Röportaj Yapmamız İçin Öneriniz Varsa Buyrunuz!

lafael buralarda olsa ben onunla ropörtaj yapılmasını isterdim.

Pembe gazeteyi takip etmeyenler de öneri yapıyorlar sanırım değil mi:)

Deniz Güneşle daha bir önceki sayı röportaj yaptık.

bende gülsüm sultan diyenlerdendim ki yapılmıs olduğunu gördüm...
bunun içinde laale ve barçman diyorum...

konu şu; kuaförde yapılan bikini bölgesi ağdasında hijyen yok. çünkü bir kavanozdan herkeze kullanılıyor tahta çubuk değişsede birçok kez aynı kavanoza batırılıyor sürülüyor. bunun için ben daha önce çok ciddi sorunlar yaşadım.fakat şimdi çok güzel birşey gördüm artık bazı kuaförlerde tek kullanımlık ağda var kuaförüm bilgi verdi çok beğendim gözümün önünde açtı ufacık bana yaptı ve bitti çöpe attı.arkadaşlar bu konu çok önemli ben birkaç ay evvel çok ciddi bir tedavi gördüm buna sebep olanda yaptırdığım ağdaymış doktorum söyledi şimdi elimden geldikçe herkezi uyarıp dikkatli olmalarını söylüyorum lütfen sizde bu konuda duyarlı olun elimizden geldiği kadar kadınları bilinçlendirelim artık herkez kendine özel bu ağdadan yaptırsın kimsenin mikrobuyla uğraşmasın

nevbahar röpörtaj yapilcak kisi neden sen olmayasin,
yada dids?
nevbahar veya dids de olur.

nevbahar röpörtaj yapilcak kisi neden sen olmayasin,
yada dids?
nevbahar veya dids de olur.

Yok be babannem kendimle röportaj yapmayım demi:roflol:

Gelen önerilere göre belirliyorum bir de forumdaki durumuna bakıp seçiyoruz tabi.

Önerileri de bulunacak kimse yok mu zemuszemus

Henüz temmuz sayısı için röportaj gerçekleştirmedik önerilerinizi bekleriz :eek:

benlen yapabilirsiniz efenim röportaj....."itina ile röportaj yapılır":)

mrs.sönmez diyorum her yaptığı yorum ve sözleri dikkate alınacak biri...
olgun duyarlı temiz kalplii vee konuşmalarıylaa bizee herkese destek olan biirii...

X