Restoranda bağıra bağıra konuşan kız

Bağırarak konuşan insanlardan nefret ederim.Sonuçta karşınızda sağır bir insan yok:KK31:

En nefret ettiğim insan tipi ya. İlla bağıracak hep kendisi konuşacak onu dilicek herkes. Çok iticiler uyarsanda sana sarar bunlar çirkef oluyorlar genelde:KK31:

ayy bana da çok denk gelir böyle tipler...

otobüste yada dolmuşta özellikle çok fazla karşılaşıyorum bunlarla...

bide yanımda oturuyorlarsa vayy halime

iki saat çene...

şeytan diyo tut saçından yerde sür :KK53:

Son düzenleme:
sorma sabrımla heykeli dikilecek insan oldum:KK52: önceki konularıma da göz atarsanız ne demek istediğimi anlıycaksın:KK9: sizde de olduğu gibi hep densiz saygısız bencil tipler illaki bulur beni.. bende otobüste sinemada konuşanlara deli oluyorum son ana kadar sabrediyorum ama bi yere kadar tahammül gösterebiliyorum.. geçenlerde de otobüse bindim bir öğrenci kız elinde tlf konuşarak otobüse bindi yanıma oturdu.. aradan 10 dk geçti hala konuşuyor 15 dk oldu devam ediyor ama o kadar gerkesiz muhbbet ediyor ki tlf nu kapatmamak adına eee.. başka neler yaptın eeee.. nerelere gittin eeee.. alışverişte ne aldın eee.. kaçta yattın eee.. kaçta kalktınn diye ağzını yayarak itici bir ses tonuyla sinir kat sayımı yükseltiyor aradan 25-30 dakka geçti delirmek üzereyim üstelik ağzında sakız dayanamadım mp4 sesini açtım taktım kulaklığı aradan 2 dakka geçmedi demez mi hanımefendi derinden müzik sesiniz geliyor sesini kısın rahatsız oluyorum:KK53: aaa tesadüfe bak sen bende sizin yarım saattir bitmeyen gereksiz tlf konuşmanızdan rahatsız oluyorum zaten sizin sesinizi duymamak için sesi açtım bilmem anlatabildim mi? dedimm.. demez mi ama sizin müziğin sesi cızır cızır geliyor bana diye.. bende..aynen senin sesinde öle geliyor biliyormusun.. dedim.. seni dinlemek zorunda değilim deyip tekrar taktım kulaklığı kız tlf kapatmak zorunda kaldı ama surat ifadesi görülmeye değerdiii:KK52:

Benim de başıma gelmişti bu tarz bir olay.
Oğlumla eşimi askerde ziyarete gitmiştik.
Dönüşte yanımıza bir öğrenci oturdu.Otururken çocuktan rahatsız olduğunu
belli eden bir iki mimik yaptı.Bozuldum biraz ama haklıydı belki onu rahatsız eder diye düşündü.
Yerine oturdu,başladı telefonda konuşmaya.Otobüs hareket etti,yarım saat rahat geçti.
Bu hala konuşuyor,oğlum uyumaya başladı,ben de kulaklık takıp tv izliyorum.
Ama ortam sessizleştikçe daha bir rahatsız olmaya başladık.
Ben de biraz sessiz olurmusunuz diye uyardım,önce sessiz bir süre daha konuşmaya devam etti.
Sonra kapattı.Kendi başına gelmesini istemediği şeyi bize yaptı resmen.

bende evde yuksek sesle konusuyomusum
farkinda degilim,sevdiklerim ve eşim uyarir bazen,sonra farkina varirim.duyma isitme problemim yok ama...

Disardada oyle sessli konusmam genelde ck dikkat ederim ama bzn eşim uyarir.
Ama kimseyi rahatsiz edici ve duyacaklari şekilde konusmam.

Belki o da farketmemistir.

Bazıları huy edinmiş bunu, bazılarında işitme sorunları oluyor. Ayırt etmesi zor.

Bu yüzden tanımadığımız kişileri uyarmamamız gerekiyor.

