Ruhsal Hastalıklara Hacamatın Faydaları

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.262
2.984
Peygamber Efendimiz (Sav) bize müjdesi olan bu Hadis ile başlayalım.

“Allah şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır onu bilen bildi bilmeyen de bilmedi.” (Buhari Kader 4)

Allah bütün hastalıklara şifa vermiştir. O şifanın vesilesini bulmak gerekir. Gelelim günümüzün en yaygın Ruh Hastalıkları ve çaresine;
Belkide çözülmeyen hastalığınızın çaresi Hacamat'tadır.

ENDİŞE

Yerinde duramama, uyumakta güçlük, kalp atışlarının hızlanması, mide rahatsızlıkları, çarpıntılar ve kasların gerilmesi.

PANİK ATAK

Nefes tıkanması, kalp çarpıntısı, göğüs ağrıları, boğulma hissi, titreme, baygınlık ve krizlerinden gelmesidir.

FOBİK DURUMLAR FOBİLER

Belli bir duruma ya da nesneye karşı duyulan çokta mantıklı bir açıklaması olmayan korkudur. Hayvanlardan, yüksekten, uçağa binmekten, kapalı alanda kalmaktan vs.

DEPRESYON

Üzüntüyle istirahat duygusu, umutsuzluğa kapılmak, uykusuzluk, kişinin kendi gözündeki değerinin azalması ve bu nedenlerle fiziksel sağlığında bozulmasıdır. Hasta olduğunu bilir kabul eder sürekli yakındır fakat iyileşmek adına hiçbir şey yapmaz.

MANİ

Depresyonun tam tersi bir durumdur. Sürekli uyanıklık ve yorulmak bilmez bir hareketlilik, birdenbire kızgınlığa dönüşebilen aşırı iyilik hali, uyku ihtiyacının azalması veya günlerce uykusuz kalma, kendini aşırı beğenme ve kendini aşırı güvenmeye genelde bu hastalık için tipik bir durumdur.

Epilepsi

Bu hastalığın tıbbi yönü olduğu gibi yan beyinde oluşan beyaz noktacıklar siyah noktacıklar damar tıkanıklığı gibi bir de ruhi yönü vardır. Bu durumda devreye manevi tedaviler girmektedir. Hacamat ve Rukiye tedavisi Biiznillah bu yöntemle ilaçları bırakan birçok hastaya şahit olduk.

Ruhi hastalıkların sebebi günümüzde modelin bu dünyada çok az anlaşılmaktadır. Ancak Kuranı Kerim'de gayet açık bir şekilde anlatılır. “Kim rahmanın zikrini görmezlikten gelirse biz onun başına bir şeytan sararız artık o onun ayrılmaz dostudur.” Zuhruf suresi 36 ayet

Bu şeytandan kurtulmak için doğal tıbbi tedavi ve manevi tedaviye sıkı sarılmaktan başka bir yol yoktur. Devamlı abdestli olmak, ibadetleri düzeltmek, bol Kur'an okumak ve Allah'a devamlı tesbih halinde olmak gerekir.

Peygamber efendimiz SAV: Vesvese şeytanın tohumudur. Tarlası tokların karnıdır. Tokluktaki vaki olan vesveseler kuvvetli ve artıcı olur. Vesvese ateşi açlıkla söner. Mecnun aç kalınca, deliliği kalmaz, akıllı olur; buyurmuşlardır...

Şeytan hilelerini efendimize Sallallahu Aleyhi ve Sellem'e itiraf ediyor. “Ya Muhammed, Allah'tan diledim ki; âdemoğullarını ben göreyim; ama onlar beni göremeyeler. Bu dileğimi de yerine getirdi. Diledim ki; âdemoğullarının kan mecralarını bana yol yapa; Bu da oldu. Böylece ben, onlar arasında akıp giderim. Gezerim. Hem nasıl istersem. Bütün bu isteklerimi verdi. "

Ama pis kanda barınabilmektedir. Dolayısıyla ile Hacamat ile vücudumuzu terk etmek durumunda kalmaktadır.

