Rolleri kaderleri oldu!!!

$ka-pes20.jpg

Ajit Pandey

Slumdog Millionaire'da gangster rolünü üstlenen Ajit Pandey gerçek hayata da karakterini adapte etti ve tehdit ve şantajdan tutuklandı.

$ka-pes21.jpg

aggesh

Bir başka Hintli oyuncu Jaggesh filmlerinde oynadığı bodyguard rolünü gerçek hayatta da oynadı.

Eki Görüntüle 304495

EROL GÜNAYDIN

Eşi öleni oynadı, eşi öldü

Türk tiyatrosunun duayen isimlerinden Erol Günaydın; Emre Altuğ'un 'Aşk-ı Kıyamet' adlı klibinde, eşini kaybeden bir adamı canlandırmıştı

Klipte usta oyuncu; kaybettiği eşinin hatıralarıyla yaşıyor ve hayattayken onun oturduğu tekerlekli sandalyeyi boş şekilde sokaklarda dolaştırıyordu. Çekimlerden bir süre sonra Günaydın, 40 yıllık eşi Güneş Hanım'ı kanserden kaybetti

Çok seviyorum Erol Günaydın'ı yaaa yazık olmuş amcamaaa:KK14:
Klibi her izlediğimde duygu patlaması yaşıyodum zaten:KK43:

Evet;
Kerim Tekin de "Yaz Aşkım" filminde bir yarış sırasında freni patlamış aracıyla yarışırken uçurumdan düşerek ölüyor.

Gerçek hayatta ise sabaha karşı Sandıklı'da geçirdiği trafik kazasında aracıyla dağ yolunda tepeden yuvarlanıyor. Ve hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybediyor...

Evet;
Kerim Tekin de "Yaz Aşkım" filminde bir yarış sırasında freni patlamış aracıyla yarışırken uçurumdan düşerek ölüyor.

Gerçek hayatta ise sabaha karşı Sandıklı'da geçirdiği trafik kazasında aracıyla dağ yolunda tepeden yuvarlanıyor. Ve hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybediyor...
Aaaa bak ben dizisini hic hatirlamiyorum:26: neysee allah rahmet eylesin

Ben de bu adama bayılıyorum:KK17:

Alem bana ben ona diosun yanii:KK53:

emeğine sağlık arkadaşımmm :KK9::KK9::KK9::KK9:

Çok teseekkurler canim....:KK54:

X