Elektrikli Mutfak Aletleri Robot süpürge tavsiyesine ihtiyacım var

Bana kalsa silmese, süpürgeyi iyi yapsa yeter, ama Annecim silme de olsun, hiç değilse üstünden tozu alsa beni biraz idare eder, ben yine silerim diyor.. Xiaomi düşünüyorum,bakalım hangisi nasip olacak. Alınca yazarim
Aynen o acidan düşünüyorsa +360 s7 guzel gayet guzel siliyorda zaten ben bir kere tüm evi sildirdim acikcasi kullandigim bi ozellik degil evde hali olunca zor oluyor hep toplamak lazim az halisiz evim olsa hep kullanirdim bu arada sherman garantili diye ben bu süpürgeyi sectim watsaptan falan her soruma cevap verip destek oldular şuana kadar karsinda bir muhattap olmasida onemli zaten ixoami fln alisaniz direk magazadan alin internetten sorun yasarsiniz bozuldugunda ki bozulabilcek bir cihaz ben ixoami vakum mop pro ve 370 s7 arasinda uzun uzun düşunerek 360 i almaya karar verdim ve pisman etmedi beni sağolsun 😊

Aynen o acidan düşünüyorsa +360 s7 guzel gayet guzel siliyorda zaten ben bir kere tüm evi sildirdim acikcasi kullandigim bi ozellik degil evde hali olunca zor oluyor hep toplamak lazim az halisiz evim olsa hep kullanirdim bu arada sherman garantili diye ben bu süpürgeyi sectim watsaptan falan her soruma cevap verip destek oldular şuana kadar karsinda bir muhattap olmasida onemli zaten ixoami fln alisaniz direk magazadan alin internetten sorun yasarsiniz bozuldugunda ki bozulabilcek bir cihaz ben ixoami vakum mop pro ve 370 s7 arasinda uzun uzun düşunerek 360 i almaya karar verdim ve pisman etmedi beni sağolsun 😊
İns bizde memnun kalırız alacağımız robottan 🤲

Annem'in 3+1 geniş sayılabilecek evi için süpürge arayişındayiz. Max5.500 limitiniz var. Kullanıp memnun kaldığınız, artı ve eskileriyle ürünleri paylaşır mısınız?
Bütçenizi aşıyor ama indirimi takip edip birazda bütçe üstüne çıkarak roborock s7 derim. İnanılmaz güzel bir icat.

Merhaba
Bir buçuk iki sene oldu, roborock S6 pure kullanıyoruz. Evimiz tripleks; üç katı da haritalatmıştım ve her anlamda çok memnunuz valla. Yazın annem yokken ben her gün sadece robotu açıyorum. Evde çok halı var o yüzden mopsuz kullanıyoruz ama ilk aldığımızda halıları kaldırıp silmeyi denemiştik bence beklentiyi karşılıyor. Eğer mop sizin için önemli olacaksa önermem ama, çünkü no-mop bölge ayarlama özelliği yok direkt halılardan da mopla geçecektir. Ben de şu an evlilik aşamasındayım bakalım ilerde biraz indirimleri falan takip ederek kendime roborocklardan birini (belki S7:KK48:) almayı düşünüyorum...

X