada için Isınmadı rahimde perde vardı amaliyat etti 4 aya kalmaz hamile kalırsın demişti kesin konuşmuştu ve o konuşmasından sonra güvenim kalmadı ha hamile kalsaydım da yine aynı düşüncede olurdum ben elimden geleni yaptım tevekkül edecez dese daha doğru olur du diye düşünüyorum

Merhaba herkese ben de omüde Muayane olmak istiyordum ama sanırım kötü muamele mevcut
Tüp bebek yaptıranlar son durumlar ne?
Hangi doktoru tavsiye edersiniz samsunda

Arkadaşlar ben bu parayı özelde de devlette de veriyorsam en iyisi olsun dedim.
İlk denemem Samsun Medicalpark 2018 yılında 10- 13bin tl arası bulmuştu -
Araştırmalarım sonucu Samsun değilde İstanbul Şişli Memorialde karar kıldım.
Öncesinde gerekli testleri Samsun Araştırma Hastanesinde yaptırarak
Ağustos ayında yumurta toplama işlemi için hastaneye gittim.
Yücel Şahin doktorum ile sürece başladık.
2022 ağustos ayı - hastane ilaçlar yol vs 40 bin masraf.
toplanan 5. güne ulaşan 4 yumurta içinde genetik teste gönderdik +20bin tl --- toplam 60bin tllik bir süreç oldu
Önceki deneyimlerime dayanarak Samsun Medicalparkta yapılan işlemleri çok yetersiz gördüm
Samsunda yaşadığım yumurta toplama işlemi sonrasında hemen kalkıp ayaklanıp dönmüştüm.
Şişli Memorialde saatler sonra kendime geldim serum verildi vs kendime geldikten sonra taburcu edildim.

Gün aşırı yumurta sayımları ona göre her gün dozların güncellenmesi vs tüm ekip baştan sona ilgili.
Sonuç ne olur bilemiyorum. Henüz transfer gerçekleşmedi. Allah göstermesin ama sonuç negatif olmuş olsa bile tekrar Şişli Memoriali tercih ederim. Gerçekten zor bir süreç ... İşi şansa bırakmayan bir Hastane diyebilirim.

Şişli Memorial Tüp Bebek Tedavisi Görenler platformda daha detaylı bilgiler içerikler bulabilirsiniz arkadaşlar.

İnşallah hayırlı sonuçlar alırız ^^ Emeklerimizin karşılığını alırız.

omü de davut hoca ile 3 başarısız aşılamam oldu tavsiye edemem davut hoca sempatik biri ama sadece öğlene kadar çalışıyorlar bu yüzden yoğun oluyor size sadece 2 dk ayırılıyor ve uygulamalar için saatlerce bekleyebiliyorsunuz.
tüp bebek sürecine ben medical parkta mehmet bilge çetinkaya ile başladım.henüz tek görüşmemiz oldu rahat biri gereksiz stres oluşturmuyor.tedavi için iğnelere başladım pazartesi kontrolüm var.yeni başlayacak olan varsa ek bir bilgi olsun maalesef cetrotide isimli iğne bulunamadığı için tarlusal kullanmak zorunda kaldım.sanırım bu yüzden transfer 2 adet dönemi sonrası olacak.ben sonradan öğrendiğim için ve planlamadığım bir durum olduğundan biraz üzüldüm en azından siz bilerek başlayın.

Merhaba ben de gonal g ve tarlusal kullanıyorum. Pazartesi kontrolüm var
Dondurulmuş embriyo yapabilirim dedi doktorum , herkese kolaylıklar diliyorum..

Merhaba bende 23 eylülde opu oldum.7 tane dondurulmuş embriyom var. Transfer için 2.regliyi bekliyorum bakalım hayırlısı hakkımızda.

Merhaba arkadaşlar bnde yeni baslicam tüp bebek sürecine, samsun da tüp bebek merkezine Mehmet bilge ceylan a gidiyorum aranızda bu doktora giden varmı

Merhaba arkadaşlar bnde yeni baslicam tüp bebek sürecine, samsun da tüp bebek merkezine Mehmet bilge ceylan a gidiyorum aranızda bu doktora giden varmı
omü de davut hoca ile 3 başarısız aşılamam oldu tavsiye edemem davut hoca sempatik biri ama sadece öğlene kadar çalışıyorlar bu yüzden yoğun oluyor size sadece 2 dk ayırılıyor ve uygulamalar için saatlerce bekleyebiliyorsunuz.
tüp bebek sürecine ben medical parkta mehmet bilge çetinkaya ile başladım.henüz tek görüşmemiz oldu rahat biri gereksiz stres oluşturmuyor.tedavi için iğnelere başladım pazartesi kontrolüm var.yeni başlayacak olan varsa ek bir bilgi olsun maalesef cetrotide isimli iğne bulunamadığı için tarlusal kullanmak zorunda kaldım.sanırım bu yüzden transfer 2 adet dönemi sonrası olacak.ben sonradan öğrendiğim için ve planlamadığım bir durum olduğundan biraz üzüldüm en azından siz bilerek başlayın.
Merhaba bnde o doktora başladım tek görüşme yaptık adet olunca gel dedi çok fazla rahat ve ilk görüşmede bana iyi bir izlenim bırakmadı senin nasıl geçti umarım güzel sonuçlar almissindir ,

Merhaba bnde o doktora başladım tek görüşme yaptık adet olunca gel dedi çok fazla rahat ve ilk görüşmede bana iyi bir izlenim bırakmadı senin nasıl geçti umarım güzel sonuçlar almissindir ,
ben şimdilik memnunum kendi adıma ama daha transfer sürecine başlamadık.

Merhaba bu ay tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum ama doktor seçiminde çok kararsızım sizler hangi doktordan memnun kaldınız

Merhaba herkese, ben de 5 gün önce yani geçtiğimiz cumartesi muhterem Akdeniz hocamıza tedaviye başladım, umarım güzel sonuçlar alırız hepimiz 🙏🏻

X