Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

fsuue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
14
0
Mrb.2 ay öcesinde beyin amelyatı geçirdim saçlarımı kazıdılar çıkan saçlar hem seyrek hemde sürülen ilaçlardan dolayı çıkan saçlarda dökülüyo eski saçlarım gibi olsun istiyorum bana yardım edermisiniz güçlendirici,dökülmeyi durduran yöntem biliyorsanız yazarmısınız lütfen!Şimdi yılan yağı kullanıyorum.kullanan varsa bilgi verebilirmisiniz.

öncelikle çok geçmiş olsuna.s. umarım sağlığına kavuşmuşsundur.bu tarif suna dumankayanın tarifi.çok fazla tarifi var kadının ama bu tarifi yengem uygulamış ve çok iyi geldiğini söylediği için veriyorum.saçları gürleştiriyor ve yeni saç çıkartan bir tarif inşallah işine yarar:

150 gram sığır iliğini küçük küçük doğrayıp, kısık ateşte yağı çıkana kadar eritin ve yağını süzün. Çıkan yağ kadar Hindistan cevizi yağı ekleyip, bu karışımı saç diplerine sürün. En az bir saat bekletin. Kullandığınız şampuana da bir çay kaşığı çam terebentin karıştırmanızı tavsiye ederim, mutlaka yararını görürsünüz.

Geçmiş olsun arkadaşım,
Pancake 'in verdiği tarif gerçekten işe yarıyor. Ben de eşimde denemiştim.Güzel sonuçlar aldık.Yalnız kötü kokuyor biraz.

merhaba,
arkadaşlar ben de bu sığır iliği tarifşine yeni başladım, ilk olarak dün akşam yaptım 2 saat saçımda beklettim. şuan şimdiden bile sonuç iyi gibi dökülme biraz durdu inşallah faydalı olur. benim de saçlarım çok seyrek ve ince telli.
bi de dökülüyo inaşallah hayırlısı bakalım. gerçekten saç çıkarıyor mu arkadaşlar

kendinize iyi bakın bayyyyyerim
yerimsenibenşutarafagittiŞeniz

Kızlar cidden işe yarıyormu fisfisfis bende şaçlarım çıksın istiyorum yerimseniben Nerden bulacagız bu sıgır iligini yaffff tatlicadiarzu

badem yağıda gayet güzel işe yarıyor saçları güçlendiriyor

X