Sağlıklı beslenirken;

Yok diyeti bırakıyorum. Bundan sonra kendim d3vam edeceğim. Zaten çok abur cubur yiyen bir insan değilim. Hamilelik kaynakliydi kilom. Diyetteyim psikolojisini sevmedim. Diyetisyen listesine uymakta zorlanıyorum. Çünkü eve farklı, kendime farklı, bebeğe farklı yemek çok zor oluyor. Yazın belki hizmetle bir m8ktar sikilasabilirsem süper olur.
hep bahsettiğim şey bu ,diyet ameliyat öncesi düğün öncesi gibi vs yapılır geçici süreç siz çok bilinçli tuttunuz bu işi :KK200:

hep bahsettiğim şey bu ,diyet ameliyat öncesi düğün öncesi gibi vs yapılır geçici süreç siz çok bilinçli tuttunuz bu işi :KK200:
Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için ❤. Porsiyon kontrolüne ve bol harekete dikkat ederek kilomu koruyabilecegimi düşünüyorum. Zaten çocuklarımıza da sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırarak en büyük iyiliklerden birini vereceğimi düşünüyorum.🥰

IF ile 12 kg verdim 3 kg geri aldım bu aralar ha bire makarna patates dürüm yiyorum motive olamıyorum paracıklarımda yemeklere ve boşa gidiyor:-) liste yapamıyorum ama bu kadar patates makarna ile zor.
emeğiniz boşa gitmesin lütfen o yediğinizi yemeyin bu kadar basit aslında

emeğiniz boşa gitmesin lütfen o yediğinizi yemeyin bu kadar basit aslında
haklısınız tam da emeğim boşa gitti diye düşünüyordum aslında ketojenik ile if birleştirsem bomba bir verim alırım ama ne biliyim . vallahi fiyatlardan markete gitmeye korkar oldum sonra böyle makarnaya sarıyorum.

Kız çok da zamlanmış. 50ye aldırdım eskiden

haklısınız tam da emeğim boşa gitti diye düşünüyordum aslında ketojenik ile if birleştirsem bomba bir verim alırım ama ne biliyim . vallahi fiyatlardan markete gitmeye korkar oldum sonra böyle makarnaya sarıyorum.
ben öyle besleniyorum 4 yıldır makarnayı kabaktan yapıyorum

Senin kullandığın hangisi. Alayım bari bu fırçalar etkili gerçekten

X