Biz acaba aynı yerde mi kahvaltı yapıyoduk :KK52:
Çünkü aynı şey bizim de başımıza geldi kızın gülmesinden ve konuşmalarından kendi sesimizi duyamadık.
Bütün muhabbete dahil olduk.Kızın geçmiş doom gününü falan kutladılar ne aldılarsa öyle bi gülüş patlattı ki kulak zarım yırtıldı :KK52:
Kahvaltı keyfimizin başkahramanı oldu o manyak :KK37:

Bazıları huy edinmiş bunu, bazılarında işitme sorunları oluyor. Ayırt etmesi zor.

Bu yüzden tanımadığımız kişileri uyarmamamız gerekiyor.

benim de kulağımın birinde işitme kaybı var ve arada sesimi yükselttiğimi farkediyorum.bazen de eşim yada çocuklar uyarır:KK50:

hahahahaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52: bende hepbenım basıma gelır sanıyodummmm bence git agzına pamuk tıka öle bile susmaz bence bılerk yapanlardandır...

Kızlar sanırım katil olucam :KK47: 1-2 saatliğine güzel bir kahvaltı edip kahve içmek için sık sık geldiğim kafede oturdum tam karşımdaki kiz aşırı derecede itici bir ses tonuyla bağıra çağıra yanındaki kıza bişeyler anlatıyor. Yer değiştirmemin faydası yok çünkü kız maşallah o sesiyle bütün kafeyi inletiyor. Uyarsam ayıp olur mu acaba? Asıl yanındaki kiza acıdım akşam başı ağricak :KK53: carcarcarcar 2 saattir kolasını bitiremedi çenesi düşecek yakında ağzı kopasıca :KK9:

eski sevgilimin sevgilisi olabilir:) bazı insanların mizacı bu sanırım normal tonda konuşurken bile insanın kulak zarını patlatabiliyorlar.gitmen en iyisi:)

bence o kadar abartmayın eğer rahatsız oluyorsanız mekanınızı değiştirebilirsiniz. ama insanları değiştiremezsiniz.biz toplum olarak nede çok herşeyden şikayet eder olduk. asıl biz anlayışlı olalım önce .

geçen cumartesi sevgilimle restoranda otururken yandaki masada iki kız yüksek sesle konuşuyolar 1 telefondanda kolbastı açmışlar bacaklarını sallıyolardı Allah ım o neydi ya topluluk içinde nasıl davranacağını bilmeyen görgüsüzler yüksek sesle konuşmaları yetmiyomuş gibi birde telefondan müzik açıyolar sonunda garsonda dayanamadı

Son düzenleme:
Ben genelde gözlerimi dikerek ters ters bakma yöntemini kullanıyorum. Bazıları onu bile anlamıyo ama fena değil yani... :KK9:

bizde geçen hafta sevgilimle deniz kenarında bi yere oturmuşuz konuşuyoruz. Allahım arka masadan öylee gülme olamaz ya haykırıyo kadın resmen abartmıyoorum çığlıklar atıyo kendinden geçti gülcem diye:KK53:
En en en sinir olduuğumşeydir sokakta sesli haykırarak gülenler bütün gün başıma geldi ya nefret ediyorum bi gün biriyle çok büyük kavga etcem bakalım hayırlısı:KK31:

ahahay alemsinz..bende yüksek sesle konuşandan nefret ederim ..insan p tonu ayarlamalı yani herkes çekmek zorundamı çevre kirliliği yaratıyolrlr resmen..bende otobüste yanıma oturup konuşana sinir olurum bakarım rahatsız oldugumu belli etmeye çalışırım ama nafile anlamıyo en son dedimki şu telfonu kapatsanz indiktn sonra devam etsnsnz sabh sabah çekilmiyoda dedim kibarca kapattı.. tşkr ettim ki boşuna etmişim ardından mp3 mü ne kulaklığının bi sesi bas bass yani öndeki döndü arkasına dürttüm bunuda kapatın sonra çemkirdi aa ne buya rahatsız olduysanz inersnz dedi..muavin hanfendi sessiz olurmusunz diye seslendi kıza kesti sesini zatn 5 dakakaya kalamdı durağa geldik:d

10 sene geçmiş, bazı şeyler yüzyıllar geçse de değişmez. Az önce de bu kıza ben rastladım, öyle bir gür sesle konuşuyor ki sanırsın kendisi operada şarkıcı ve bize konser veriyor. Başka üyenin dediği gibi nedense genelde kadınlar yapıyor bunu, toplum icinde olduğumuzu unutmamak gerek.

X