Deri ve Cilt Hastalıkları Sabahlara kadar uyuyamıyorum ( resimli)

Karpuzlu araba

Nirvana
Pro Üye
7 Ağustos 2017
9.837
31.207
28
Başlıkta yazdığım gibi sabahliyorum ya kaşınıyorum.once kardeşimde başladı sonra annem sonra ben şuan evdeki tek kasinmayan babam :KK43: oğlumda kaşınıyor doktora gittik isilik dedi . kardeşim başka Dr gitti uyuz dedi.denemedigim şey kalmadı evde ne bulduysam kaynattim utuledim .losyonlar kremler kükürt sabunu yahu herşeyi ama herşeyi denedim geçmiyor :KK43: cildiricak gibi oluyorum heryerim yara bere içinde kaldi .ya nolur başka bildiğiniz şeyler varsa söyleyin vücudum çok kötü durumda kasinmaktan gözüme uyku girmiyor.buarada 3 ay once başladı bu kasinti git gide ilerledi
IMG_20200707_075606.jpg

Son düzenleme:
Başlıkta yazdığım gibi sabahliyorum ya kaşınıyorum.once kardeşimde başladı sonra annem sonra ben şuan evdeki tek kasinmayan babam :KK43: oğlumda kaşınıyor doktora gittik isilik dedi . kardeşim başka Dr gitti uyuz dedi.denemedigim şey kalmadı evde ne bulduysam kaynattim utuledim .losyonlar kremler kükürt sabunu yahu herşeyi ama herşeyi denedim geçmiyor :KK43: cildiricak gibi oluyorum heryerim yara bere içinde kaldi .ya nolur başka bildiğiniz şeyler varsa söyleyin vücudum çok kötü durumda kasinmaktan gözüme uyku girmiyor.buarada 3 ay once başladı bu kasinti git gide ilerlediEki Görüntüle 2658887
bendede var durum bi yerden alerjisi olabilir mi ?
bende tavuk derisi var her yerimde :KK43:

Başlıkta yazdığım gibi sabahliyorum ya kaşınıyorum.once kardeşimde başladı sonra annem sonra ben şuan evdeki tek kasinmayan babam :KK43: oğlumda kaşınıyor doktora gittik isilik dedi . kardeşim başka Dr gitti uyuz dedi.denemedigim şey kalmadı evde ne bulduysam kaynattim utuledim .losyonlar kremler kükürt sabunu yahu herşeyi ama herşeyi denedim geçmiyor :KK43: cildiricak gibi oluyorum heryerim yara bere içinde kaldi .ya nolur başka bildiğiniz şeyler varsa söyleyin vücudum çok kötü durumda kasinmaktan gözüme uyku girmiyor.buarada 3 ay once başladı bu kasinti git gide ilerlediEki Görüntüle 2658887
Bana isilik gibi geldi

Annemde birkaç yıldır var. Onun cildi çok hassas. Özellikle sıcaklarda oluyor. Doktor bir krem verdi. Kaşıntısını alıyor. Ama her yaz çıkıyor. Çözüm bulamadı.

Pire değil çünkü pire ısırık izi bırakır küçükte olsa.. ve her yer kaşınmaz ısırdığı bölge kaşınır ama bence isilik soğuk duşa girin sürekli birde bi krem var kaşıntıyı geçiriyor adını hatırlayayım yazarım

X