Saç Uzatma Yöntemleri Saçım kısa ve uzatamıyorumm

Seviiilllllllll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2022
102
16
24
Arkadaslar saclarimi kestirmek zorunda kaldim cok yiprsnmisti ve simdi omzumda kut kestirdim en hizlo sekilde nasil hizli uzatabilirim litfen yardimci olun?

Arkadaslar saclarimi kestirmek zorunda kaldim cok yiprsnmisti ve simdi omzumda kut kestirdim en hizlo sekilde nasil hizli uzatabilirim litfen yardimci olun?
Cok sık yıkama. Mesela bazen yağlanmasına izin ver saçın kendi yağı saç kökünü besler çünkü. Isıdan uzak tut mümkün olduğunca. Benm zeytinyağı , badem yağı gibi yağlarla haftada bir maske yapıyordum. İyi geliyordu çok fazla stres yapıp kafana da takma zamana bırak uzayacaktır.

Cok sık yıkama. Mesela bazen yağlanmasına izin ver saçın kendi yağı saç kökünü besler çünkü. Isıdan uzak tut mümkün olduğunca. Benm zeytinyağı , badem yağı gibi yağlarla haftada bir maske yapıyordum. İyi geliyordu çok fazla stres yapıp kafana da takma zamana bırak uzayacaktır.
Beldn biraz asagidaydi piskolojik olarakda kotuyum sac konusunda mecbir kalmasaydim kesmezdim öneriniz icin teskur ederim

Ayda bir kestir 1cm kadar düzenli olarak uçlarında yanık kaldıysa uzasa bile anlamazsın uzadığını sürekli koptuğu için, uçlarına duştan sonra ıslak bakım kremlerinden sür durulanmayanlardan, kuru saman gibi kalmasın, yine söylüyorum en önemlisi sık sık düzenli kestirmek. Geçen yıl bugün saçlarım subay traşıydı, aynı ben de yandığı için komple kestirdim gözümü karartıp, şuan omuzlarımda..

Y
Ayda bir kestir 1cm kadar düzenli olarak uçlarında yanık kaldıysa uzasa bile anlamazsın uzadığını sürekli koptuğu için, uçlarına duştan sonra ıslak bakım kremlerinden sür durulanmayanlardan, kuru saman gibi kalmasın, yine söylüyorum en önemlisi sık sık düzenli kestirmek. Geçen yıl bugün saçlarım subay traşıydı, aynı ben de yandığı için komple kestirdim gözümü karartıp, şuan omuzlarımda

Yanik yok suan baya omuzuma kadar kestirdim temiz ama iste uzun sacada aliskinim resmen hergun agliyorum😪

Ben saçımı erkek gibi kestirmiştim geçen sene şuan sırtımda.

Uzaması çok yavasti. Bakim yapmaya başlayınca uzamaya devam etti. Şuan çocuktan 2 3 aydır yapamıyorum fırsat olmuyor.
Sana az gelebilir bu uzama fakat beni saçım ciddi anlamda uzamiyirdu erkek tipi dökülme teşhisi dahi aldım. Kellik olmustu tepemde.

Şuan kellik yok güzel saclarim var bakımlı da.
Ben Dr verdiği şampuan ve hap ta kullandım
..dermaroller de kullandım masaj aletine çok sonra geçtim.
Akabinde daha doğala döndüm bu yağ olayına vs.

Saçlarıma kimse inanamıyor Dr bile orda saç çıkmaz dedi. Bırak uzamayi resmen kel kalmak üzereydim.. Şuan saclarim binkere maşallah taş gibi kiskanilasi:KK6:

Ben saçımı erkek gibi kestirmiştim geçen sene şuan sırtımda.

Uzaması çok yavasti. Bakim yapmaya başlayınca uzamaya devam etti. Şuan çocuktan 2 3 aydır yapamıyorum fırsat olmuyor.
Sana az gelebilir bu uzama fakat beni saçım ciddi anlamda uzamiyirdu erkek tipi dökülme teşhisi dahi aldım. Kellik olmustu tepemde.

Şuan kellik yok güzel saclarim var bakımlı da.
Ben Dr verdiği şampuan ve hap ta kullandım
..dermaroller de kullandım masaj aletine çok sonra geçtim.
Akabinde daha doğala döndüm bu yağ olayına vs.
Cok sevindim insalah bennimki de upuzun olur cunku kestirmeden once belden aşagiydi suan cok agir sinirlerim bozuk sabirda yok 😒😬 butun yaglari kulanacam 😆

Denedin sanirim ciden etkisi nasil detayli anlatabilirmisin 😃meselayda kac cm uzatir vala kafaya sür baba ne varsa oyle oldum😁
kasapta satılıyo ben düzenli buzluğunda bulundururum her sabah bir fincan ısıtır içerim limonlu ☺️ kaynattığımdada ilikleri saç diplerime masaj yapar gibi sürerim benim saçlarım çok gür kalın telli ve çabuk uzar belimde zaten herkes hayran kalır ben düzenli 5 yıldır uyguluyorum

Hindistan cevizi yağı, hint yağı ve badem yağını kullanabilirsin. Bende çok işe yaradılar. Dalan markasının şampuan ve saç kremlerine bak emin değilim ama benim saçlarıma çok iyi geldiklerini düşünüyorum. Bu arada yağları nemli saça uygulayınca daha çok verim alınıyor bunu yeni keşfettim. Saçlarının kendi yağıyla beslenmesine izin vermelisin. Hergün hergün yıkama saçlarını. Saçlarını boyuyorsan, daha az boyamaya çalış. Uzadıkça çok az az uçlarından kestir annene (kuaförler çok kesiyor :KK70: ) Saçları bi zamanlar yanmış, uzun zamanlar uzatamamış ve şuan belinde biri olarak bu tavsiyeleri veriyorum. Unutmadan mutlaka duştan sonra veya tararken krem, sprey formda bir saç ürünü kullan.

Hindistan cevizi yağı, hint yağı ve badem yağını kullanabilirsin. Bende çok işe yaradılar. Dalan markasının şampuan ve saç kremlerine bak emin değilim ama benim saçlarıma çok iyi geldiklerini düşünüyorum. Bu arada yağları nemli saça uygulayınca daha çok verim alınıyor bunu yeni keşfettim. Saçlarının kendi yağıyla beslenmesine izin vermelisin. Hergün hergün yıkama saçlarını. Saçlarını boyuyorsan, daha az boyamaya çalış. Uzadıkça çok az az uçlarından kestir annene (kuaförler çok kesiyor :KK70: ) Saçları bi zamanlar yanmış, uzun zamanlar uzatamamış ve şuan belinde biri olarak bu tavsiyeleri veriyorum. Unutmadan mutlaka duştan sonra veya tararken krem, sprey formda bir saç ürünü kullan.
Nerden aldiniz peki hangi marka detayli soylerseniz sevinirim 🙂

X