Rowenta Elektrikli Süpürge

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.969
204.293
52
1 yıl önce Rowenta süpürge aldım ve 1,5 ay önce garip sesler ve duman çıkardı,anladımki motoru yanmış,yetkili servise götürdük ve malesef süpürgemden 1,5 aydır ses seda yok,servise soruyoruz süpürge hala tamir edilemedi diyor,sebep diyoruz:-Bu model Rowenta süpürgelerin motorları hatalı
üretilmiş,yeni motor imal ediliyor,fabrikanın keyfini bekliyoruz diyor.
Rowenta sitesine girip yazı yolluyorum,falanca numarayı arayın diyor.Bu kaçıncı Rowenta süpürge hepsi de motor arızası çıkardı,hadi biri arızalı,aldığım her süpürge de motor arızası olur mu?Aldığım diğer Rowenta süpürgeleri hiç servise götürmedik çünkü eşim servis peşinde koşmaktan hoşlanmaz,motoru yananı atıp yenisini aldık,düşünün 13 yıllık evliyim ve ben gömlek değiştirir gibi süpürge değiştirdim,bu süpürgeyi verelim servise dedim,tekrar süpürge almıyalım diye.Niye Rowenta da ısrar ettim çünkü diğer ürünlerinden memnundum ama artık Rowenta firmasının ve ürünlerinin adını dahi duymak istemiyorum.
Ürünleri ayıplı üretiliyor,üstelik servis hizmetleri kötü,müşteri olarak yetkili biriyle konuşamıyorum.
Garanti kapsamındaki süpürgemin tamirini bile yapamıyorlar.
Rowenta firmasını kınıyorum,benim gibi sürekli bir müşterilerini kaybettiler.
Bundan sonra asla hiçbir ürünlerini almayacağım:kızgın:
Kimseye Rowenta'yı tavsiye etmiyorum:kızgın:Tüketiciyi Koruma Derneğine müracat edeceğimKötü Kazen

X