Beynimiz bizim vücudumuzun kumandasıdır. Kafada oluşan pis kanlar beynimizin hastalanmasına ve kimyasal dengesinin bozulmasına yada elektriksel olarak doğru elektriklenmemeye neden olmaktadır. Bu yüzden baş Hacamatı ile çok ağır olan psikolojik rahatsızlıklarınıza şifa bulmanız imkân dâhilindedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hacamat yaptırıyorum. Doktora da yaptırdım, başka güvendiğim kişilere de.
Nacizane fikrim, bu işi ibadet olarak gören ( nihayetinde basit bir kan aldırma değil, sünneti seniyye) birisinin yaptığı hacamat sonrası gördüğüm şifa arasında dağlar kadar fark var.
Yaptıracak olan arkadaşların bunu göz önüne almalarını tavsiye ederim.
Şifa olsun. ❣

Bende yaptırmayı düşünüyorum da hafiften Yusuf Yusuf durumu da var bir arkadaşım yapıyor taktı zaten illa yapacağım sana diye bide sülük getirecekmiş tövbe estağfurullah

Bende yaptırmayı düşünüyorum da hafiften Yusuf Yusuf durumu da var bir arkadaşım yapıyor taktı zaten illa yapacağım sana diye bide sülük getirecekmiş tövbe estağfurullah
O arkadaşın bana da lazım ☺
Güzel hayvancıklar 🙃😅
Yaptırırsınız inşaallah şifa olsun şimdiden ❣

Çok şifasini gorceksiniz sadece ilk yaptirmada hemen etki etmeye bilir ama 2 ve 3.de illa farkedersiniz..sülük içinde şunu soyleyim evet goruntu olarak cok guzel degil ama emin olun vucudunuzda zaten dolasmiyolar hacamt yapiln bolgeden tutturuldugunda orda kalır ve rabbimin hikmeti o hayana vucuda degdikten sonra kendini sevdirme hikmeti vermis bunu tecrube etmeden anlayamazsiniz .)

Çok şifasini gorceksiniz sadece ilk yaptirmada hemen etki etmeye bilir ama 2 ve 3.de illa farkedersiniz..sülük içinde şunu soyleyim evet goruntu olarak cok guzel degil ama emin olun vucudunuzda zaten dolasmiyolar hacamt yapiln bolgeden tutturuldugunda orda kalır ve rabbimin hikmeti o hayana vucuda degdikten sonra kendini sevdirme hikmeti vermis bunu tecrube etmeden anlayamazsiniz .)
Kız çok ufakken oynadığım bir oyun vardı sülükler saldırıyordu zamanında hepsini vurmam gerekiyordu yoksa karakterin beynini yiyorlardı ödüm kopuyor ondan 😂😂

Kız çok ufakken oynadığım bir oyun vardı sülükler saldırıyordu zamanında hepsini vurmam gerekiyordu yoksa karakterin beynini yiyorlardı ödüm kopuyor ondan 😂😂
🤭 Ayy yazık onlaraa bi yaptirsaniz bağimlisi olursunuz.) Hatta
Yüz botoksu denilen bi tedavide var sülüklerle bebe sülük kullanilir orda boyle cilde parlaklik verir kırışıkliklari azaltir falan cok sevimli bıdık onlar .)

🤭 Ayy yazık onlaraa bi yaptirsaniz bağimlisi olursunuz.) Hatta
Yüz botoksu denilen bi tedavide var sülüklerle bebe sülük kullanilir orda boyle cilde parlaklik verir kırışıkliklari azaltir falan cok sevimli bıdık onlar .)
Ne bileyim kız aradan kaçıp burnumuza filan girmez dimi 😂

Eşim özel bir hastanede uzman doktora yaptırdı. Sırtına 10 kupa atıldı. Beden ağrısı dışında sinirine ve sürekli uykusunun gelmesi sorununa da çözüm ürettiğini düşünüyorum.

X