Sahte parfümmü orjinalmi?

Clementine_78

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
1.713
1.100
Kızlar parfüm alacağım. Aklım orjinallerde tabi ama malûm fiyatlar. Siz neler kullanıyorsunuz? DP parfümleri pek kalıcı değıl sanki. Ama sık sık kullanabilirim. Günlük kullanmalik.
Ve parfüm ismi lütfen.
Not: genç gözünsem de yaşım 40 🙈

Şimdiden teşekkürler 😘

Ooo abla diyim ozaman ben size cunku 10 yas buyugumsunuz 💖 Orjinallerin fiyati aldi basini gitti bende dp ye dondum diger acik parfumler arasinda en kalitelisi dp eskiden edt olarak uretirdi parfumlerini simdi edp olarak uretiyor ve cook kalici kesinlikle ben c26 212 sexy kullaniyorum suan p12 olympea da kullandim baya kalici kokular.. cok onceden T2 tommy girl ve L13 lacoste klasik birde N1 noa kullandim bu son 3 parfum ciceksi pudrali yazlik kokular🥰

Imkaniniz varsa orjinal alin doldurnalar iyce bozdu evet cok pahali ama bir fis i bir hafta gidiyor. Hc daha son yillarda kokusu tutan birebir rastlamadim

Dp gerçekten başarılı. Ama bazı kokuların taklidi olmuyor. Mesela alien, jean paul gaultier classique vs.
Benim dpde beğendiklerim
Shiseido zen, gucci guilty, lacoste pour femme, bvlgari omnia crystalline, 212 sexy, good girl, versace bright crystal, victoria’s secret bombshell...
Şimdilik bunlar geldi aklıma.

X