Resimli Almayı Düşündüğünüz Parfümler

Canım bende orjinal Kenzo Amour var, pek yayılmıyor ama seviyorum. Hypnotic Poison Edt ile benzediğine dair yorumlar okumuştum daha önce. Sence benziyorlar mı? Hypnotic daha fazla yayılan bir kokuysa eğer denemek isterim ben de.
Edp ile daha cok benzettim kenzo amour’u ben bu arada:) evet benziyor kesinlikle ve hypnotic poison thierry mugler kokularıyla beraber kullandığım en yüksek silajlı kokulardan biri.
Ama edt ile de benziyor. En iyisi gidip bir yerde denemen olur senin için. Deneyince yorumlarını bekliyorum mutlaka canım.

Edp ile daha cok benzettim kenzo amour’u ben bu arada:) evet benziyor kesinlikle ve hypnotic poison thierry mugler kokularıyla beraber kullandığım en yüksek silajlı kokulardan biri.
Ama edt ile de benziyor. En iyisi gidip bir yerde denemen olur senin için. Deneyince yorumlarını bekliyorum mutlaka canım.
Teşekkür ederim canım cevabın için. Nedense hypnotic edp ten korktum hep, şimdiye kadar hiç denemedim. Peki edt de çok yayılıyor mu?

Teşekkür ederim canım cevabın için. Nedense hypnotic edp ten korktum hep, şimdiye kadar hiç denemedim. Peki edt de çok yayılıyor mu?
Valla edp aslinda edt ye gore biraz yogun baharatli gibi gelmisti bana ve evet edt si asiri kalicidir deger verilen paraya 2 fis tum gun buram buram kokarsin kiyafetlerine siner haftalarca da kokar :)

Almanya'dan gelmişti hediye..
Ve aşık olup iki şişe bitirmiştim..Hafif fakat etkileyici bir kokuya sahipti.Ama su var ki kendisine 5 senedir ulaşamıyorum..
Almanya'da ki tanıdıklar ile de bağlarda sıkıntı var..
Ah bir bulsamda sarılsam..

Screenshot_20181208_132048.jpg

Almanya'dan gelmişti hediye..
Ve aşık olup iki şişe bitirmiştim..Hafif fakat etkileyici bir kokuya sahipti.Ama su var ki kendisine 5 senedir ulaşamıyorum..
Almanya'da ki tanıdıklar ile de bağlarda sıkıntı var..
Ah bir bulsamda sarılsam..

Eki Görüntüle 2213439
Bu kokuyu çok merak ediyorum . Bu sene annemker Almanyaya gittiğinde aldıracağım

A4804A26-E49E-4217-98E1-8661C8E20B2D.jpeg 7FC54550-268F-40D3-B184-4C58F7855AC7.jpeg 6BBF29DE-21FD-4E95-B521-0A0AD09F683A.jpeg
Kızlaar üçü arasında kaldım şimdide. Euphoriayı seneler önce kullanmıştım ve herkes kullanıyor diye sıkılıp bırakmıştım. Sevgilim bu kokuyu cok seviyor. Burberry classici ben cok seviyorum.
Burberry briti de magazada bircok kez deneyip begenmiştim ama almak nasip olmadı. Şimdi hangisini alsam var mı önerisi olan:)

Eki Görüntüle 2213832 Eki Görüntüle 2213833 Eki Görüntüle 2213834
Kızlaar üçü arasında kaldım şimdide. Euphoriayı seneler önce kullanmıştım ve herkes kullanıyor diye sıkılıp bırakmıştım. Sevgilim bu kokuyu cok seviyor. Burberry classici ben cok seviyorum.
Burberry briti de magazada bircok kez deneyip begenmiştim ama almak nasip olmadı. Şimdi hangisini alsam var mı önerisi olan:)
Euphoria fena değil ama çok kullanılıyor gerçekten. Burberryi pek sevmem diğerini hic kullanmadım. Çok yardımcı oldum galiba :))

Sevgilimde euphoria seçerdi muhakkak onu seviyordu baya. :KK48: Kararsız kaldım cokk . Briti hem kullanmak istedim bi türlü fırsat gelmedi. Classic’i de ben çok özledim.. o zaman Euphoria şuan 1-0 önde diyelim.. var mı başka anketime katılmak isteyen:KK53:
Euphoria cok kullanilsada odullu bi koku hakki var ama cok harika bi koku yaa bukadar begenilmesi normal bence de :)

X