Piercing, Hızma Rook piercing

rapisa

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2010
5.561
1.657
Merhaba, bugün bil delilik yapıp rook piercing yaptırdım. Daha önce helix ve tragus piercing yaptırmıştım çok az acımıştı. İnternette yaptıran kişiler öyle aman aman dayanılmayacak bşr acısı yok yazmışlardı, bazısınınki hiç acımamış. Benimki helix ve tragus a göre baya acılı bir işlem oldu. Rengim benzim attı. Öncekilerde böyle olmamıştı. Bilmiyorum acaba işlemi yapan kişi oraya soğutucu sprey sıktı. Daha önce deldirirken böyle yapnak yerine orayı sanırım pense gibi birşeyle çekiştirip delmişti. Bilmiyorum belkide rook bölgesi biraz kalın bu yüzdende acımış olabilir.

Daha fazla acıması normal değil mi ama kalın bölgeden dolayı.
Herkesin acı eşiği farklıdır size acı veren başka birine vermeyebilir yada tam tersi.
Bende helix yaptıracağım cesaretimi topladığım bir an, daha önce helix gibi daha aşağıya deldirmiştim çok uzun zaman iyileşmedi ne yazık ki o sebeple korkutuyor 😏

Daha fazla acıması normal değil mi ama kalın bölgeden dolayı.
Herkesin acı eşiği farklıdır size acı veren başka birine vermeyebilir yada tam tersi.
Bende helix yaptıracağım cesaretimi topladığım bir an, daha önce helix gibi daha aşağıya deldirmiştim çok uzun zaman iyileşmedi ne yazık ki o sebeple korkutuyor 😏
Normal sanırım fakat daha öncekilerde sinek ısırığı gibiydi. Tragusu da deldirmiştim o da acımamıştı orası da kalın bu yüzden kendimi acınayacağına ikna etmiştim 😂 neyse pişman değilim güzel oldu bence. Bakalım ne zaman iyileşecek. Bende helix i deldirdim 8-9 ay oldu hala tam olarak iyileşmedi. Titanyum ve altın dışında takı takmıyorum şişiyor. Arkası biraz kızarık. Rook u deldirirken sordum normal dedi ama bence normal değil. Ben tragusu iptal ettim. Çünkü kulağımda tinnitus rahatsızlığı oldu alakası yokmuş. Tragus ta kukakiçi kulaklık takmak rahatsızlık verebilir diye orayı tekrar deldirmek istemedim ama bence çok güzel duruyor 😍

2 gündür ağrımaya başladı. Fucidin sürüyorum. Gece uykudan kalkıp fucidin ve solüsyon sürdüm. Delen kişi 3-4 gün ağrıyabilir dedi. Sabah biraz azalmıştı. Kulağımın yarısı ağrıyordu. Evvelki gün kedilerden biri piercingime çarptı sanırım bu yüzden böyle oldu

X